V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Směr Rabat-Malaga na 10.2. za 5,49e...

1 Citovat

Super. K tomu live chatu: stačí napsat, že chci mluvit s agentem? Předpokládám, že teď je ještě brzy a pořád komunikuji jen s automatem :-(

0 Citovat

Na 8.2. je tam ešte Madrid-Fez za 8,49e. (Asi zabudli zrušiť)

 

0 Citovat

agent viola: stejné odletové letiště, max jiné letiště ve stejné zemi, datum plus minus 1 den zdrama, jinak s doplatkem. Chat zrušen, vyčkám jiného agenta.....

Btw. vy, co se vám povedlo změnit destinace, jakou jste zvolili taktiku požadavku změny?

 

 

0 Citovat

Mě zrušili Tenerife-Agadir včera večer, takže jsem se tomu ještě nevěnovala. Zkusím změnit na Praha-Rhodos přes červencové svátky a když to nepůjde, tak něco líp průchozího. Určitě napíšu, jestli se to povedlo.

0 Citovat

Gabriella T. : velmi milá, ochotná, zkusila i Velikonoce

nakonec info, že si můžu vybrat cokoliv, kromě datumů 12-21/2 a 14-24/4, takže Santorini přes červencové svátky klaplo :D

ještě dvě....

 

0 Citovat

[citace="Tomas _48"]

Na 8.2. je tam ešte Madrid-Fez za 8,49e. (Asi zabudli zrušiť)/citace]

Tak jsem to koupil... Jsem na to zvědavej 😂

0 Citovat

lucii.cr napsal(a):

agent viola: stejné odletové letiště, max jiné letiště ve stejné zemi, datum plus minus 1 den zdrama, jinak s doplatkem. Chat zrušen, vyčkám jiného agenta.....

Btw. vy, co se vám povedlo změnit destinace, jakou jste zvolili taktiku požadavku změny?

Vůbec žádnou - jen že let byl zrušen, reference number rezervace a pak mám hned připravenou novou destinaci s novým datem...obratem to vždy potvrdí a že musíš čekat 24-48 hodin. Včera jsem změnil na červencový Dublin a rezervaci jsem měl za dvě hodiny na mailu. Ty předchozi trvaly tak den...Zkus jiného agenta ;)

0 Citovat

První agent +/- jeden den

Druhý agent - můj vybraný let není k dispozici

Třetí agent - změna potvrzena (snad) do 24 hodin

Tak uvidime 

0 Citovat

No mi Kevin H. provedl změnu v pátek bez keců, ale stále nepřišel mail a ani to nemám v rezervacích. V neděli jsem urgoval a Abdul mi sdělil, ze to tam vidí a ze musím čekat. Tak nevím…

0 Citovat

Já čekal přes Vánoce na změnu cca 14 dní s tím že pokaždé agent napsal, že to tam vidí a "posune" to výše. Je třeba být trpělivý a počkat, popřípadě se poptat. 

0 Citovat

Provedena změna za letenky v hodnotě 10 000,- (2 osoby po 5 000,-) rout.

Adam NY - bez problému zadal změnu, měla by být do 48 hodin na mém účtu u Ryanair.

Pro jistotu celá konverzace screenovaná.

0 Citovat

Potvrzení o zrušení mi přišlo jen v jednom směru, přesto jsem zkusila žádost na chatu o změnu celého letu. Agentka Tuilly S. nejdřív že nevidí let, který žádám, poslala jsem ji podrobnosti, včetně časů a čísla letů s tím, že na webu to jde normálně rezervovat a ona že to posune dál a podá žádost a mám čekat mail o potvrzení do 48h.

0 Citovat

Já dnes 4 pokusy a zatím nic, každý uváděl jiný důvod, proč to nejde :-)

0 Citovat

Dnes jsem si vzpomněl ještě na zrušené letenky z prosince. Refund mi nešel a na chatu mi napsala, že si musím vyplnit Customer Verification Form určený pro OTA letenky, jinak to prý nepůjde. Tak jsem rychle zkusil random datum na Pardubice-Alicante a změnu mi prý potvrdí do dvou dnů. Jinak jsem se též přidal i do únorového gamblu na 10.2 :D 

0 Citovat

Za rano obdobna zkusenost… 3 operatori a kazdy jina vymluva. Odpoledne hned prvni operator zmenil co jsem chtel… vcetne letu pres velikonoce. Chce to proste trpelivost a zkouset dokud to nevyjde

0 Citovat

Nenašel ještě někdo něco levného na ten únor ? 

