Hledam letenku do Namibia. Z jakeho evropskeho letiste se da sehnat nejvyhodnejsi letenka? Diky moc za pomoc. .

Namibie

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Hledam letenku do Namibia. Z jakeho evropskeho letiste se da sehnat nejvyhodnejsi letenka? Diky moc za pomoc.

0

Jestli to nebude nejlepsi do Cape Town a pak prejet.

0 Citovat

Vypada to ze Namibie direkt jde jen z Frankfurtu a je to docela drahy.. Nejlevnejsi jsem zatim nasel British Airways skrz Capetown..

0 Citovat

Díky za odkaz! Spirit má dva přestupy, což by zabralo dva dny. smiley Ale Aeromexico stojí za zvážení. Zvláštní ovšem je, že vyhledané letenky přímo přes web Aeromexico.com jsou za úplně jinou cenu - 620 dolarů.smiley

0 Citovat

Ahoj. Uvítal bych osobní zkušenosti/rady s půjčením auta v Namibii. Vždycky hledáme auto na srovnávači Argus Car Hire a jen a jen spokojenost. Hledal jsem tam tedy auto do Namibie a překvapily mě vysoké ceny (cca 1200 EUR na 14 dní za SUV/offroad). Očekávám, že mi každý řekne, že to jsou normální ceny. Nicméně pokud by někdo uměl poradit jak cenu trochu snížit, budu moc rád. Předpoládám, že tam je nějaká čtyřkolka nutnost.

0 Citovat

Zde zmiňovaná půjčovna Savanna nabízí Toyotu Hilux se stanem za 900 N$/den (Kč = *1,75). Podrobnosti jsem blíž nestudoval.

0 Citovat

Čtyřkolka je pro amatéry co neumějí řídit.

Ale ani půjčení běžného auta není v Namibii nejlevnější (cca 1000 CZK/den).

 Výrazně ušetříš když si půjčíš auto v JAR pokud na to máš koule.

Já to tak udělal a projel jsem nejen JAR, ale i Botswanu, Zimbabwe a Swazijsko - 8.500 km

Koukni na Skyscanner.

 
0
6 reakcí