V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Nelze změnit jednosměrnou rezervaci za roundtrip... Musíš zvlášť

0 Citovat

Ja som skusal 2 na 1 otocku. Tam uz mi potvrdili, a naspat este cakam. Samozrejme vzdy su to jednosmerky.

0 Citovat

dik za info..

0 Citovat

Jeste je tam Agadir - Pisa na 31. 12.

0 Citovat

Zkusil jsem AGA - PIS - AGA 31.12 - 3.1 za 10Eur. 

Jinak co se týče těch letenek na konci prosince kolem 27.12 - 29.12 , tak mi přišel email: "...has been cancelled due to travel restrictions imposed by Morocco..." takže by to mělo být v pohodě

0 Citovat

Pisa už zrušená, co jsem zapltil hned mi to ukázalo, že zrušeno

 

0 Citovat

Ještě někdo našel něco s odletem letos?

0 Citovat

Tak už mi neprošla platba. Je to pryč

0 Citovat

Jop, AGA - PIS - AGA 31.12 - 3.1 obratem zrušená

Tak díky všem, 6x roundtrip letenky, sice nevím kam, ale těším se :D 

0 Citovat

Me uz prislo  zruseni  toho 16.12,  ted bude boj  chci to vymenit az na 4.1. tak jsem moc zvedav asi se do toho pustim az zitra nebo i pozdeji  a vida opet to prislo v 14 dennim predstihu 

Ma  nekdo s tech ,co tyhle  spekulace maji  vic promakane   doporuceni .jak postupovat ? Pres chat  na agenta  a kdyz odmitne vymenu tak co ? Volat jinemu ?  Nebo chtit supervisora  a komunikace jak ? psanim pres chat nebo jde nekde primy rozhovor  ,ja ty zmeny delal vzdycky jen  pres automat nebo pres chat dopisovanim si  Diky za radu 

0 Citovat

Vypadá to, že je po srandě. Do většiny destinací zrušeno do 10.1.

0 Citovat

Škoda, že nemá Ryan frequent flyer... nebo spíš frequent booker


user-scoped-temp-data-orca-image-691194973.jpeg

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Vypadá to, že je po srandě. Do většiny destinací zrušeno do 10.1.

Na 14 dní konec srandy a za dva týdny to začne znova... Možná... 

0 Citovat

Jste si jisti, že nárok na EU261 na let 14.12. zrušený dneska není? Rozumí tomu někdo? Napsal někde Marokánec, že se to prodlužuje? Ryanair přece jen tak nemůže tvrdit, že to je kvůli covidu, kdyby se tam letět dalo. Mohla by to být ještě větší zábava :-D

0 Citovat

Už jsem to tu psal... Stalo se mi to loni říjnu, kdy zrušili pár hodin před odletem BGY-AMM (ne že jsem plánoval letět), podle mého názoru byl nárok na kompenzaci, protože zákaz letů nebyl. Napsal jsem jim, že chci kompenzaci, to odmítli s tím že covid. A tak jsem si řekl, že hádání s nima je na dlouho a že mi to za to nestojí. Dal jsem to teda claimcloud a ty mi tak měsíc zpátky (tedy více než rok po předání mojí kauzy) poslali k podepsání plnou moc, že to žalujou u soudu.

Takže na vlastní pěst bych to ani nezkoušel...

0 Citovat

tak jsem přeci jen zkusil přebukovat dvě jednosměrné letenky na jednu zpáteční... nejprve že vše ok, pak že ta druhá je pořád platná, tak že za poplatek,na moje upozornění, že i další let byl zrušen, tak odpověď, že jsou unaveni a že mám pravdu, a že teda i druhý let vyřeší... zatím ale v emailu jen první přehozený let potvrzen... tak uvidíme.. v každém případě jsem řešil oba jednosměrné lety najednou....

0 Citovat

@Jan Vidim: Ty vypadáš, že s tím máš hodně zkušeností, je nějaký časový limit dokdy to musím od zrušení začít řešit? Nebo víte někdo?

0 Citovat

Nikde ho nepíšou, ale když jsem půl roku od zrušení chtěl let na příští týden tak mi to nezměnili, ale to bylo skoro už před rokem. Jak je to teď nevím.

Spíš bych to neodkládal, aby nezměnili politiku rebookingu... Přinejhoším to propadne, když by ti nový routing přestal vyhovovat

0 Citovat

[citace="Daniel _1"]

tak jsem přeci jen zkusil přebukovat dvě jednosměrné letenky na jednu zpáteční... nejprve že vše ok, pak že ta druhá je pořád platná, tak že za poplatek,na moje upozornění, že i další let byl zrušen, tak odpověď, že jsou unaveni a že mám pravdu, a že teda i druhý let vyřeší... zatím ale v emailu jen první přehozený let potvrzen... tak uvidíme.. v každém případě jsem řešil oba jednosměrné lety najednou....

tak změna - potvrzen i druhý let...! takže dá se v jedné konverzaci vyřešit 2x jednosměrný let (za mně bologna-agadir, porto-agadir) za jeden obousměrný let (krakow-tenerife-krakow)..!!! pecka jarní prázdniny na kanárech z krakowa (dnes letenka za aktuálních cca 7.200,- kč!) za 13 euro zpáteční!!! super díky moc!!!

0 Citovat

Tak vzhledem k tomu, jak se to tu rozjelo, bych raději dlouho nečekal :-)). Co plati dnes, nemusí platit zítra. Slyšíš, že už jsou na chatu unavení. Já osobně to začnu řešit až za týden, až se to trošku uklidnil.Ale mně je osobně jedno,jestli to vyjde nebo ne. Já koupil čistě ze sportu (4 jednosmerky).

0 Citovat

@Daniel _1 takže tobě ty rezervace sloučili, že už máš jen jeden booking reference? To bych kdyžtak všem doporučoval udělat, protože jakmile dojde k jakekoliv zmene muzete dat refund za celou letenku

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Tak vzhledem k tomu, jak se to tu rozjelo, bych raději dlouho nečekal :-)). Co plati dnes, nemusí platit zítra. Slyšíš, že už jsou na chatu unavení. Já osobně to začnu řešit až za týden, až se to trošku uklidnil.Ale mně je osobně jedno,jestli to vyjde nebo ne. Já koupil čistě ze sportu (4 jednosmerky).

mam to podobne… a navic je mi to burt.-)

0 Citovat

Vzhledem k počtu letenek na rok 2022 u Wizzu fakt buřt.

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

@Daniel _1 takže tobě ty rezervace sloučili, že už máš jen jeden booking reference? To bych kdyžtak všem doporučoval udělat, protože jakmile dojde k jakekoliv zmene muzete dat refund za celou letenku

Pochybujem. Aj ja som mu agentovi napisal RT letenky. Ale na kazdu cestu zadaval 1 PNR.  Takze ak mi potvrdia aj druhu tak to budu 2 jednosmerky.

0 Citovat

Tak zatim jsem jen zkusmo zkusil ,na emailu mam let potvrzeny ze je zruseny ,kdyz kliknu na tu zmenu letu tak v notasu se mi to neotvira ,  na mobilu v podstate taky ne  ,jeste to muzu zkusit na cestovnim notasu ,ale zrejme je takovy napor, ze  to nefunguje  jak je to pretizene tak uvidim rano nebo to jeste zkusim v noci stejne nechodim spat driv nez o pulnoci nebo i pozdeji  Zatim jsem jen chtel vyzkouset co nabidne ta jejich automazicka sablona  S agentem si to necham na pozdeji

0