V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

No však ta dnešní ještě není zrušená, takže pořád je šance, že ona vlakem pojede :))))

0 Citovat

Tak FR ještě žádné lety do/z Maroka nezrušil, takže volňásek nemám ani já, ani ona ;)

0 Citovat

RAK - CIA zmizelo z rezervačního systému a už lze měnit lety ve správě rezervace

0 Citovat

BLQ -AGA zrušeno na příštích 14 dnů. 

0 Citovat

Ty jo, AGA-VIE na 2.12. je ještě v systému. Třeba Rakušani zatahali za nitky :D

EDIT: Visí tam i VIE-AGA na ten samý den. Takže, kdo zmeškal, má ještě poslední šanci. 10 €.

0 Citovat

To je docela pech, že si natrefil snad jediný nezrušený let. Podle mě je ale slušná šance, že i to nakonec zruší

0 Citovat

Tak moje 2x RAK-NAP  12.12. uz su cancelled. Pockam akok sa vyvynie situacia, a skusim to potom cez chat na niekedy okolo Silvestra.

0 Citovat

Jojo, mně už přišlo upozornění že zpáteční let z Agadiru 5.12 byl zrušen a můžu požádat o refund a nebo změnu letu. Let tam svití stále v systému. Změnit zdarma můžu jen ten zrušený zpáteční :D 

0 Citovat

me to take prisel i email, ale kdyz kliknu na change flight, tak se nic nedeje, vam to funguje nebo je treba vyckat?

0 Citovat

Otevři to ve správě rezervace na jejich webu, tam to jde...

Já zatím nedostal ani ten mail, měl jsem lety do itálie

Tak mail už mám 

0 Citovat

Tak já nedostal žádný e-mail taky.

ALC-AGA pro přítelkyni na 7.12 zrušeno a můžu s ním hýbat na libovolnou linku.

AGA-VIE na 2.12., kterým jsem se měl vracet z Maroka, stále drží a na webu se dá koupit i VIE-AGA na to samé datum.

EDIT: Tak e-mail o letu z ALC právě dorazil.

0 Citovat

ja mel lety Agadir-Bologna a zpet.. tak na webu pres ten self service hub se do rezervace dostanu a napise mi to, ze si muzu vybrat let v cele siti Ryanairu, a kdyz na to kliknu, tak me to hodi v podstate zpet na hlavni stranku :)

ted prisli maily o zruseni pro jistotu po druhe

0 Citovat

tak chat

0 Citovat

Tak nakonec vlakom pojde mi5 a druha polovicka poleti :)

0 Citovat

Lety zrušeny, ovšem do Change flight se nemůžu dostat, což je takové ryanairovské řešení 😉

0 Citovat

Asi bude treba chvilu vydrzat. Minule to Wizzu trvalo tyzden nez som sa dostal do rezervacie. Aj mne uz dorazili.maily, ale este som sa s tym nemal cas zaoberat. 

Ak niekto potrebuje hned tak skusit chat.

0 Citovat

Na chatu mi rekli,ze to de prebookovat na cokoli v rozmezi 365 dni.Ja booknul Tenerife s navratem 29. 1. uplne zadacko.Diky kluci 

0 Citovat

Nevim jestli je treba delat  harakiry s Marokem ,dneska cyber sale monday  5 euro ,pravda spis na unor brezen ale neco se vybrat da 

0 Citovat

JanoB napsal(a):

Na chatu mi rekli,ze to de prebookovat na cokoli v rozmezi 365 dni.Ja booknul Tenerife s navratem 29. 1. uplne zadacko.Diky kluci 

H*vno?!? To čumím! a to mě teda štve, že na svoje jméno mám jen dvě rezervace :D

0 Citovat

We apologise that due to high volumes of contacts all our agents are busy right now. If your query relates to COVID-19 Travel Restrictions, Flight changes, cash refunds or online travel agent booking please visit info.ryanair.com. If you still require to speak to an agents please try again later. 

A ve frontě jsem 360. v pořadí

0 Citovat

Jo taky bych rad mel tech rezervaci vic ale stejne potesi i ta jedna 

0 Citovat

ja mam teda 2 jednosmerne rezervace 11.12. Agadir - Bologna a 12.12. (za 25 minut po pristani) hned zpet, to je asi okate ne to resit pres chat? :D

0 Citovat

Okaté to je, ale minulý týden jsem takhle letěl na Tenerife ve vyprodaném letadle... Pro jistotu bych si první nechal přebookovat ten datumově vzdálenější let, aby pak nemohli být kecy, že tam je nějaká maximální možná doba na kterou to lze změnit... I když asi není podle toho co píše JanoB

0 Citovat

jj to je rozumne, resit to budu pozdeji, predpokladam, ze to ale musime vyresit pred puvodnim odletem

0 Citovat

Tak už zrušili i ten let 2.12 z Vídně do Agadiru

0