Z Prahy do Bukurešti v období velikonočních svátků a na další prodloužené víkendy, lze najít až do června (3.-6.6.). Jinak jako u W6 nebo FR v tarifu Light jen malé příruční zavazadlo. http://bit.ly/prg-otp  .

[0B] Praha - Bukurešť 799 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Z Prahy do Bukurešti v období velikonočních svátků a na další prodloužené víkendy, lze najít až do června (3.-6.6.). Jinak jako u W6 nebo FR v tarifu Light jen malé příruční zavazadlo.

http://bit.ly/prg-otp


prg-otp.png

0

Jen dodám, že teď se dá najít i 7,99€ za jednosměrku. Docela o tom přemýšlím, hodila by se ta věštecká koule :D 

0 Citovat

Díky za echo, koupeno na červen za 15 eur na osobu ;-)

0 Citovat

taky koupeno... vikendovka pro lidi za 20eur/zpatecka... diky

0 Citovat

Tak jsem taky koupil 3/6- 6/6

doufám že už bude bez omezení

0 Citovat

Jinak z Vídně lze také za těch 7,49! Jde změnit zdarma, pokud už máte letenku z PRG. 

0 Citovat

Super, dal jsem si začátek října za 15€ RT. Diky!

0 Citovat

Děkuji, dal jsem rodinu na květnový víkend za 80€. To už čekám lepší situaci. A kdyby ne, vyzkouším tu jednu změnu zdarma a posunu na léto.

0 Citovat

Lepší situaci myslíš ohledně Covidu nebo současné mizerné finanční situace Blue Air? 

0 Citovat

Za Bukurešť je fakt hnusný město, hned za Kišiněvem.

0 Citovat

S tím bych úplně nesouhlasil - jako správná svazačka musíš navštívit Palatul Parlamentului a jeho prohlídku si určitě užiješ - a pak tam mají krásný skanzen v přírodě. Jinak to historické centrum působí jako skanzen 90. let - něco mezi veksláckou Prahou a E55.

0 Citovat

Palác už jsem navštívila - velkolepé dílo.

0 Citovat

Dakujem. Tak som tiez neodolal. Kupene na vikend v polovici Juna za 35€ pre 2 osoby. Uvidime ci s toho nieco bude. 

0 Citovat

cali napsal(a):

Lepší situaci myslíš ohledně Covidu nebo současné mizerné finanční situace Blue Air? 

Covid. Už bude jaro, tepleji a více UV záření. Pokud aerolinka zkrachuje, poprvé vyzkouším chargeback u kreditky. A kdyby to stejně nevyšlo, tak ta částka bolet nebude. Větší risk mám u Iberie a Tap Air.

0 Citovat

Jako víkendovka na proletění se, super. Odlet z Vídně v sobotu 1.5. a návrat do Prahy v neděli 2.5. za rozumného času...

0 Citovat

rovnako som neodolal, sice Bukurest ma nijak nenadchla, ale mozno na jar to bude lepsie :D Najma po tom ako v noci zrusili letenky na jarny Bajkal, tak nemozem byt priebercivy

0 Citovat

Taky jsem koupil, snad to bude na jare lepsi :)

0 Citovat

Děkujiiiii ...letíme v červnu :-) 

...( doufám....snad )

0 Citovat

To vypadá, že poletíme všichni z tohodle fóra, mám též červen :D 

0 Citovat

A jak se teďka těší všichni do Bukurešti...

Necelý rok z5 ještě vyhrávala ankety o nejhnusnější město/kam už nikdy :)

Ale tak samozřejmě Vám to přeju, sám bych taky letěl kdyby to šlo .

0 Citovat

@jakob - pred rokom by som aj ja ohrnul nosom.. Ale teraz si nevybries:) na druhú stranu po dlhom čase letenka (ak vyjde) s optimálnym načasovaním letov na víkend.

0 Citovat

Skoro som to kupil, ale prebil to Wizz s Vieden - Malaga za 17,98 € RT (dokonca bez WDC) ... cely oktober :)

0 Citovat

nazdar, jak je mozne ze chteji za segment pro infanta 20ecek? jsem myslel ze deti do 2 let jsou zdarma..nebo se mylim?:)

 

dekuji

Jirka

0 Citovat

voughne napsal(a):

Skoro som to kupil, ale prebil to Wizz s Vieden - Malaga za 17,98 € RT (dokonca bez WDC) ... cely oktober :)

diky za tip, taky jsem koupil :)

0 Citovat

Jiri Sindelar napsal(a):

nazdar, jak je mozne ze chteji za segment pro infanta 20ecek? jsem myslel ze deti do 2 let jsou zdarma..nebo se mylim?:)

dekuji

Jirka

 

Infant sa pocita zlava z base fare .. pri tejto akcii je asi base fare 0 a plati sa akoze administrativny poplatok na ktory sa zlava nevztahuje

0