Zase mě svrbí ruce :D  .

Praha - Montreal s TAP Portugal za 5000 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

13 reakcí

Zase mě svrbí ruce :D


snimek-obrazovky-2020-09-23-v-15-24-49.jpg

0

toto vidim realnejsie ako USA :)))

0 Citovat

Děkuji za psychologickou podporu:))

0 Citovat

Z TAP je horor vyrazit i voucher ;)

0 Citovat

 

Môže to byť užitočné pre tých, ktorý dostali od TAP voucher. V máji sa už možno bude dať cestovať.

Michal má pravdu, TAP je odpad. Tí portugalskí retardi mi spravili dokonca automaticky online check-in na let, za ktorý mi už  banka  vrátila peniaze na kreditku. ( Pozn. Pôvodný let zrušili a prehodili ma bez môjho potvrdenia na iný. O refunde nechceli ani počuť, stále mleli niečo o voucheri, tak som išiel do banky požiadať o refund.)

 

0 Citovat

O přístupu TAP bych snad mohl napsat román. Informace o zrušených/změněných letech nulové (co si člověk sám nezjistil ve správě rezervací na webu TAP, o tom se nedozvěděl), komunikace prakticky nulová, jejich sliby nesplněné. Peníze jsem dostal zpět díky chargebacku.

0 Citovat

Zde jde spíše o to, zda bude Kanada i příští jaro stále uzavřená. A to mi připadá jako scifi.

0 Citovat

Která země bude kdy a za jakých podmínek otevřená ví jen křišťálová koule :-(.

0 Citovat

Co znamenají ty "flexibilní letenky" ? Lze bezplatně změnit termín?

0 Citovat

ja to koupil trochu draz na cervenec, tak snad :-) kdyztak bude chargeback 

0 Citovat

Cena dobrá,  ale být skoro 8 hodin v uzkotrupem letadle bych asi nedal. 😃

0 Citovat

[citace="Marek Sourak"]

ja to koupil trochu draz na cervenec, tak snad :-) kdyztak bude chargeback 

[/citace

No, spíše se bojím toho, že se let uskuteční, ale já ho nebudu moci absolvovat - viz seznamy rizikových států.

0 Citovat

I to je riziko, ale tak neni to zas nejaka silena castka

0 Citovat

hugonovak napsal(a):

 

Môže to byť užitočné pre tých, ktorý dostali od TAP voucher. V máji sa už možno bude dať cestovať.

Michal má pravdu, TAP je odpad. Tí portugalskí retardi mi spravili dokonca automaticky online check-in na let, za ktorý mi už  banka  vrátila peniaze na kreditku. ( Pozn. Pôvodný let zrušili a prehodili ma bez môjho potvrdenia na iný. O refunde nechceli ani počuť, stále mleli niečo o voucheri, tak som išiel do banky požiadať o refund.)

 

No to mně ani nic nenapsali a rovnou za zrušený let poslali voucher, jenže místo zaplacených 17500 Kč má hodnotu jen 6500 Kč :)))) Už je to 2 měsíce a od té doby i po několika urgencích totální ignor, takže tento týden jsem podal v bance žádost o chargeback a uvidíme jak to dopadne :)

0
13 reakcí