Ahoj. Jak je to s code share a FF programy? Platí podmínky operujícího přepravce? A hraje roli, kde let koupím?Konkrétně používám flying blue a letěl jsem s OK. Třída N, takže míle jen u ČSA. Ale let má code share KLM. Což mi asi nepomůže, že? Ani kdybych ten let objednal přímo na klm.com? Objednal jsem zde. .

FF a code share

Založil ve fóru Frequent flyer programy

2 reakce

Ahoj. Jak je to s code share a FF programy? Platí podmínky operujícího přepravce? A hraje roli, kde let koupím?


Konkrétně používám flying blue a letěl jsem s OK. Třída N, takže míle jen u ČSA. Ale let má code share KLM. Což mi asi nepomůže, že? Ani kdybych ten let objednal přímo na klm.com? Objednal jsem zde.

0

Při načítání mil není důležitý operující přepravce, ale právě to, na jaký kód je letenka koupená. Takže pokud jsi letěl s OK s letenkou vystavenou na OK, pak je to za 0 mil. Pokud by byl let vystaven na kód KL a byl ve třídě N, pak jsou to 4 míle za každé utracené euro.

Není důležité, kde se ten let koupí, ale na jaký kód/aerolinku. Cena u jednoho a toho samého letu ale samozřejmě může být různá.

0 Citovat

děkuji

0
2 reakce