Zdravím všechny cestovatele! V únoru letíme do Thajska, je to naše první dovolená v Asii. Při zpáteční cestě se budeme potřebovat dostat z Krabi do Bangkoku na Suvarnabhumi. Dívám se ale,  že vnitrostátní lety míří spíše na Don Mueang a je to také podstatně levnější a proto chci koupit letenky na toto letiště. Můj dotaz zní - když přiletíme na Don Mueang v 19:00, je reálné stihnout let ze Suvarnabhumi v 00:30? Pokud ne, pak mě zajímá, co dělat pár hodin v Bangkoku tak, abychom vše pohodlně stíhali. Sice budeme v Bangkoku asi 3 noci i na začátku pobytu, abychom se trochu aklimatizovali, ale pokud budeme mít pár hodin i na konci pobytu, tak ať je strávíme nějak příjemně. Díky všem za rady :-)   .

Cesta z Don Mueang na Suvarnabhumi (Bangkok, Thajsko)

Založil(a) ve fóru Letiště

6 reakcí

Zdravím všechny cestovatele! V únoru letíme do Thajska, je to naše první dovolená v Asii. Při zpáteční cestě se budeme potřebovat dostat z Krabi do Bangkoku na Suvarnabhumi. Dívám se ale,  že vnitrostátní lety míří spíše na Don Mueang a je to také podstatně levnější a proto chci koupit letenky na toto letiště. Můj dotaz zní - když přiletíme na Don Mueang v 19:00, je reálné stihnout let ze Suvarnabhumi v 00:30? Pokud ne, pak mě zajímá, co dělat pár hodin v Bangkoku tak, abychom vše pohodlně stíhali. Sice budeme v Bangkoku asi 3 noci i na začátku pobytu, abychom se trochu aklimatizovali, ale pokud budeme mít pár hodin i na konci pobytu, tak ať je strávíme nějak příjemně. Díky všem za rady :-) 

0

To stačí, ale jestli nechcete riskovat větší zpozdění 1. letu, můžete být v Bangkoku 2 noci na začátku a 1 noc na závěr. Jinak není třeba zakládat nové vlákno na tento evergreen: https://www.cestujlevne.com/leti...don-mueang

0 Citovat

Zdravím, tak to vím naprosto přesně, protože jsme loni měli to štěstí, že jsme si omylem objednali Grab na Don Mueang a přitom odlet do Krabi jsme měli ze Suvarnahumbi. Zjistili jsme to až těsně před letištěm Don Mueang a byl to celkem adrenalin :D  Je to cca hodina cesty Grabem. Takže v pohodě :) jinak dle mého názoru Bangkok stačí 2 dny až až. Také jsme původně chtěli na zpáteční cestě zůstat ještě na jednu noc v Bangkoku, ale pak se nám od moře a přírody vůbec nechtělo do toho smogu a dusna, které je v Bangkoku. Ale každý to vnímá jinak:)

A jinak Bangkok-Krabi i zpáteční letenky jsme měli na Suvarnahumbi a ceny byly v pohodě:)

0 Citovat

Zkus se podívat na Thai Smile, létají KBV - BKK. 

0 Citovat

Petr St napsal(a):

Zkus se podívat na Thai Smile, létají KBV - BKK. 

Právě, že pokud bychom letěli přímo na Suvarnabhumi, bylo by to dost drahé. Proto přemýšlím nad tím přejezdem. Jenomže - v podstatě na obou letištích, když pominu cenu - budeme buď v 7 večer, nebo už někdy 16:20, a když letíme až o půlnoci, tak nám přijde škoda být tolik hodin na letišti.

0 Citovat

Simona napsal(a):

Zdravím, tak to vím naprosto přesně, protože jsme loni měli to štěstí, že jsme si omylem objednali Grab na Don Mueang a přitom odlet do Krabi jsme měli ze Suvarnahumbi. Zjistili jsme to až těsně před letištěm Don Mueang a byl to celkem adrenalin :D  Je to cca hodina cesty Grabem. Takže v pohodě :) jinak dle mého názoru Bangkok stačí 2 dny až až. Také jsme původně chtěli na zpáteční cestě zůstat ještě na jednu noc v Bangkoku, ale pak se nám od moře a přírody vůbec nechtělo do toho smogu a dusna, které je v Bangkoku. Ale každý to vnímá jinak:)

A jinak Bangkok-Krabi i zpáteční letenky jsme měli na Suvarnahumbi a ceny byly v pohodě:)


Díky za info :-) Právě, že jsou ty letenky dost drahé. Za kolik jste je měla Vy? Já teď nacházím nejlevnější na Don Mueang s příletem právě v 19:00 za 53 dolarů,  s příletem v 16:20 za 75 dolarů.

0 Citovat

Libor_S napsal(a):

To stačí, ale jestli nechcete riskovat větší zpozdění 1. letu, můžete být v Bangkoku 2 noci na začátku a 1 noc na závěr. Jinak není třeba zakládat nové vlákno na tento evergreen: https://www.cestujlevne.com/leti...don-mueang

Děkuji za odkaz a omlouvám se, nenapadlo mě, že je to takový evergreen :-)

0
6 reakcí