V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Jdi na to přímo :D, omáčky jsou asi zbytečné. Zatím to prošlo u 4 z 5 agentů, na potvrzení změn ale pořád čekám

0 Citovat

Mne tú zmenu už aj potvrdili. Emailom prišlo potvrdenie a aj v appke vidím už túto letenku. 
Išiel som priamo - let bol zrušený a chcem náhradnú letenku. 
Držím palce všetkým!

0 Citovat

Lidi, Tom R taky v pohodě. Dvě one way rezervace s ním změněny na VIE-AGA-VIE na příští Velikonoce. Samozřejmě, do 48 hodin by mělo ještě přijít potvrzení.

0 Citovat

Zda se ze problém by mohly být ty prázdniny 

0 Citovat

Do kdy je potřeba to řešit. Jde to i po plánovaném zrušeném letu, nebo ne? Nemám ted čas na podobné srandy.

0 Citovat

Není dead line, pospíchat nemusíš ale půl roku bych to neodkladal

0 Citovat

Musi to ist aj po, lebo to TFS-AGA letelo/neletelo dnes rano. Idem skusit koniec prazdnin, tak dam vediet.

0 Citovat

Ted´mi přišlo zrušení toho letu 2.12. z Bruselu. Celých  50 min. po nákupu :-)

Díky Petr_75.

0 Citovat

Tak podavam hlasenie.  Agent Fabio C bol velmi napomocny, a ochotny.  Lety TFS-AGA a RAK-NAP za 10€ zmenene na VIE-TFS-VIE  30.7-6.8.22 v terajsej cene 330€. Samozrejme sa caka na schvalenie nadriadenym. Pisal ze to moze trvat aj 1-2 dni.  Inak podla toho co pisal, tak by to mala byt len formalita. Napisal, ze vsetky lety v obdobi viac ako 90dni od povodneho letu musi schvalit niekto hore. Do 90dni by to vedel spravit okamzite. Takze ak to vyjde tak to bude dobry kauf. A tym padom by ani leto nemusel byt problem.

0 Citovat

Jen mírně skrotím nadšení... když jsem tenhle hack zkoušel na jaře, tak mi některé změny nadřízený nepřiklepnul.... takže dokud není itenerář není důvod k oslavě

0 Citovat

No ved sa netesim. Len ze ochota tam je. Tak uvidime. Ked neprejde, skusim nieco ine.

0 Citovat

torpy68 napsal(a):

Tak podavam hlasenie.  Agent Fabio C bol velmi napomocny, a ochotny.  Lety TFS-AGA a RAK-NAP za 10€ zmenene na VIE-TFS-VIE  30.7-6.8.22 v terajsej cene 330€. Samozrejme sa caka na schvalenie nadriadenym. Pisal ze to moze trvat aj 1-2 dni.  Inak podla toho co pisal, tak by to mala byt len formalita. Napisal, ze vsetky lety v obdobi viac ako 90dni od povodneho letu musi schvalit niekto hore. Do 90dni by to vedel spravit okamzite. Takze ak to vyjde tak to bude dobry kauf. A tym padom by ani leto nemusel byt problem.

Mají v tom asi bordel. Mně včera změnili let o 180 dní a nikdo to schvalovat nemusel. Během pár minut jsem měl nový let potvrzený 

0 Citovat

Tak Ahmed dal mojí žádost taky někam výš, chtěl jsem letět NAP-PRG 11. 7..

Ostatní rezervace, zatím měnit nemůžu, protože na nich mám i osoby, který nebudou cestovat a rozdělit ty rezervace lze nejdříve 48 hodin po bookingu

0 Citovat

Tak když už i niemandos a cali nakupují ve slevě, tak snad těch 10e nakonec taky obětuju... :-) Ostatně na Fuertě jsem ještě nebyl... :-)

0 Citovat

Tak já už mám schválenou i změnu z TFS - AGA a BLQ - AGA na VIE - IBZ - VIE :)

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Tak když už i niemandos a cali nakupují ve slevě, tak snad těch 10e nakonec taky obětuju... :-) Ostatně na Fuertě jsem ještě nebyl... :-)

Čistě ze sportu :-) Ale máš pravdu, že na ty Kanáry se za takový peníz hodí zaletět, i když já už mám u Wizzu LPA na září za 30 eček. Beru to jako pojistku, kdyby se nedalo jinam, tak EU snad půjde.

0 Citovat

Já: And please rebook Jan to PRG-AMM from 22nd Oct to 29 Oct

Adam Ny : October? 2022?

: yes

Adam Ny : I may not be able to do that. Let me check. Alright, I may have to do an escalation for this. I do have a dates I just do not have the system authorization so I have to escalate it to someone who can.

: And what are the dates you can rebook to?

Adam Ny: I think my system allows up to 6 months move. Yes 6 months.

0 Citovat

Prave prehodene FCO-AGA ,RAK-NAP na Velkonocny VIE-ARN-VIE.  opat ten isty agent Fabio C. Opat ta ista odpoved. On moze len do 90dni takze to ide hore na schvalenie. Alele napisal aj toto:

ja:  Yes, that flights will be ok

Fabio:  Yes we can, it will take a couple of days to have the new itinerary reach your email address, i apologize but any change of more than 90 days needs to be done via a supervisor but it can be done with no issue
 Ja:  so when can I expect new itinerary?

Fabio:  Usually it takes around a day or two depending on the number of requests

0 Citovat

To vypadá pěkně. Jak moc věříte tomu, že Maroko ten ban prodlouží? Stačilo by o den :)

0 Citovat

Tazko povedat. Ale sanca tam je dost velka. Tiez by som este nieco eventualne prikupil.

0 Citovat

Fuerteventuru na květen už vidím v systému, takže to jde asi docela hladce... druhej agent potvrdil Zakynthos na červenec, ten v systému není ještě, ale asi to bude v pohodě.

Koupil jsem ještě Agadir na 16-19.12. z Vídně, tak uvidíme...

Slušnej hack na flexibilni letenky téměř kamkoliv a kdykoliv...doteď jsem lítal primárně s Wizzem, ale asi to přehodnotím :-))

0 Citovat

Za těch 50 MAD bych to určitě koupil znovu... Jen nevím, kam bych letěl, přece jen ty Ryan destinace nejsou žádná exotika

0 Citovat

Jestli si můžu tipnout, tak ten ban bude přinejmenším ještě v prosinci. Dělají to kvůli covidu a tohle rozhodně není věc, co se uklidní během 14 dní.

0 Citovat

Jak se dostanete na agenta? Mě to nabízí na Ryan chatu supportu jen ChatBota s tím, že toho teď mají hodně a ať se ozvu později.

Doplnění: na počítači se mi neobjevilo, že jsem v pořadí na agenta. V mobilu ano.

0 Citovat

To nadšení bych trochu krotil. V 10h jsem požádal o změnu letenek na Velikonoce do Maroka a zatím to v systému tedy nevidím. A půlku rezervace VIE-AGA, co jsem plánoval letět, když jsem dal refund, tak se vrátila jen jako kredity a když chci na kartu, tak si FR hraje, že jsem to nekupoval já, ale OTA, ať si vyplním Customer Verification Form...

0