Díky levné jednosměrce od Condoru lze udělat skládačku (jasně jsou to profláklá místa),  ze střední Ameriky do USA a přes Dublin, se vrátit opět do Prahy ;) 1. segment Praha - San Jose (3 640 Kč, je tam ještě jedno místo za 119,99e) 2. segment San Jose - Miami (3 458 Kč - American Airlines přes jejich web) 3. segment Miami - New York (2 260 Kč - Delta přes jejich web)4. segment New York Stewart - Dublin (2 389 Kč - Norwegian)5. segment "ocásek" Dublin - Praha (1 477 Kč i s 10 kg odbaveným - Ryan) .

Skládačka Praha - Kostarika - Miami - New York - Dublin - Praha za 13 k

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

3 reakce

Díky levné jednosměrce od Condoru lze udělat skládačku (jasně jsou to profláklá místa),  ze střední Ameriky do USA a přes Dublin, se vrátit opět do Prahy ;) 

1. segment Praha - San Jose (3 640 Kč, je tam ještě jedno místo za 119,99e)


2. segment San Jose - Miami (3 458 Kč - American Airlines přes jejich web)


3. segment Miami - New York (2 260 Kč - Delta přes jejich web)


4. segment New York Stewart - Dublin (2 389 Kč - Norwegian)


5. segment "ocásek" Dublin - Praha (1 477 Kč i s 10 kg odbaveným - Ryan)


prg-sjo.png
sjo-mia.png
mia-jfk.png
swf-dun.png
dub-prg.png

0

:-) Zkoušel jsem to taky nějak kombinovat přes USA, ale jakmile se to přehouplo přes 10k, už to pro mě přestalo být zajímavé, asi už jsem rozežraný :-D

0 Citovat

:D i já jsem už z toho rozežraný, ale ono najít z Kostariky něco do USA, co by nestálo přes 3k je sakra těžký :D

0 Citovat

A co to zkusit otocit ?  a pak  tam dat z Kostariky   jizni Ameriku  nebo treba Asii , ale nedival jsem se  ,treba je to blbost , z Irska to muzes ,ale urcite jeste vylevnit  za  50 euro jednosmerku  z Dublinu sice litam , ale  uz  mi to prijde  moc

0
3 reakce