Ahoj lidi, mám dotaz. Wizzair nám zrušil let a nabídl alternativní. S tím jsme souhlasili a potvrdili na jejich stránkách ( i  přesto mi každý pátek dokola posílají mail, zda se změnou souhlasím).Na let jsem měl zaplacená sedadla. Na svých stránkách uvádějí že si můžu znova online sedadla vybrat, ale nijak mi to nejde, ať zkouším vše možné. No a plán cesty mi stále ukazuje, že na daný let nemám místa zaplacená. Přitom na faktuře je jasně uvedeno, že zaplacená jsou. Na mail samozřejmě nereagují. Můžete někdo poradit co s tím?  .

Wizzair - rezervace místa.

Založil ve fóru Letecké společnosti

2 reakce

Ahoj lidi, mám dotaz. Wizzair nám zrušil let a nabídl alternativní. S tím jsme souhlasili a potvrdili na jejich stránkách ( i  přesto mi každý pátek dokola posílají mail, zda se změnou souhlasím).Na let jsem měl zaplacená sedadla. Na svých stránkách uvádějí že si můžu znova online sedadla vybrat, ale nijak mi to nejde, ať zkouším vše možné. No a plán cesty mi stále ukazuje, že na daný let nemám místa zaplacená. Přitom na faktuře je jasně uvedeno, že zaplacená jsou. Na mail samozřejmě nereagují. Můžete někdo poradit co s tím?

0

Existuje nezpoplatněné české tlf. číslo, zkus tam zavolat.

0 Citovat

Bohužel jsem žádné takové číslo v ČR nenašel.

0
2 reakce