Ahoj, mám přestup v Londýně, letiště Stansted přílet v 7:35 a odlet ve 13:50... Myslite si, že je možné navštívit něco v centru (třeba Big Ben nebo Tower bridge..) a vrátit se zase zpět na letiště? Šílený nápad, vím... Ale čím dál tím víc se mi zamlouvá 😂Jo a nemám žádná zavazadla... Takže pohodaDíky za info. Mějte se.  .

Londýn na 2 hodiny při přestupu na Stanstedu

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

9 reakcí

Ahoj, mám přestup v Londýně, letiště Stansted přílet v 7:35 a odlet ve 13:50... Myslite si, že je možné navštívit něco v centru (třeba Big Ben nebo Tower bridge..) a vrátit se zase zpět na letiště? Šílený nápad, vím... Ale čím dál tím víc se mi zamlouvá 😂

Jo a nemám žádná zavazadla... Takže pohoda


Díky za info. 


Mějte se. 

0

Ahoj, tak "něco" navštívit půjde, ale počítejte s tím, že to bude fakt maximálně na ty dvě hodinky, možná ani to ne. Každopádně bych určitě volil vlak. Pokud zrovna vyjde jízdní řád, možná by stálo zvážit spíš návštěvu Cambridge, ze Stanstedu tam jezdí také přímé spoje a je to blíž.

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Ahoj, tak "něco" navštívit půjde, ale počítejte s tím, že to bude fakt maximálně na ty dvě hodinky, možná ani to ne. Každopádně bych určitě volil vlak. Pokud zrovna vyjde jízdní řád, možná by stálo zvážit spíš návštěvu Cambridge, ze Stanstedu tam jezdí také přímé spoje a je to blíž.


Taky nad tím popřemýšlím a zvolím tedy vlak, díky za radu

0 Citovat

Určitě lepší navštívit spíš Cambridge, tam si centrum za to dobu aspoň stihneš projít.  Do Londýna si pak zajeď někdy jindy a dej tomu víc času. Za 2 hodiny tam nestihneš nic.

0 Citovat

Ještě si to chce ověřit, zda v té době nebude výluka na trati. 

0 Citovat

Pravda... Mrknu na výluky diky

0 Citovat

Já bych ten Londýn nezavrhoval. Vlakem je to jen o 15 minut dýl. Doveze tě to na Liverpool street odkud je to kousek k Toweru a Tower bridge (půl hodiny chůze cca),s menší zacházkou se to dá vzít kolem "Okurky". V Cambridge je to od nádraží trochu víc z ruky.

0 Citovat

Pri cenach letenek,ktere byvaji do Londyna a z Londyna  ,nevidim prilis  smysl  teto sotva  2 hodinove  honicky , navic  z rizikem  zmeskani  dalsiho letu ,,navic cena vlaku neni nejlepsi  , bus  uz nema smysl pouzit vubec ...ale chapu to z hlediska otravneho  cekani na Stanstedu ,na nejakou prohlidku neceho to ale moc neni jedine opravdu letmo

0 Citovat

Tentokrát súhlasím s mikirom :D do Londýna sa predsa môžeš vybrať aj cez ľubovoľný víkend za pár €, nemá moc zmysel sa takto naháňať

0 Citovat

Mockrát všem děkuji za příspěvky

0
9 reakcí