Condor predáva túto letenku ale iba jeden termín 15.4 :) Ja som to kúpil minulý týždeň ale z Frankfurtu za 150€. Škoda, že som nepočkal :(  //edit: ešte doplním, že 23.4 začína ramadán, takže dĺžku pobytu si plánujte podľa toho ;)  .

Praha - Maldivy 120€ jednosmerne

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

13 reakcí

Condor predáva túto letenku ale iba jeden termín 15.4 :)


Ja som to kúpil minulý týždeň ale z Frankfurtu za 150€. Škoda, že som nepočkal :( 


//edit: ešte doplním, že 23.4 začína ramadán, takže dĺžku pobytu si plánujte podľa toho ;)

0

A co počasí(hlavně srážky) v dubnu, přelomu května?

0 Citovat

Díky! Nemáte někdo tip odkud pak nejlevněji zpátky do Prahy?

0 Citovat

Petr napsal(a):

A co počasí(hlavně srážky) v dubnu, přelomu května?

Nebyl jsem tam, ale o počasí se bát nemusíš. Slunce je dost celoročně a srážek tolik není:

https://travel.usnews.com/Maldiv..._To_Visit/

https://en.wikipedia.org/wiki/Ma...A9#Climate

0 Citovat

Punkyfish napsal(a):

Díky! Nemáte někdo tip odkud pak nejlevněji zpátky do Prahy?


Ja pokračujem do Indonézie za 170€. Tam sa plánujem zdržať 2-3 mesiace vrátane Vietnam, Laos, Kambodža. Ale presný plán ešte nemám takže sa to môže ešte zmeniť. Ak sa chceš pridať, možeme naplánovať niečo spoločne :) 

0 Citovat

Věděl by někdo , jak to udělat s tou zpáteční letenkou , která je nutná ke vstupu? 

Když bych se dejme tomu chtěl rozhodnout až na místě , zda na Maledivách strávím týden nebo měsíc ?

0 Citovat

Stačí kúpiť najlacnejšiu letenku kamkoľvek mimo Maldivy, nemusí to byť spiatočná. Myslím, že na to existujú aj webstránky, kde ti  vystavia nejakú dočasnú letenku a potom to zrušíš.

Ja som to tiež už raz riešil dosť podobne. Na check-ine ma nechceli pustiť zo Singapuru do Mjanmarska, pretože som mal tiež iba jednosmernú do Mjanmarska. Tak som rýchlo kúpil cez Kiwi najlacnejšiu letenku von z Mjanmarska a hned ako ma pustili cez check-in, som tú letenku zrušil cez online chat.


Inak pozor, 23.4 začína ramadán, takže niektoré služby na ostrovoch môžu byť obmedzené.

0 Citovat

Díky za info. 😉

0 Citovat

Asi žádná země nemá podmínku zpáteční letenky, ale můžou požadovat jakoukoli letenku ze země (v době platnosti víza nebo razítka v pasu). Můžeš třeba "koupit" letenku krátce před letem s platbou převodem, který už pak neprovedeš (přes prodejce, který takovou platbu umožňuje). Na mail ti hned dojde rezervace s itinerářem a rezervačním kódem.

0 Citovat

McLovin napsal(a):

Myslím, že na to existujú aj webstránky, kde ti  vystavia nejakú dočasnú letenku a potom to zrušíš.

Ja som to tiež už raz riešil dosť podobne. Na check-ine ma nechceli pustiť zo Singapuru do Mjanmarska, pretože som mal tiež iba jednosmernú do Mjanmarska. Tak som rýchlo kúpil cez Kiwi najlacnejšiu letenku von z Mjanmarska a hned ako ma pustili cez check-in, som tú letenku zrušil cez online chat.

Dočasná letenka ne, je to fake letenka bez PNR kódu, což často stačí, ale třeba na check-inu na letišti by nemuselo stačit:
https://www.fakeflighttickets.com/faq

Není ideální kupovat skutečnou letenku. Nemusel bys dostat nic zpět nebo jen minimum. Když už kupovat, tak ne nejlevnější, ale takovou, co jde stornovat bez stornopoplatků. Nestává se to běžně, ale tu letenku můžou kontrolovat i na vstupu do země (toho se na check-inu obávají, a proto to kontrolují). Zrušit by se letenka měla teprve až po vstupu do země.

