V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

niemandos_1 napsal(a):

A k čemu by ti to bylo.? Jinak mně to jde.

Chtěl jsem si vybrat linku na následujících 14 dnů.

0 Citovat

Dnes ráno čekání na chatu cca 20min - na Debbie jsem hned vybalila požadavek na změnu z BLQ - AGA - BLQ na trasu VIE - LIS - VIE na konec května .. což po cca 3/4 hodině s nějákým okecáváním zamítla, ale když už byla na drátě jsem na ni hned vybalila požadavek na druhou změnu a tu mi, asi aby měla klid, po cca 3 minutách potvrdila.

Právě tedy úspěšně změněno  z VIE - AGA - VIE  na březnový narozeninový výlet s dcerou PRG - CIA - PRG / nyní v hodnotě cca 4200,- / já jsem spoko, v plánu to bylo tak či tak,  příručáky nám stačí, takže bez dalších nákladů. Honzo díky že jsi se podělil !

Druhou změnu zkusím probrat s jiným agentem :-)

 

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

A nakonec i kdyby. Já mám letenku TFS-AGA a AGA-VIE. Takže přinejhorším přikoupím jednosměrku na TFS a udělám si fajn vylet :-) Tu změnu dat nějak ohraničila mirjure?

O datech vůbec nebyla řeč. Jen prohlásila, že u zrušené letenky nelze změnit trasu a tím naše debata skončila... Zkusím později někoho jiného. Online mi to šlo změnit zdarma na prosinec VIE-FUE-VIE, ale to se mi termínově nehodí.

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

@torpy68 

Tak to se dalo čekat.

Dalo, ale aby aj druhy vedeli. Lebo nemal som sam dupli.

0 Citovat

Prave taky vymeneno a potvrzeno na emailu   zkousejte od 6 rano  agenti jsou od 6 do 21   zkusil jsem hned po 6 nedarilo se tak pak asi v 6.30 mel jsem pozici  38  slo to celkem rychle  pak se me pokusil odbyt webovkou  napsal jsem mu ze  mi to nejde otevrit a ze moc nerozumim, jestli by mi nemohl pomoct sam  no a prehozeno potvrzeno  za me opet Ryan + ale pravda  nemam 20 letenek :-)) a kdovi jestli nejsem V.I.P :-)))

0 Citovat

mirjur napsal(a):

[citace="niemandos_1"]

A nakonec i kdyby. Já mám letenku TFS-AGA a AGA-VIE. Takže přinejhorším přikoupím jednosměrku na TFS a udělám si fajn vylet :-) Tu změnu dat nějak ohraničila mirjure?

O datech vůbec nebyla řeč. Jen prohlásila, že u zrušené letenky nelze změnit trasu a tím naše debata skončila... Zkusím později někoho jiného. Online mi to šlo změnit zdarma na prosinec VIE-FUE-VIE, ale to se mi termínově nehodí.

[/citace]

chce to primo uvest  datum a trasu na co to chces vymenit poslal jsem ti SZ

0 Citovat

Mne teda tiez agent vyhovel a vymenil na let počas července 2022. Ako dlho ste cakali na potvrdzujuci email? 

 

0 Citovat

mikir napsal(a):

chce to primo uvest  datum a trasu na co to chces vymenit poslal jsem ti SZ

To jsem samozřejmě udělal, ale okamžitě zamítla změnu trasy. Nicméně druhý pokus byl úspěšnější, Fabio C neměl žádný problém změnit mi trasu a dát to na Velikonoce, akorát teda že to musí schválit supervisor, tak mám 2-3 dny vyčkat na potvrzení...

0 Citovat

torpy68 napsal(a):

[citace="niemandos_1"]

@torpy68 

Tak to se dalo čekat.

Dalo, ale aby aj druhy vedeli. Lebo nemal som sam dupli.

[/citace]

Jasně. 

0 Citovat

Danny.709 napsal(a):

Před hodinou mi prošla změna zpáteční letenky na květnovou Gran Canarii pro 5 osob, reálná úspora je proti běžné ceně letenek asi 33k. Nějak nevím, co by mohlo být více do očí bijící.

auu, to bude v irsku bolet

0 Citovat

Já teď psal na chat ohledně jedné rezervace co mám v "past trips" a bylo mi řečeno, že o změnu je systémově požádáno a mám jen vyčkat, že ještě nedošlo na schválení od supervisora. Jinak zbytek už v rezervacích vidím potvrzený, ale zajímavé je, že na email přišla jen polovina.

0 Citovat

Tak já jsem dloho byla na chatu a čekala kvůli schválení supervisera, ale nakonec mám už jenom počkat na potvrzující e-mail. Změna byla až na květen, Vídeň-Faro.

