Ahoj, potřeboval bych pomoci s výběrem letenky na 28.10. popř. 27.10 večer z Prahy do Porta a zpět 2.11. Pokud možno bez dlouhého přestupu. Zatím se mi podařilo sehnat cenu okolo 8000,-.Ovšem v Srpnu se cena pohybovala okolo 5000,- (na osobu). Cestovala by jedna dospělá osoba a jeden student do 26 let (20). předem děkuji za jakoukoliv radu  .

Praha - Porto

Založil ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Ahoj,
potřeboval bych pomoci s výběrem letenky na 28.10. popř. 27.10 večer z Prahy do Porta a zpět 2.11. Pokud možno bez dlouhého přestupu. Zatím se mi podařilo sehnat cenu okolo 8000,-.Ovšem v Srpnu se cena pohybovala okolo 5000,- (na osobu). Cestovala by jedna dospělá osoba a jeden student do 26 let (20).
předem děkuji za jakoukoliv radu smiley
Ondra

0

šílenost a pouze v případě, že cestujete bez kufrů - http://azair.me/1o40aAb smiley

0 Citovat

Máš trochu nevhodný termín, let zpět v neděli a do toho ještě český státní svátek uprostřed týdne, to asi levněji neseženeš. O týden dřív nebo později se dostaneš někde k těm 5-6 tisícům za let přes Londýn/Milán s 1 přestupem, ale v tomto termínu jsem nic zajímavého neobjevil

0 Citovat

děkuji za odpověď, potřeboval bych ale letět s kufry. Zvážím zda tedy nepoletím jiné datum. smiley

0
3 reakce