Zdravím, na podzim letim s qatarem do Sydney ( tímto děkuji cestujlevne.com za upozornění na akci).Letadlo by mělo byt A 380.Nema někdo zkušenost se zasuvkami na palubě, nebo  mají jen USB?Předem moc děkujiVitek .

Elektricka zasuvku u Qataru

Založil ve fóru Letecké společnosti

Zdravím, na podzim letim s qatarem do Sydney ( tímto děkuji cestujlevne.com za upozornění na akci).

Letadlo by mělo byt A 380.

Nema někdo zkušenost se zasuvkami na palubě, nebo  mají jen USB?

Předem moc děkuji


Vitek

0

Opravdu nikdo netuší?

0 Citovat

a google si skusal, ked uz po 40 minutach ti to nikto nezistil?

https://www.seatguru.com/airline...s_A380.php


https://www.google.com/search?q=...p;bih=1076

0 Citovat

Díky ale to jsem našel taky, me šlo spis o reálnou zkušenost. Abych pak nebyl nemile překvapen


0 Citovat

Tak určitěee, neni nad osobni zkusenost

0 Citovat

Protoze realny zkusenosti se nedaj vygooglit!

0 Citovat

Je to tak mas naprostou pravdu

0 Citovat

vlastne naco potrebujete zasuvku, beriete notebook z roku 2007 ktory na baterke ledva vydrzi po logo Windows?:)) alebo tam budete zapajat hriankovac?:) 

0 Citovat

Zuzana napsal(a):

Protoze realny zkusenosti se nedaj vygooglit!

no ale co ak si niekto vygoogli realne skusenosti z tohto fora.... budu to este osobne skusenosti, alebo len google? :D

0 Citovat

Mam aira, který vydrží cca 9 hodin ale první let je 6 a pak neni dostatek casu při přestupu hledat zásuvku na letišti...

0 Citovat

Zatim jsem tak dlouho nikde neletel, takže nebylo třeba toto řešit.

0 Citovat

aha tak to vlastne nonstop cely cas pozeras do tabletu? vsak v tom pripade existuje take nieco ze powerbank :D a prip. inflight entertainment. alebo jedna vec, ktora sa malokedy vybije.. knizka :D

toto su take problemy prveho sveta

0 Citovat

tonic napsal(a):

no ale co ak si niekto vygoogli realne skusenosti z tohto fora.... budu to este osobne skusenosti, alebo len google? :D


Hledal jsem tady ale buď to neumím, nebo se zásuvku neřešila. Pokud mi to najdeš, budu rad.

Diky

0 Citovat

to som reagoval na Zuzanu :D

0 Citovat

tonic napsal(a):

aha tak to vlastne nonstop cely cas pozeras do tabletu? vsak v tom pripade existuje take nieco ze powerbank :D a prip. inflight entertainment. alebo jedna vec, ktora sa malokedy vybije.. knizka :D

toto su take problemy prveho sveta


Kdyby do tabletu tak se ptám jen na USB. Me jde hlavně o zásuvku ac

0 Citovat

sorry, to uplne meni situaciu. vsak aj macbooky nabijaju silne powerbanky. hlavna otazka znie..letenky mas uz kupene?

0 Citovat

Ano existují, ale nechci ji sebou tahat.

A letenky uz mam koupene

0 Citovat

no tak potom to je jedno nie? ked bude zasuvka bude, ked nebude tak budes musiet par hodin pozerat na 10 palcov na sedacke oproti, alebo to najhorsie co v dnesnej dobe je - byt sam so svojimi myslienkami:)

0 Citovat

Pokud by nebyla bral bych power banku, ale přece jen váží s příslušenstvím kilo a nechce se mi brát zbytecne

0 Citovat

Vít napsal(a):

Mam aira, který vydrží cca 9 hodin ale první let je 6 a pak neni dostatek casu při přestupu hledat zásuvku na letišti...


Tak to je škandál.  Asi bych celý výlet raději zrušil. 

0 Citovat

Vít asi potřebuje cestou pracovat, jinak to nechápu. Na powerbanku jsou limity a nevím, jestli se může používat za letu:

https://www.qatarairways.com/en/...cted.html#

0 Citovat

Pokud nechceš tahat powerbanku, kup si na cestu elektrocentrálu a můžeš dobíjet všude.

0 Citovat

brousit si ostrovtip na chlapcovi, který má naprosto genuine dotaz ohledně osobní zkušenosti se zásuvkou, není moc hrdinství. ano, jsme lidé líní a opravdu "zkušenost nevygooglíš". takže příteli, buď v klidu, univerzální zásuvka patří ke standardní výbavě dálkové flotily dopravců, nejenom, z Perského zálivu. a jak uvedeno výše, příšti si na www.seatguru.com zadej číslo letu, datum a vyber odpovídající typ letadla a uvidíš co je tam za příslušenství

0 Citovat

Daniel, a máš tu osobnú skúsenosť? :)

0 Citovat

A co nějaká prodlužka?

0