Prázdninové letenky na Mykonos. Pozor, před nákupem doporučuji ověřit ceny ubytování. Mykonos patří mezi nejdražší ostrovy!!!https://www.ryanair.com/cz/cs/bo...27/2/0/0/0 .

[OE] Vídeň - Mykonos 60 € / 1.540 Kč v červenci

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

6 reakcí

Prázdninové letenky na Mykonos. Pozor, před nákupem doporučuji ověřit ceny ubytování. Mykonos patří mezi nejdražší ostrovy!!!

https://www.ryanair.com/cz/cs/bo...27/2/0/0/0


vie-jmk.png

0

Nastesti uz je tam dost penzionku i par hostelu, ktere uz jdou. Driv to byvalo horsi, jak rikas. 

0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

Nastesti uz je tam dost penzionku i par hostelu, ktere uz jdou. Driv to byvalo horsi, jak rikas. 

Potřebujeme jednu noc v červenci přespat právě na Mykonosu, pod 100 € za noc se prakticky nelze dostat. Jako jsem zvyklý na všechno možné, ale toto předčilo všechna má očekávání. Přitom bych řekl, že Řecko se řadí mezi ty relativně levnější dovolenkové destinace. 

0 Citovat

Nejak se mi to nezdalo ta cena ubytovani , tak me nedalo a zadal jsem ten termim na bookingu  a skutecne ne  100 , ale 200 euro za dvouluzak , mozna neco bude na airbnb levnejsiho nebo jinde ,ale snazil jsem se zjistit proc  a tohle je citace s  wikipedie


Ostrov patří k nejoblíbenějším řeckým ostrovům. Proslul množstvím zachovalých větrných mlýnů, které se nacházejí po celém ostrově. Za zmínku stojí i kostel Panagias Paraportiani. Na ostrově, hlavně na jeho jižním pobřeží, se nachází i řada dobrých pláží. Zásluhu na oblíbenosti ostrova má jeho noční život, který je řazen mezi nejznámější ve Středomoří vůbec.

Přes den malebné a pitoreskní uličky města Mykonos se během turistické sezóny každý večer mění v konglomerát tavern, hospůdek, barů a klubů, které přitahují množství turistů. Ke známosti přispěla značně i skutečnost, že ostrov se stal cílem mezinárodního jet setu a láká k návštěvě i homosexuální páry a jedince.


Myslim ze  ten zaver mi staci k tomu , abych o Myknos ztratil zajem ,za  o neco vic nez  200 euro se da v Recku bydlet cely tyden  v klidu a  kousek od krasnych plazi a hospudka  nad morem treba i s hudbou se najde  i bez  davu Ale komu se to libi  tak at plati ...

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Potřebujeme jednu noc v červenci přespat právě na Mykonosu, pod 100 € za noc se prakticky nelze dostat. Jako jsem zvyklý na všechno možné, ale toto předčilo všechna má očekávání. Přitom bych řekl, že Řecko se řadí mezi ty relativně levnější dovolenkové destinace. 

Aháá, jasně oni v sezoně přistřelí prakticky 100%. Já jsem tam byl v září, nebo v květnu, na začátku a 50 e za noc nebyl problém.

0 Citovat

Anebo se vydat na sousední Tinos. Tam jsou koukám i prázdninové ceny docela přijatelné, zpáteční lístek na trajekt za 14 €.

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Anebo se vydat na sousední Tinos. Tam jsou koukám i prázdninové ceny docela přijatelné, zpáteční lístek na trajekt za 14 €.

Letíme Katovice-Athény - trajekt z Rafiny na Andros - trajekt na Tinos - trajekt na Mykonos - let do Mnichova. Co dáme za jedinou noc na Mykonosu před ranním letem do Mnichova, za to a nějaké drobné navíc máme na Tinosu objednaný apartmán na 3 noci.

0
6 reakcí