Elektricka zasuvku u Qataru

Napsal Vít 2019-01-23T13:27:55+01:00 ve fóru Letecké společnosti

Zdravím, na podzim letim s qatarem do Sydney ( tímto děkuji cestujlevne.com za upozornění na akci).

Letadlo by mělo byt A 380.

Nema někdo zkušenost se zasuvkami na palubě, nebo  mají jen USB?

Předem moc děkuji

Vitek

Opravdu nikdo netuší?

a google si skusal, ked uz po 40 minutach ti to nikto nezistil?

https://www.seatguru.com/airline...s_A380.php

https://www.google.com/search?q=...p;bih=1076

Díky ale to jsem našel taky, me šlo spis o reálnou zkušenost. Abych pak nebyl nemile překvapen

Tak určitěee, neni nad osobni zkusenost

Protoze realny zkusenosti se nedaj vygooglit!

Je to tak mas naprostou pravdu

vlastne naco potrebujete zasuvku, beriete notebook z roku 2007 ktory na baterke ledva vydrzi po logo Windows?:)) alebo tam budete zapajat hriankovac?:) 

Zuzana napsal(a):

Protoze realny zkusenosti se nedaj vygooglit!

no ale co ak si niekto vygoogli realne skusenosti z tohto fora.... budu to este osobne skusenosti, alebo len google? :D

Mam aira, který vydrží cca 9 hodin ale první let je 6 a pak neni dostatek casu při přestupu hledat zásuvku na letišti...

Zatim jsem tak dlouho nikde neletel, takže nebylo třeba toto řešit.

aha tak to vlastne nonstop cely cas pozeras do tabletu? vsak v tom pripade existuje take nieco ze powerbank :D a prip. inflight entertainment. alebo jedna vec, ktora sa malokedy vybije.. knizka :D

toto su take problemy prveho sveta

tonic napsal(a):

no ale co ak si niekto vygoogli realne skusenosti z tohto fora.... budu to este osobne skusenosti, alebo len google? :D

Hledal jsem tady ale buď to neumím, nebo se zásuvku neřešila. Pokud mi to najdeš, budu rad.

Diky

to som reagoval na Zuzanu :D

tonic napsal(a):

aha tak to vlastne nonstop cely cas pozeras do tabletu? vsak v tom pripade existuje take nieco ze powerbank :D a prip. inflight entertainment. alebo jedna vec, ktora sa malokedy vybije.. knizka :D

toto su take problemy prveho sveta

Kdyby do tabletu tak se ptám jen na USB. Me jde hlavně o zásuvku ac

sorry, to uplne meni situaciu. vsak aj macbooky nabijaju silne powerbanky. hlavna otazka znie..letenky mas uz kupene?

Ano existují, ale nechci ji sebou tahat.

A letenky uz mam koupene

no tak potom to je jedno nie? ked bude zasuvka bude, ked nebude tak budes musiet par hodin pozerat na 10 palcov na sedacke oproti, alebo to najhorsie co v dnesnej dobe je - byt sam so svojimi myslienkami:)

Pokud by nebyla bral bych power banku, ale přece jen váží s příslušenstvím kilo a nechce se mi brát zbytecne

Vít napsal(a):

Mam aira, který vydrží cca 9 hodin ale první let je 6 a pak neni dostatek casu při přestupu hledat zásuvku na letišti...

Tak to je škandál.  Asi bych celý výlet raději zrušil. 

Vít asi potřebuje cestou pracovat, jinak to nechápu. Na powerbanku jsou limity a nevím, jestli se může používat za letu:

https://www.qatarairways.com/en/...cted.html#

Pokud nechceš tahat powerbanku, kup si na cestu elektrocentrálu a můžeš dobíjet všude.

brousit si ostrovtip na chlapcovi, který má naprosto genuine dotaz ohledně osobní zkušenosti se zásuvkou, není moc hrdinství. ano, jsme lidé líní a opravdu "zkušenost nevygooglíš". takže příteli, buď v klidu, univerzální zásuvka patří ke standardní výbavě dálkové flotily dopravců, nejenom, z Perského zálivu. a jak uvedeno výše, příšti si na www.seatguru.com zadej číslo letu, datum a vyber odpovídající typ letadla a uvidíš co je tam za příslušenství

Daniel, a máš tu osobnú skúsenosť? :)

A co nějaká prodlužka?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!