0 Citovat

Koukám, jak nás ty letenky hezky zabavily, že jsme úplně zapomněli na covid, že jo? Jak za starých časů... :-)

0 Citovat

@mirjur: Myslím, že tohle rozptýlení jsme všichni potřebovali. Když jsem přítelkyni řekl, že máme 6 letenek do Agadiru, z Lisabonu, Porta, Neapole, Pisy, Bologny a zase z Lisabonu, tak to vypadalo na rozchod, ale teď jsem za borce :D 

0 Citovat

Nevím, jestli to tu padlo... 17/12/2021-10/01/2022 12/02/2022-21/02/2022 14/04/2022-24/04/2022 black dates.

0 Citovat

Tomas _48 napsal(a):

Mne teda tiez agent vyhovel a vymenil na let počas července 2022. Ako dlho ste cakali na potvrdzujuci email? 

 

za moment to bylo potvrzene  pod puvodnim rezervacnim cislem , jeste k tomu prisel odkaz na spokojenost nebo nespokojenost 

0 Citovat

cali napsal(a):

Nevím, jestli to tu padlo... 17/12/2021-10/01/2022 12/02/2022-21/02/2022 14/04/2022-24/04/2022 black dates.

Padlo Cali, ale taky někteří psali, že jim to bylo změněno na Velikonoce.

0 Citovat

JardaM napsal(a):

@mirjur: Myslím, že tohle rozptýlení jsme všichni potřebovali. Když jsem přítelkyni řekl, že máme 6 letenek do Agadiru, z Lisabonu, Porta, Neapole, Pisy, Bologny a zase z Lisabonu, tak to vypadalo na rozchod, ale teď jsem za borce :D 

Tak oni naštěstí agenti vidí vždycky jenom jednu rezervaci, jinak by si mysleli, že tady někoho posednul démon, co ho volá k sobě do Agadiru :D

0 Citovat

Mám radost ze mate radost

0 Citovat

Uz som sa pytal vcera. V prvej varke v pondelok som nakupil priamo cez apku 4 jednosmerky (2 z toho boli duple). Na tie duple som cez chat poziadal o zmenu, no doteraz neprislo nic. No vcera mi vsetky 4 padli na "past trips" (asi kvoli terminu odletu 30.11.), no nasledne to chce po mne verifikaciu za 0,35Eur. 

Ma niekto podobnu situaciu, ze aj na rezervacie, na ktore este neziadal cez chat o zmenu pyta verifikaciu?

0 Citovat

Ano, nic se neděje, napiš na chat, jak to vypadá a že bys rád aby přišel ten mail

0 Citovat

Lety do Maroka došly, u mě vše nakoupeno, pozměněno. Myslím, že Ryanair se nám všem postaral o krásné Vánoce. Celkově úspora asi 65k. Ještě jednou a veřejně velké díky @Jan Vidím!!!

...a protože jsem měnil až tak, že jsem se ztratil v kódech, tak se dvěma kódy jsem si naplánoval stejný jednosměrný let na poznávačku Turecka z Bratislavy do Dalamanu na 30. 4. Nákup byl před méně než 48 hodinami, a tak do dnešních 18:30 lze zdarma změnit obě jména na letence . K letence jsem navíc přikoupil seating 26D+26E. Přenechám za 350 CZK za obě, pokud třeba někdo máte volnou jednosměrku a nevíte, kam ji napasovat, sem se hodí jako zpátečka.

0 Citovat

:D 65k. Ta změna jména v rámci těch 48 hodin lze na úplně jakékoliv jméno? 

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

:D 65k. Ta změna jména v rámci těch 48 hodin lze na úplně jakékoliv jméno? 

Zkoušel jsem tam zadat jakoukoli hovadinu na obě jména a doplatek nula. Na té druhé rezervaci (dřívější) to řvalo o 115 EUR. Přijde mi škoda, aby to propadlo.

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

[citace="Danny.709 "]

Před hodinou mi prošla změna zpáteční letenky na květnovou Gran Canarii pro 5 osob, reálná úspora je proti běžné ceně letenek asi 33k. Nějak nevím, co by mohlo být více do očí bijící.

auu, to bude v irsku bolet

[/citace]

Proc by to melo bolet  my litame na Kanary jen od listopadu do dubna  o prazdniny vlastne zajem nemam vubec nikam ,letos prelom cervence a srpna byla vyjimka ten Rhodos ,vzpominam ze jen jednou jsem mel takovy termin do Fara  jinak ne  a Kanary za tohle ? Ze by uspora byla 33K  a jeste GC ?  Bezne nemivam Kanary zpatecku  pod 50 euro / os  a  Ryanair bude v 5 a 10 eurovych akcich pokracovat i v pristim roce  I kdyz by za 20 euro a litame max ve dvou ,,Koupil jsem jen jednu letenku uz je vymenena, potvrzena a jsem max spokojeny a nesmutnim ze  jich nemam vic . treba me jako neockovaneho 60 + ani nikam nepusti,,,,to by bolelo to mas pravdu 

0