https://www.mydealz.de/deals/mit...lt-1513130 Třeba se někomu hodi  .

Cesta kolem světa za 500€

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

13 reakcí

https://www.mydealz.de/deals/mit...lt-1513130


Třeba se někomu hodi

0

Pro extrémní cestovatele za podobné peníze (kolem 16 tisíc) to jde zvládnout za 10 dnů. Škoda, že nemám tolik dovolené, toto je věc, která mě láká už nějakou dobu.

0 Citovat

Tohle je cesta kolem světa pro žebráky...

0 Citovat

Naděždo, to je cesta pro mladé uvědomělé pionýry, ne pro staré vyžilé soudružky!

0 Citovat

@Naděžda: No a ty nepotěší, že se z Hong Kongu letí do USA se stopem přes Wuhan. Což je Čína a let do USA znamená vždycky nutnost čínského víza za 2700 Kč. Jinak Wuhan, pokud si správně pamatuji, je letiště, do kterého vždycky potřebujete vízum.

0 Citovat

Adam Hrnčiřík napsal(a):

Pro extrémní cestovatele za podobné peníze (kolem 16 tisíc) to jde zvládnout za 10 dnů. Škoda, že nemám tolik dovolené, toto je věc, která mě láká už nějakou dobu.

 Je to takove, no, spise letem mirne svetem ... Nizka cena odpovida vyberu Easyjet, Scoot a dalsich podobnych. Uvadena doba teto RTW je 10.3. - 15.5., takze za 2 mesice uz lze v okoli techto 6-7 zastavek neco objet a poznat.

Kazdopadne cil to zvladnout za 10 dni bych rozhodne nedoporucoval. S takovou si to jen odsedis, trochu prospis, mozna nejaka ta lounge a navstivis tak 1-2 mesta, ktera jsou nahodou velmi blizko letiste. Mile zrejme zanedbatelne.
0 Citovat

Ne každý létá kvůli mílím. Za těch 10 dní by se v závislosti na časech letů dala navštívit všechna místa. Záleží na tom, jak si to poskládáš a v jakou část dne ty lety jsou.

0 Citovat

Tam jde spíš o to, že je většinou lowcosty, tedy minimálně bez jídla, destinace nic moc (běžně levně dostupné) a ještě nutnost toho víza.

Zajímavé cesty kolem světa jsem viděla už od 1000 EUR výše včetně jinak špatně/draze dostupných exotických destinací (Jižní Amerika, Fr. Polynésie, Zéland, Austrálie, ...).



0 Citovat

Michal napsal(a):

Ne každý létá kvůli mílím. Za těch 10 dní by se v závislosti na časech letů dala navštívit všechna místa. Záleží na tom, jak si to poskládáš a v jakou část dne ty lety jsou.

Samozrejme, nekdo mile nesbira a neuziva si pozdejsich benefitu. Leta treba jen pro statistiku zrejme. Kazdopadne v pripade teto trasy s rychlovkou za 10 dni ztratis jen rekneme 3 dny na letech pres oceany. Dalsi 2 dny na ty kratsi prelety, a 5 dni na navstevu 6-7 mest/mist je fakt jen v radu hodin, na delsi spanek neni cas. Takze i s temi lowcosty to nakonec vyjde docela draze. Ale extremni letci mohou tuto sadomaso-RTW pro vlastni statistiku klidne zkusit ;-D

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Tam jde spíš o to, že je většinou lowcosty, tedy minimálně bez jídla, destinace nic moc (běžně levně dostupné) a ještě nutnost toho víza.

Zajímavé cesty kolem světa jsem viděla už od 1000 EUR výše včetně jinak špatně/draze dostupných exotických destinací (Jižní Amerika, Fr. Polynésie, Zéland, Austrálie, ...).

Jj, mě loni zaujala RTW, kde většina letů byla s Air New Zealand a trasování právě přes Tahiti, jak píšeš. 

0 Citovat

v r.2018 sa dal kupit zaujimavy routing s LATAM, cena okolo 800-900usd,  "kostra"  letenky bola priblizne takto  (Australia/N.Zealand-SCL / SCL - TYO ) ,  dalo sa tam dat stopovery PPT, IPC,  Galapagy, Seychelly,  koncilo sa to vzdy v Tokyu.   Malo to docela dlouhe vlakno na FT.   


Letel som vtedy za cca 900eur  tuto trasu (33dni na ceste) :  http://www.gcmap.com/mapui?P=ICN...AD-HEL-NRT

0 Citovat

Sice tahle cesta není zrovna nic moc, ale obecně mi takové RTW nápady ( právě klidně i na jednodušší cesty bez Tahiti) na CL chybějí. Kde jsou ty časy...

0 Citovat

ziadne RTW som neabsolvoval, ale tiez mi pride takato cesta bez nejakek exotiky v juznom Pacifiku nedokonala 

0 Citovat

Me se to docela libi .pro nezamestnane ideal -) akorat souhlasim ze  nic moc destinace  a radeji bych dal  2 x tolik  a mel zajimavejsi trasu  ,,ale proc ne  ,ale  10 dnu je blbost,    ze Singapuru se da treba odskocit do Malajsie  a pak pokracovat dal  a urcite neco i v dalsich mistech  ten mesic  dva  v pohode  ...

0
13 reakcí