0 Citovat

Libor_S napsal(a):

Asi žádná země nemá podmínku zpáteční letenky, ale můžou požadovat jakoukoli letenku ze země (v době platnosti víza nebo razítka v pasu). Můžeš třeba "koupit" letenku krátce před letem s platbou převodem, který už pak neprovedeš (přes prodejce, který takovou platbu umožňuje). Na mail ti hned dojde rezervace s itinerářem a rezervačním kódem.


Niekedy stačí aj lístok na vlak/bus/loď von z krajiny, nemusí to byť nutne letenka. Ja som im vtedy tiež vysvetľoval, že ešte neviem kedy z Mjanmarska odídem a že možno pôjdem autobusom do Thajska, tak hneď sa pýtala, či mám aspoň lístok na autobus kúpený. Samozrejme som nemal ale asi by jej na ten check-in stačilo aj to :) 

0 Citovat

Pravdepodobne uz je to stejne pryc . ,docela me to zaujalo ,ale v prve rade me napadlo, jestli neni riziko ,ze  do dubna  Condor treba nezkrachuje  a pak je otazka  ,co sehnat rozumneho  nekam pryc  a pochopitelne  jestli tam pak za tyden zacina ramadan  tak to asi je jen na ten tyden  a pak nekam jinam  ,jenze kam  ?

Vetsinou se spojuji Maledivy ze Sri Lankou ,ale to moc reseni neni .Malajsie  taky asi ne  . Indie ?  no a pak zpet do Evropy  ? Nevyjde to nakonec  hur  nez zpatecni letenka  na Maledivy   pri nejake akci ktera beztak  do te doby jeste muze byt ?

Primo Evropa vypada  asi na  400 euro coz uz neni zajimave

0 Citovat

Někdy by to stačilo, ale chce to, aby tam bylo mezinárodní spojení a aby se lístek dal koupit online a pak stornovat. Po mně chtěli třeba jednou v Bangkoku před letem do Nepálu viděl letenku z Nepálu. Kdybych plánoval jet busem do Indie, na hranicích se přestupuje na indický bus. Před letem do Peru jsem si raději koupil lístek na bus do Ekvádoru (po předchozí špatné zkušenosti na letu do Brazílie) a vidět ho nechtěli, ale mohl jsem ho pak vyměnit u stejné společnosti za vnitrostátní (do Ekvádoru jsem jel jindy a přes jiný přechod).

Mezinárodní jízdenky bývají dražší a těžko člověk ví přesně, kdy pojede, takže ztráta na stornopoplatku tam obvykle bude.
0 Citovat

mikir napsal(a):

Pravdepodobne uz je to stejne pryc . ,docela me to zaujalo ,ale v prve rade me napadlo, jestli neni riziko ,ze  do dubna  Condor treba nezkrachuje  a pak je otazka  ,co sehnat rozumneho  nekam pryc  a pochopitelne  jestli tam pak za tyden zacina ramadan  tak to asi je jen na ten tyden  a pak nekam jinam  ,jenze kam  ?

Vetsinou se spojuji Maledivy ze Sri Lankou ,ale to moc reseni neni http://.Malajsie ; taky asi ne  . Indie ?  no a pak zpet do Evropy  ? Nevyjde to nakonec  hur  nez zpatecni letenka  na Maledivy   pri nejake akci ktera beztak  do te doby jeste muze byt ?

Primo Evropa vypada  asi na  400 euro coz uz neni zajimave


Ja som kúpil do Indonézie ďalej. Ešte neviem ako dlho sa tam zdržím, takže mne takéto jednosmerné momentálne vyhovujú. Mám v pláne Indonéziu, Vietnam, Laos a Kambodžu. Celé tak na 2-3 mesiace.

Naspäť som potom pozeral cez Dubaj, že by sa dalo celkom lacno a ešte spraviť zastávku aj v Libanone :)

0
13 reakcí