Když nemáš moc peněz ani času a chceš si splnit sen:odkaz směřuje na bullshit *smazáno*Praha–Peking–LAX–Londýn–Praha za 14 tisíc .

Cesta kolem světa pro lidi na sociálních dávkách

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

16 reakcí

Když nemáš moc peněz ani času a chceš si splnit sen:

odkaz směřuje na bullshit *smazáno*

Praha–Peking–LAX–Londýn–Praha za 14 tisíc

0

offtopic, ale ako to teda je s tym prestupom v Cine na dvoch letenkach smerom do USA? Je to uz kosher?

0 Citovat

Padrino, nebude lepší po sociálce zajít za Irenkou, Cestu kolem světa zažiješ za osmnáct stovek!



sarka-vojtkova4-d170808o40jy5-denik-630.jpg

0 Citovat

tonic napsal(a):

offtopic, ale ako to teda je s tym prestupom v Cine na dvoch letenkach smerom do USA? Je to uz kosher?

Košér to je za předpokladu, že si skočíš na ambasádu vyřídit vízum :)

0 Citovat

ved to, len studoval som Timatic a tam nic take nie je...ach ta cina :D

0 Citovat

Já to v Timaticu vidím: 


china.png

0 Citovat

To som našiel, len prečo tam je AND a nie OR?

0 Citovat

Že by to zase změnili na transfery přes Čínu z a zpět do USA? :D

0 Citovat

ci to nevymysleli na tie ostrovne tranzity .. lebo vsak Guam aj Saipan ma spojenie s Pekingom/Shanghajom .. ale to si uz len domyslam


0 Citovat

Nedalo by se to ještě stlačit dolů, někam ke 12 tis.?

0 Citovat

Pokud to někdo stlačí k 5k, letím a dám to za 5 dní, i když si tím odvařím zbytek dovolenky ;-D

0 Citovat

Jsem dost zklamanej ze tenhle thread i pres jasnej click bait nazev je docela seriozni.. :D to "Prodam letenky na Novy Zeland za 38k" melo jinou stavu :D


Za me posledni "cesta kolem sveta pro lidi na davkach" type of shit byla slavna akce s BA s upustenym YQ pred tema asi 4ma rokama, kdyz sem ve snaze usetrit za letenky na Floridu letel OJ za 6.5k (ty co sem nechodi tak dlouho ta cena neohromi tak jako nas stare pardy - pro spoustu lidi to byl vysneny trip na Havaj za cca 30% market price) - masakr byla hlavne zpatecni 30ti hodinova cesta z Miami zakoncena bus tripem s SA z Berlina do Prahy.. :)


Od ty doby na letenkach nesetrim, posledni socka tripy (samozrejme nepocitam koupaci lowcosty po Evrope, ty lovim neustale) co jsem absolvoval byla 2x (ted uz predlonska) chybka s AC do NYC za 3.5k a HAV za 4.3k a potom silenej vylet s AA z Frankfurtu do Austinu za 50e..
0 Citovat

Tohle jsem také využila, za NY mi jeste dopláceli a Střední Amerika byla fajn. Austin jsem ani nezaznamenala. Když se něco podobnéhp objeví tak je to vždy příjemné, jako třeba to Japonsko s Turkish.

0 Citovat

Nebo loňské bezplatné lety s Levelem byly taky fajn. Škoda, že až z Vídně a ke konci roku, kdy byla dovolená už proinvestovaná jinde :)

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Tohle jsem také využila, za NY mi jeste dopláceli a Střední Amerika byla fajn. Austin jsem ani nezaznamenala. Když se něco podobnéhp objeví tak je to vždy příjemné, jako třeba to Japonsko s Turkish.

Japonsko s Turkish bylo super, hlavně jsem ocenil, že let do Prahy neměl zpoždění; pár hodin sekera a mohl jsem třeba být i mrtvej Homolka. 👌
0 Citovat

Pridam dalsi do mlynice: https://www.fly4free.com/flight-...and-japan/

0 Citovat

Tajný tip: Když vynecháš lety Vídeň-Varšava a Varšava-Brusel, bude to ještě o 20 éček levnější ;)

0
16 reakcí