1 Citovat

a když píšete, že operátor změnil, co jste chtěli, to znamená, že tu změnu hned provedl a přišla konfirmace nebo, jako mně, "že to musí nechat schválit supervisora" a změna (snad) přijde do 48 h.? 

díky

0 Citovat

Tak potvrzeni mi prislo jen jednou a to jeste v ty prvni vlne ruseni nekdy pred mesicem. Jako, ze jestli cekas, ze ti prijde nejaky potvrzeni, tak neprijde. A ano, poslano dal na schvaleno. Opet na zaklade zkusenosti mi nebyla zmena letu ani jednou odmitnuta. Takze si hod nohy do hermanku a proste cekej

0 Citovat

A chapu to dobre, ze krome Velikonoc to meni uplne na libovolnou trasu v jejich siti a datum?

0 Citovat

jj, díky. Potvrzení nepotřebuji, šlo mi jen o akceptaci mého požadavku. Najdu si to na stránkách v rezervacích.

0 Citovat

Zmeni to i na velikonocni terminy jen musis mit kliku na agenta… jednou ti to schvali prvni, jindy to musis zkouset 3 dny. Zalezi jak ses trpelivej. Po dnesku bych rekl, ze ta ranni smena stala uplne za … 

Chce se to kazdy dalsi den rano podivat do rezervaci zda-li ta zmena probehla. Kdyz po trech dnech nic, tak zkusit zase chat. Ale osobne se mi to stalo jen jednou, ze sem se musel pripominat

 

0 Citovat

Michael. napsal(a):

Tak jsem se na to vykašlal a včera jsem to zkusil zase. To už nikoho email nezajímal. První agentka mi tvrdila, že všechny lety na Madeiru jsou zrušený, ať si vymyslím jinou trasu. Tak jsem jí říkal, že ty lety normálně prodávají a ona že si je jistá, že jsou zrušené. Tak jsem zkusil čtvrtého agenta a zkusil jsem taky Madeiru (a měl jsem v záloze i jinou destinaci). No a ten mi to úplně bez problému přehodil. Tak jsem zvědav, zda věděla něco více a Ryanair tu linku nerozlítá a nebo mi to prostě jen nechtěl přehodit.

Aky let na Madeiru si kupoval? Lebo mal som v plane zmenu na let z LIS/OPO, a ked sa dobre pamatam, tak Ryanair to planoval rozlietat od zaciatku marca, no teraz vidim uz len terminy od konca marca, takze ci je takto sanca, ze zrusia aj dalsie datumy resp. Madeiru tak skoro nerozlietaju a radsej vziat Azory.

0 Citovat

[citace="H.H.Vilda"]

Potvrzení o zrušení mi přišlo jen v jednom směru, přesto jsem zkusila žádost na chatu o změnu celého letu. Agentka Tuilly S. nejdřív že nevidí let, který žádám, poslala jsem ji podrobnosti, včetně časů a čísla letů s tím, že na webu to jde normálně rezervovat a ona že to posune dál a podá žádost a mám čekat mail o potvrzení do 48h.

O čtyři hodiny později : za mě opět na první dobrou, potvrzení dorazilo na mail, změna rezervace už i v appce, dle mého požadavku - srpnové Kanáry

0 Citovat

indierock napsal(a):

 

Aky let na Madeiru si kupoval? Lebo mal som v plane zmenu na let z LIS/OPO, a ked sa dobre pamatam, tak Ryanair to planoval rozlietat od zaciatku marca, no teraz vidim uz len terminy od konca marca, takze ci je takto sanca, ze zrusia aj dalsie datumy resp. Madeiru tak skoro nerozlietaju a radsej vziat Azory.

Já mám z Norimberku a až po létě.

0