Zdravím, Můžete mi prosím někdo poradit, jak zajistit letenky na Roatán v září 2014 za rozumnou cenu? Díky předem za jakoukoliv radu David .

Letenky na Roatán

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

13 reakcí

Zdravím,

Můžete mi prosím někdo poradit, jak zajistit letenky na Roatán v září 2014 za rozumnou cenu?

Díky předem za jakoukoliv radu
David

0

Mám představu, abychom strávili na ostrově alespon 14 dni, vzhledem k tomu, jak je to daleko. A co se týká ceny, tak když jsem se procházel nabídky, tak 20 tisíc Kč a méně za letenku na hlavu už by byla rozumná cena. Mimochodem, kdyby jsi měl nějaký tip na ubytování, tak bych se také nezlobil smiley

0 Citovat

Z Berlína to máš zatím za 16.419 Kč - http://bit.ly/1jfQIN7

0 Citovat

Díky za tip to je už hodně zajímavá cena smiley Akorát absolvovat přestupy s dětmi bude asi poněkud náročnější...

0 Citovat

Jasně máš pravdu. Musím to probrat s manažerkou a co nejrychleji se rozhodnout smiley

0 Citovat

Mám 2 kluky 8 a 5 a půl a nejdále jsme s nimi cestovali kromě dvou cest do Chorvatského Hvaru na Krétu, tak si vůbec nedokážu představit, jak by to vzali... Ale myslím, že pokud by se třeba ještě našla letenka z Německa či Rakouska, tak se tam dopravíme bez problémů... Ale jinak máš pravdu, že jiné je to cestovat sám či s rodinou.

0 Citovat

Díky za tip, to vypadá ještě lépe. Přiznám se, že nevím přesně, kdy je na Roatanu období hurikánů. Máte někdo představu, kdy tam začíná období hurikánů resp. kdy tam raději neletět?

0 Citovat

Kolega z práce mi to také říkal a doporučil mi toto místo, že je super na potápění či šnorchlování, kde nezakopáváš o hromady Němců, Rusů či turistů jiných národností...

0 Citovat

Na Roatánu jsme byli letos v únoru (7.-16.2.) a letenky jsme kupovali 3.11.2013 v akci s Deltou za 9855 Kč z Mnichova, což byla zdaleka nejnižší cena, která se dá sehnat. Přestože jsme z Ostravy a do Mnichova jsme jeli autem, pořád to byla vynikající cena. Chápu, že jsi asi omezen tím zářijovým termínem, ale letět někam za 16 000, když se tam dá jindy dostat za deset, to nevím, jestli ti to nebude líto. Ale je fakt, že ty akce jsou nevyzpytatelné a nikdo nezaručí, že nějaká bud.

Lety byly tam i zpět s přespáním v Atlantě, ale u letiště je hodně hotelů, které navíc poskytují bezplatnou kyvadlovou dopravu z/na letiště. Při cestě zpět jsme měli stopover cca 23 hodin, tak jsme i vyrazili do centra Atlanty, kde se dá kromě světového sídla CNN (to zaujme spíš dospělé) navštívit také akvárium, které je největší na světě, a hned naproti je muzeum Coca-Coly. To je třeba pro děti celkem fajn, hlavně to akvárium.

Jinak Roatán je moc fajn, na potápění určitě super (nepotápím se, ale potápěčských center je tam všude dost), na šnorchlování taky výborný. Doporučuju pronajmout auto a ostrov projet. Ubytování jsme měli v Half Moon Resortu (http://booking.com/2e147db1ad3db7) ve West Endu. Byly to příjemné chatky hned u vody, naprostý klídek a pohoda, žádný ruch turistů a přitom jen asi 5 minut chůze od restaurací a obchůdků.

Hurikánů se není třeba bát, Roatán není tak exponovaný jako jiné ostrovy, takže tam je to v pohodě.

Bohužel ještě nemám sepsaný cestopis, ale kdyby ses chtěl inspirovat fotkama (https://www.flickr.com/photos/prokopvan ... 511002243/) a něco tě z nich zajímalo, klidně napiš, poradím.

0 Citovat

Přesně tak, fakt Rusy nemusím smiley Díky moc za poslání ubytka vypadá dost dobře.

0 Citovat

Fotky máš super. Termín září není zcela fixní. Vzhledem k tomu, že dělám pro nadnárodní IT firmu jako obchodník, která má konec fiskálního roku v květnu, tak si nemůžu vzít dovolenou vždy na konci fiskálu a poslední měsíc před ukončením kvartálu což je srpen, listopad, únor a květen. Leden nebo březen jezdím rád na lyže, v létě jsou letenky drahé, tak mi zbývá už jen září či říjen, protože v prosinci zase končí rok a je potřeba být u zákazníků...

Určitě by mě zajímalo, zdali by jsi mi dal nějaká doporučení či itinerář, kam by se dalo zajet, protože nemůžu nikde sehnat žádného průvodce. Zajímá mě uplně všechno smiley

Jinak mám také Nikona jako ty. Koupil jsem si loni D7100, tak bych ho rád na dovolené pořádně otestoval.

Mimochodem nemáš bratra Petra? U nás do firmy nedávno nastoupil Petr Vantuch smiley

0 Citovat

co tak tato letenka.

AF1737 Praha 12.09.2014 (07:10) Paříž - Ch.de Gaulle 12.09.2014 (09:00) 01:50 AIR FRANCE
DL8606 Paříž - Ch.de Gaulle 12.09.2014 (13:55) Atlanta 12.09.2014 (17:25) 09:30 DELTA AIR LINES
DL789 Atlanta 13.09.2014 (09:50) Roatan 13.09.2014 (11:11) 03:21 DELTA AIR LINES

--------------------------------------------------------------------------------

DL371 Roatan 27.09.2014 (12:12) Atlanta 27.09.2014 (17:20) 03:08 DELTA AIR LINES
DL32 Atlanta 27.09.2014 (19:58) Amsterdam 28.09.2014 (10:40) 08:42 DELTA AIR LINES
OK619 Amsterdam 28.09.2014 (19:45) Praha 28.09.2014 (21:20) 01:35 CZECH AIRLINES

--------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------

Celková cena včetně poplatků 19 469 CZK

0 Citovat

Tade pres cestujlevne.com vyhledavac letenek.

0 Citovat

Díky moc za tipy a rady smiley

0
13 reakcí