V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Jan Vidim napsal(a):

Za těch 50 MAD bych to určitě koupil znovu... Jen nevím, kam bych letěl, přece jen ty Ryan destinace nejsou žádná exotika

Jako že přinejmenším z Vídně nelítají do Kostariky nebo Dominikány? :D Já bych byla vděčná, kdyby z Česka lítali aspoň na Kanáry.

0 Citovat

A oni snad nelétají???

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

A oni snad nelétají???

Z Česka na Kanáry ne. Na Baleáry ano.

0 Citovat

Tak z Prahy se dá koupit Tenerife. Pravda je to s přestupem, ale koupit se to dá. Přepokládám, že je to garantovaný přestup, když se to prodává jako jedna letenka.

0 Citovat

callux napsal(a):

Jak se dostanete na agenta? Mě to nabízí na Ryan chatu supportu jen ChatBota s tím, že toho teď mají hodně a ať se ozvu později.

Napiš help a kliknu I need to speak with support

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

To nadšení bych trochu krotil. V 10h jsem požádal o změnu letenek na Velikonoce do Maroka a zatím to v systému tedy nevidím. A půlku rezervace VIE-AGA, co jsem plánoval letět, když jsem dal refund, tak se vrátila jen jako kredity a když chci na kartu, tak si FR hraje, že jsem to nekupoval já, ale OTA, ať si vyplním Customer Verification Form...

Já mám změněno na BER-TFS... S refundem napiš na chat oni to vyřeší

0 Citovat

@niemandos Kanáry jdou koupit přes CRL ale jen cesta tam, cesta zpět ne. A na lety s přestupem nelze použit tenhle hack...

@Alena to uplne nemyslim, ale wizz má atraktivnejsi destinace zejmena smerem na vychod... na západě mě to už nudí a serou mě ty roušky tam

0 Citovat

Dobry travel hack, skoda ze mam s wizzom 30 leteniek :) 

0 Citovat

Trochu se tu v tom ztracim. Do kdy tedy zatim plati zakaz letu do Maroka?

0 Citovat

voughne napsal(a):

Dobry travel hack, skoda ze mam s wizzom 30 leteniek :) 

Presne tak, akorat W6 nelita na Fuerteventuru bohuzel z Vidne, proto o tomhle zacinam uvazovat. 

0 Citovat

zatím do 13. 12.

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Trochu se tu v tom ztracim. Do kdy tedy zatim plati zakaz letu do Maroka?

zatím na tenhle a příští týden

0 Citovat

Hmm.. AGA-BLQ na 14.12 za 5 EUR je tedy loterie, ale za pokus to mozna stoji..

0 Citovat

Už jsem to zkusila přes mobil v apce, tam se mi objevilo, že jsem v pořadí a už jsem se k agentovi dostala. Přehodila jsem to na TFS, potvrzení má dojít během 2 dnů.

Na desktopu se čekací pořadí na live agenta neobjevilo a k live agentovi mi to nešlo se dostat.

0 Citovat

Ivo napsal(a):

[citace="voughne "]

Dobry travel hack, skoda ze mam s wizzom 30 leteniek :) 

Presne tak, akorat W6 nelita na Fuerteventuru bohuzel z Vidne, proto o tomhle zacinam uvazovat. 

[/citace]

Preliezol som ponuku Ryanu a okrem Azorskych nic zaujimave. Wizz hack s TRF tiez nie zla volba. Uz mam cez neho Sharm na oktober za 25 € RT, ale to je na ine vlakno.

0 Citovat

Zkusil jsem ze srandy 14.12 AGA - BLQ a 15.12 AGA - LIS, za těch pár eur, třeba se ten zákaz prodlouží. Akorát sám nevím, na co to kdyžtak změnit :D Tenerife a Maroko z Vídně nebo Dublin z Prahy? Ty destinace ryanairu jsou pro mě osobně strašně nezajímavé.

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Hmm.. AGA-BLQ na 14.12 za 5 EUR je tedy loterie, ale za pokus to mozna stoji..

Věřím tomu, že se to prodlouží a ty lety zruší. Toho 14. je tam toho za 5€ celkem dost. 

0 Citovat

Dalamán z BTS nebo Madeira z  NUE mi prijde jako nejzajimavejsi 

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Hmm.. AGA-BLQ na 14.12 za 5 EUR je tedy loterie, ale za pokus to mozna stoji..

Jak jsem už zmiňovala, ta šance, že to bude přinejmenším na celý prosinec, je velká. Já jsem si z hecu koupila zpáteční Boloňu-Agadir na Silvestra :D Ztratit přinejhorším můžu jenom deset euro a přidávám se k těm, které to baví :D Jestli je to amorální hra, to ano, ale mrzí mě to asi tolik, jako když pirátím filmy od Disney.

0 Citovat

JardaM napsal(a):

Zkusil jsem ze srandy 14.12 AGA - BLQ a 15.12 AGA - LIS, za těch pár eur, třeba se ten zákaz prodlouží. Akorát sám nevím, na co to kdyžtak změnit :D Tenerife a Maroko z Vídně nebo Dublin z Prahy? Ty destinace ryanairu jsou pro mě osobně strašně nezajímavé.

Irsko, od pátku, testy i pro očkované 🙈

0 Citovat

Alena Svobodová napsal(a):

[citace="Ivo "]

Hmm.. AGA-BLQ na 14.12 za 5 EUR je tedy loterie, ale za pokus to mozna stoji..

Jak jsem už zmiňovala, ta šance, že to bude přinejmenším na celý prosinec, je velká. Já jsem si z hecu koupila zpáteční Boloňu-Agadir na Silvestra :D Ztratit přinejhorším můžu jenom deset euro a přidávám se k těm, které to baví :D Jestli je to amorální hra, to ano, ale mrzí mě to asi tolik, jako když pirátím filmy od Disney.

[/citace]Podle mě je mnohem amorálnější, že si tu Ryanair prodával ještě před polednem letenky z Maroka, který ani nemohli letět, a tahal ze zoufalých lidí, co tam uvázli, jen další peníze...

0 Citovat

A v čem přesně spočívá ten hack? Letenku u ryanair se da změnit i tak. Minimálně jsem měl tu možnost u letů teď v listopadu.

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Irsko, od pátku, testy i pro očkované 🙈

Tak pokud budou stále 2 PCR testy měsíčně zadarmo pro očkované, tak nevidím problém. Asi bych dobrovolně nejel na tři dovolené za měsíc s tím, že do všech třech potřebuji jak očkovaný test :D 

0 Citovat

jang _1 napsal(a):

A v čem přesně spočívá ten hack? Letenku u ryanair se da změnit i tak. Minimálně jsem měl tu možnost u letů teď v listopadu.

Zadarmo (bez doplatku), na kterýkoliv termín? :)

0 Citovat

JardaM napsal(a):

Zkusil jsem ze srandy 14.12 AGA - BLQ a 15.12 AGA - LIS, za těch pár eur, třeba se ten zákaz prodlouží. Akorát sám nevím, na co to kdyžtak změnit :D Tenerife a Maroko z Vídně nebo Dublin z Prahy? Ty destinace ryanairu jsou pro mě osobně strašně nezajímavé.

Souhlasim, tez v siti Ryanairu nenajdu mnoho, pro me zajimavych, destinaci. Madeira z NUE ci Fuerte z VIE jsou asi ty nejzasadnejsi.

0