Ahoj všichni!Chtěl bych odletět na 2-3 měsíce do Jižní Ameriky. Na místě koupit auto a projet ji celou dokola. Potřeboval bych letenku na začátek cervence... Nechce se mi dávat 20K... Máte někdo nějaké tipy?  .

Jižní Amerika na 2 měsíce.

Založil ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Ahoj všichni!


Chtěl bych odletět na 2-3 měsíce do Jižní Ameriky. Na místě koupit auto a projet ji celou dokola. Potřeboval bych letenku na začátek cervence... Nechce se mi dávat 20K... Máte někdo nějaké tipy? 

0

"Nechce se mi dávat 20K... Máte někdo nějaké tipy?"


kúp si lacnejšiu?

0 Citovat

Tipu mame hned nekolik. Vzhledem ke specifikaci nabizim prvni, byt uz ohranej: 

PS: jestli chces seriozni tipy a rady, musis otazku trosku specifikovat. Urcite ti tu nekdo rad pomuze.

Tip 2: cervenec jsou prazdniny, leto, takze s nejakymi akcemi spis nepocitat. Lisabon - Rio dJ za +-13500.


e2f8a480-193b-4462-a7f3-80d74cba9914.png

0 Citovat

Letenku treba nejakou nakonec sezenes,ale premyslel bych nad tim autem ,kdyz chces absolvovat takove vzdalenosti ,v jizni Americe  je velka sit  autobusove dopravy,  ruznych prepravcu a ceny  vybiral jsem si  ty kvalitnejsi a bylo to super ,trasa byla  Buenos  Aires - Tores de Paine -Santiago de Chile - La Paz -Cuzco -Lima - Quito , kdyz to zadas do mapy tak to mas  asi 12000 km

Nepredpokladam , ze by jsi kupoval neco novejsiho a myslis, ze ti nejaka levna starsi  ojetina  vydrzi  ?  Navic casova ztrata  po  priletu ,nez  neco slusnejsiho najdes   a pak zase  jak to rychle  prodat a netratit  moc na tom , ja tam byl 4 mesice ,sice je to hodne let zpatky , ale nektere veci se asi moc nezmenily

Samozrejme, pokud vas  pojede vic,  tak to je neco jineho ,ale nezavrhuju to , jen bych asi  spocital naklady na prepravu  a porovnal to s  tim autem, vcetne  pripadnych potizi  , bez auta se o nic nestaras ,zase by se asi dalo usetrit nekde za noclehy ,ja spal tehdy v levnych hostlech ,kempech nebo nekde v prirode


0 Citovat

Spíš bych se zaměřil na ty povolení a různé oficiality nutné k tomu, abys s tím autem z jednoho státu mohl vstoupit do dalšího a ještě jako cizinec. S tím bývají problémy trabanti nebo Dominika by mohli vyprávět... 

0
4 reakce