Ahoj, prosím o radu. Dnes mi přišlo upozornění na akční letenky od Vuelingu. Pokud dám na jejich stránkách vyhledat let, tak u datumu letu je správná akční cena, ale pokud pokračuji dále k nákupu letenky, tak tam většinou je za tu cenu jen odlet, ale přílet je už mnohem dražší. Nemohl by mi někdo poradit, jak dostat akční cenu i na zpáteční let?  Konkrétně to byly všechny lety přes prázniny do Larnaky. Děkuji za rady.  .

Akce Vueling

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

6 reakcí

Ahoj, prosím o radu. Dnes mi přišlo upozornění na akční letenky od Vuelingu. Pokud dám na jejich stránkách vyhledat let, tak u datumu letu je správná akční cena, ale pokud pokračuji dále k nákupu letenky, tak tam většinou je za tu cenu jen odlet, ale přílet je už mnohem dražší. Nemohl by mi někdo poradit, jak dostat akční cenu i na zpáteční let?  Konkrétně to byly všechny lety přes prázniny do Larnaky. Děkuji za rady.

0

No ono to funguje tak,ze nie vzdy su ceny za oba lety rovnake. Skor by som povedal,ze dost casto su rozdielne.Pokial je ta cena oznacena srdieckom tak je najnizsia na tom lete.( to je ta akciova)

0 Citovat

Srdíčkem byla označená i zpáteční letenka, měla i tu cenu, kterou měla mít, ale jak jsem přešel do bookovaní letenky, tak tam už cena naskočila řádově jiná.

0 Citovat

l_prochazka napsal(a):

Srdíčkem byla označená i zpáteční letenka, měla i tu cenu, kterou měla mít, ale jak jsem přešel do bookovaní letenky, tak tam už cena naskočila řádově jiná.

Možná se právě během přechodu do bookování letenky nejlevnější letenka vyprodala a cena navýšila. Pro vyhledání správných termínů je nejlepší kalendář.

0 Citovat

Kalendář? Ten právě ukazuje ceny, které už neplatí a nesetkal jsem se s tím zdaleka jen u Vuelingu...

0 Citovat

J0x napsal(a):

Kalendář? Ten právě ukazuje ceny, které už neplatí a nesetkal jsem se s tím zdaleka jen u Vuelingu...

Odpoledne ještě ukazoval ceny správné. Teď už asi ne. Je to postupně rozebráno.

0 Citovat

Díval jsem se nedlouho po zveřejnění a kalendář byl celkem nanic. Zřejmě se aktualizuje dost pomalu.

0
6 reakcí