https://wizzair.com/?#/booking/s...0/0/0/null .

[W6] Na skok s WDC do Tel Avivu z Vídně 42€/1099 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

5 reakcí

https://wizzair.com/?#/booking/s...0/0/0/null


vie-tlv.png

0

V ceně výslech Mosadem :) Na vše ostatní tu je MasterCard ;) S takovou délkou pobytu budeš automaticky podezřelý. 

0 Citovat

Michal napsal(a):

V ceně výslech Mosadem :) Na vše ostatní tu je MasterCard ;) S takovou délkou pobytu budeš automaticky podezřelý. 

Opravdu nechápu tyhle tvoje pláče na kontroly při vstupu a výstupu z Izraele.Jsou úplně normální a pokud sis o Izraeli před cestou něco přečetl,tak jsi je musel čekat.Je to naprosto specifická země v naprosto specifickém regionu a ať je člověk má nebo nemá rád,tak je naprosto pochopitelné,že dělají všechno proto,aby zajistili svou bezpečnost.Nikdo tě nenutil tam cestovat,když už tam jedeš,tak to prostě musíš respektovat.

A ten tip na letenky za tuhle cenu i na naprosto v pohodě dobu pobytu je super.

0 Citovat

 -  Tel Aviv, prilet, v pohode, zadny pokec, prosel jsem jak v EU, odlet Eilat - dukladna prohlidka, korektni, vetsinou zeny, klasicke otazky - kde jste cestoval? Kdo vam balil zavazadla? s kym cestujete?


- Wadi Araba, pohovor otazky - mate kamarada v Jordansku? Kdo vam balil kufr? Kde budete bydle v Izraeli?  Ukazte letenku? Nemate, mame tady wifi ukazte ucet u letecke spolecnosti...


- Eilat, prilet, pohovor, dukladny, kolik dni budete v Izraeli, jakmile jsem rekl Jordansko - chteli vedet cely itinerar, kde budu bydlet.


- Eilat, odlet, 3 hodiny,  defacto opet stejne otazky, vsechno korektni.  Nepochytil jsem jaky je system, ale u nekterych probirali cele zavazadlo, u mne ne. Nejaky Polak tam mel same jidlo, konzervy ...brali mu i trenky a davali po jednech do "scanneru" - asi je mel mokre a vysledky z batohu byly na monitoru zmatecne. :D Maji tam nejakej specialni scanner na tekutiny (RT-800 nebo tak nejak).

Celkove tedy opruz, ale mnohem lepsi nez pristup treba Egypta viz reportaze o bezpecnostnich problemech viz utok na ruske turisty.




0 Citovat

eremi napsal(a):

Opravdu nechápu tyhle tvoje pláče na kontroly při vstupu a výstupu z Izraele.Jsou úplně normální a pokud sis o Izraeli před cestou něco přečetl,tak jsi je musel čekat.Je to naprosto specifická země v naprosto specifickém regionu a ať je člověk má nebo nemá rád,tak je naprosto pochopitelné,že dělají všechno proto,aby zajistili svou bezpečnost.Nikdo tě nenutil tam cestovat,když už tam jedeš,tak to prostě musíš respektovat.

A ten tip na letenky za tuhle cenu i na naprosto v pohodě dobu pobytu je super.

Já zas nechápu ten tvůj útok. Pro ty, co to neví, jsem jen dodal, co je asi s takovou letenkou na tři dny čeká. 

0 Citovat

Nemá to nic společného s letenkou na 3 dny. Kontroly mají daleko sofistikovanější, než si ty zjevně dovedeš vůbec představit. A to, že ty s tím máš takový problém neznamená, že ti co dokážou pochopit, proč ty kontroly vypadají, tak, jak vypadají s tím budou mít stejný problém.

0
5 reakcí