Ahoj, číhám na dvě destinace kam bychom se rádi vydali v lednu na 3 týdny termíny jakýkoliv (leden, únor 2015), který protne týden 26.1. až 1.2. Rád bych radu, jak se s tím vypořádat. Moje taktika je zatím vyčkávat do konce října, zda se objeví nějaká ,,akce" s chybou, kterou využiji, částečně nebo celou. Zatím se mě nedaří. Prosím o pomoc a rady jak třeba sledovat a které trasy by se dali využít. Destinace jedna BVI. Letiště EIS nebo VIJ Zatím vychází nejlépe routing - MUC-EWR-SJU-EIS cca 28 tis. Čekám, že holanďani nebo frantíci by mohli mít nějaké koupací nabídky do karibiku a pak jen přelet (SJU, STT, ANU) Jenže nic dnes jsem ze zoufalství kombinoval i s tou Bogotou za 7,7K ale nic  .

Číhám na: BVI nebo SYD, BNE

Založil ve fóru Hledám letenku

2 reakce

Ahoj,
číhám na dvě destinace kam bychom se rádi vydali v lednu na 3 týdny termíny jakýkoliv (leden, únor 2015), který protne týden 26.1. až 1.2.
Rád bych radu, jak se s tím vypořádat. Moje taktika je zatím vyčkávat do konce října, zda se objeví nějaká ,,akce" s chybou, kterou využiji, částečně nebo celou. Zatím se mě nedaří. Prosím o pomoc a rady jak třeba sledovat a které trasy by se dali využít.

Destinace jedna BVI. Letiště EIS nebo VIJ
Zatím vychází nejlépe routing - MUC-EWR-SJU-EIS cca 28 tis.
Čekám, že holanďani nebo frantíci by mohli mít nějaké koupací nabídky do karibiku a pak jen přelet (SJU, STT, ANU)
Jenže nic dnes jsem ze zoufalství kombinoval i s tou Bogotou za 7,7K ale nic smiley

Destinace dva SYD,BNE:
Dnes se něco objevilo s british airways ale až na březen (22tis)
Prozatím s British v lednovém termínu 25K

Díky za rady a pomoc.


V případě, že bude nějaký MegaHit tak to změním (třeba jako byla Hawaii, kterou jsem pr...)

0

Podle mne je nejlevnější počkat na nějakou slušnou cenu Air France, Corsairu nebo Air Caraibes z Paříže do Karibiku a pak to vyřešit místním přeletem s Liat.

0 Citovat

jj, 13.9 se objevil
Air Caraibes - Karibik - Svatý Martin - 11 224 Kč, ale bohužel pouze týden v prosinci
Je pro Karibik ještě mimo Francouzů něco co stojí ta to sledovat? Němci?

0
2 reakce