Máte tip na nějakou další zajímavou destinaci? Dejte o ní vědět ostatním  .

Alitalia - akční letenky

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

16 reakcí

Máte tip na nějakou další zajímavou destinaci? Dejte o ní vědět ostatním smiley

Zatím v ideálním routingu Milán - XY - Praha jsou:
New York - 7.358, Los Angeles - 8.804, Boston - 6.336, Tokio - 9.985, Rio de Janeiro - 10.239, Miami - 7.608

0

Přidávám další destinace za podobné ceny: Buenos Aires, Sao Paulo !

0 Citovat

Kdo chce ušetřit ještě pár korun navíc, nechť rezervuje skrz stránky Alitalie a využije promo kód WEEK15US (de, pl, it, uk) smiley Boston pak vychází pod 5 litrů ! smiley

0 Citovat

Ahoj, koukám na Alitalii a nemohu tady ten Boston za 5tis najít. Poradíte mi někdo? Díky Barasso

0 Citovat

Ahoj, chtěla jsem koupit letenky do NY na prosinec, ale bohužel jsem se dlouho rozmýšlela. Koukala jsem, že akční letenky do NY jsou často. Myslíš, že mám ještě nějakou šanci sehnat takhle levnou letenku na prosinec, nebo si mám radši cestu odložit na leden? Děkuju moc za tip. A.

0 Citovat

barasso: jednalo se o routing BLQ-NYC-LHR při použití kódu, který platil do konce víkendu, má to smysl pro lidi, kteří nejsou z Prahy.

anicka: letenky stále JSOU smiley
Milán - New York - Praha za 7.494 Kč smiley př. 5.-11.prosince. PS: Kdo koupí, neprohloupí smiley

0 Citovat

Já to nechápu jak to hledáš, jsi neuvěřitelně šikovnej, já si najedu na stránkách na tu akci a prostě mě to tam nepustí. Já bych ti asi přijela dát pusu kdyby jsi mi sehnal termín 26. prosince - 5. ledna. Prosím prosím

0 Citovat

Přes svátky nabídku nenajdeš, tam jsou black out data... smiley Rozhodně není čeho litovat, neboť ubytování bude za majland.

0 Citovat

Já naštěstí ubytování mám vyřešený. Takže asi poletím v tom lednu. I tak dík za tip smiley

0 Citovat

Asi jsem moc paličatá a pořád hledám letenky přes svátky smiley Někdo nějaké tipy prosím?

0 Citovat

jo,pres svatky sed dom na pr**i smiley

0 Citovat

Na italské mutaci Alitalie lze využít slevový kód PROMOFB pro 20% slevu! Ovšem nefunguje mi vyhledávač, má někdo ten samý problém? smiley

0 Citovat

Na tej talianskej alitalii je stale mozne vyuzit zlavovy kod?Ci uz nie? Lebo nic take sa mi tam nezobrazuje.

0 Citovat

PRG-EZE (Buenos Aires) 03.03.2013
EZE-MIL 13.03.2013
387,56E

0 Citovat

Ano, ale je potřeba využít kayak k nalezení šikovných termínů - jinak to nefunguje.
Např na kayaku http://www.kayak.co.uk/#/flights/mxp,pr ... 8-flexible
A poté na stránkách Alitalie lze do NY za 250€ smiley

0 Citovat

Super dakujem za radu, ale nasla som len za 300. Za 250 som nenasla.

0 Citovat

250€ po zadání kódu PROMOFB ?

0
16 reakcí