V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Tak já zkusil změnit moje dva nesmyslné jednosměrné lety na léto.

Eszter na chatu mi napsala, že koukla do systému, a že zrušené nejsou (Tenerife - Agadir). Na to jsem ji poslal screenshot, na základě kterého mi to nechala změnit (prej do 24h to budu mít potvrzeno).

Pak jsem ji ještě dopsal, že i můj druhý let (Bologna - Agadir) byl zrušen, požádal o změnu se stejným postupem jako u prvního.

0 Citovat

Vtipnější je, že na Řím i Bolognu jde stále udělat check-in. Fakt chudáci lidí, co tam jsou. Takhle jim dělat falešné naděje a ještě na tom rejžovat eura.

0 Citovat

Na co jsi to nakonec změnil a jaký termín? 😀

0 Citovat

Patrik Č napsal(a):

Na co jsi to nakonec změnil a jaký termín? 😀

Přes červencové svátky na Ibizu :)

0 Citovat

Tak už ten let vidím zrušený i v rezervaci. 

Nevíte kolik mám času na změnu? Jestli je to nějak omezeno. 

0 Citovat

Opravdu je potřeba kupovat letenky samostatně a jako jednosměrné? Proč by neměla jít změnit hromadně rezervace třeba tří zpátečních letenek?

0 Citovat

Matouši není to potřeba, ale ta zpáteční část nestojí 5E, proto jednosměrné 

0 Citovat

Jen zdá se, že na zákaznické lince dostali upřesnění a jasné pokyny ke změnám a asi bude mrzení...

0 Citovat

Gratuluji všem všechno komplet zrušeno 

0 Citovat

cali napsal(a):

Jen zdá se, že na zákaznické lince dostali upřesnění a jasné pokyny ke změnám a asi bude mrzení...

Tak bude refund 🤷‍♂️

0 Citovat

I na tom případném refundu teda vydělám, protože jse to nakoupil přes gotogate levněji, než Ryan prodával :-D

0 Citovat

Ahoj, naběhl jsem do toho později, ale našel jsem ještě možnou poslední šanci 2.12 Charleroi-Essaouria za 10e, koupit šlo pouze přes web.

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

I na tom případném refundu teda vydělám, protože jse to nakoupil přes gotogate levněji, než Ryan prodával :-D

jj, na Vánoce se ten balík bude hodit:-)

0 Citovat

Tady jde spíš o pobavení se :-D, stejně tak jako minulý tyden Tenerifie RT pro dva za 0e s V7 na leden...ani nevím, jestli to proletím.

0 Citovat

já právě řeším změnu na půlku března a žádný problém s tím agent nemá

0 Citovat

Je to o tom, na koho naraziš. Borec ráno byl nekompromisní, slečna Picúr, poté co jsem jí pochválil její maďarské jméno a řekl, že ho znám z opery István a király roztála a bylo vyhráno:-)))

edit: Kdyby mohla, dala by mně to do C...

0 Citovat

Hezky jsi na to šel :))), maximálně člověk zkusí dalšího agenta, zatím 2/2 v pohodě :D

0 Citovat

A to na FR voláte nebo píšete?

0 Citovat

Patrik Č napsal(a):

Hezky jsi na to šel :))), maximálně člověk zkusí dalšího agenta, zatím 2/2 v pohodě :D

A máš to už změněné i v systému, případně potvrzeno mailem? Já stálém na potvrzení čekám. 

0 Citovat

Píšu na chat.

Zatím čekám na potvrzení, prý to bude do 24h.

0 Citovat

Já se zkoušel s Nicole domluvit na přesunu na červenec. Prý jen na stejné trase. Tak za chvíli znova někdo jiný 

0 Citovat

4 jednosmerne vymena za roundtrip Fuerteventura, dalsi 4 jednosmerne vymena za Zakynthos cervenec..ale oba tripy musi potvrdit nejekaj nadrizenej na HQ, tak uvidime, zda letenky dorazi a nebo to nakonec zamitnou...pry do 2 hodin prijde potvrzeni. 

0 Citovat

Michal K_1 napsal(a):

4 jednosmerne vymena za roundtrip Fuerteventura, dalsi 4 jednosmerne vymena za Zakynthos cervenec..ale oba tripy musi potvrdit nejekaj nadrizenej na HQ, tak uvidime, zda letenky dorazi a nebo to nakonec zamitnou...pry do 2 hodin prijde potvrzeni. 

Naprosto stejná zkušenost z hlediska schválení nadřízeným.

Podařilo se přehodit 4x jednosměrná na fajn destinace na jarní/letní termíny - konkrétně BTS-DLM na 5/2022 a PRG-DUB na 7/2022.

Agent = Anita NK a na nic jsem se neptal. Prostě jsem řekl, že chci X změnit na Y.

Ps. To Turecko jsem chtěl původně přes Velikonoce, ale to bylo zamítnuto.

Čekám na potvrzující mail...tak uvidíme.

0 Citovat

Vďaka za tip! Včera kúpené TFS - AGA, dnes s agentom Elizabeth H. zmenené na VIE - Gran Canaria cez jarné prázdniny, 26.2.-5.3. po odsúhlasení HQ. Už prišiel aj potvrdzujúci mail. Jupí!

0 Citovat

Nejake omacky, alebo len priama otazka? Za chvilu sa idem aj ja do toho pustit.

0