Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

vim presne o cem mluvis, docela zajimavy ceny do SIN... ja  bych se toho nebal, kor kdyz to das trochu dal. V realite zadny agenti tomu vubec nerozumi, navic stejne vidi jen nadchazejici lety ktery maj connections, nevidi cely itinerar v 90% pripadu.

2 Citovat

Jediný, kdo na tomhle dealu vydělal je secretflying;-)

2 Citovat

Já si připadám jak v tom vtipu o blondýnce - "Jak zabavit blondýnu? Napsat na obě strany papíru 'otoč'." A ona otáčí a my hledáme a hledáme.. :D

1 Citovat

no ja momentálne nemám čas lietať, ale napr. v lete poletím za 150€ do KUL.. A rôzne spoločnosti majú rôzne systémy to je dosť podstatné.

1 Citovat

mali to postupne rusit... pozri v rules, dokedy plati fare... predpokladam ze ked vyprsi tak to nahradia

1 Citovat

Dáma na e6

1 Citovat

môžeš sa poďakovať secretflying :)

1 Citovat

zalezi podle destinace, Australie mi tolik nesla ale v asii to slo tusim na 250 euro.. ale mne osobne to ani za tolik penez nestoji, s Air Indii a v economy bych si lajznul tak mozna 2 hodinovy prelet po Indii :D

1 Citovat

AI z VIE do DEL jsem zvládl v pohodě, bylo to fajn. I servis.

1 Citovat

Taky.

Je to 3X s AI nebo něco komplikovanějšího?

1 Citovat

Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva smiley
(kdo využil některou z akcí za posledních 14 dní, by to použít mohl)

0

Zajímavá cena smiley Opět 100% paliva pryč a stejná konstrukce jako můj předešlý post do USA.

0 Citovat

Muzu poprosit o link, kde se da Japonsko s Emirates rezervovat za tyhke penize ? Moc dekuji Rick

0 Citovat

Milý Ricku, to je přece hádanka... nejde o link, jde o to, že si sám musíš najít ten první let, který srazí cenu celého toho výletu. A ten první let je obvykle v praxi těžko použitelný smiley

0 Citovat

Mily Ivane, tak je to tedy, dekuji, dekuji, jsem tu novackem i kdyz stranky uz nejakou dobu navstevuji do fora a hlubsich taju jsem zatim nepronikl, ale ted jsem prave diky cestujeme levne v Japonsku a rad bych to na jare zopakoval....pokusim se tedy hledat, nevim sice presne na kterem serveru, minule to byl nemecky Expedia a treba se to podari, pokud by byla jeste nejaka rada pro zacatecnika, budu uplne nadseny. Moc diky Rick

0 Citovat

No, pokud ale neproletíš první segment, tak letenka propadá.
Takže předpokládám, že tenhle se nějak proletět dá, ale musí se dokoupit ještě jeden segment.
Nebo se mýlím?

0 Citovat

nejde o link, jde o to, že si sám musíš najít ten první let, který srazí cenu celého toho výletu. A ten první let je obvykle v praxi těžko použitelný smiley

0 Citovat

Hlavně si tu hoňte trika na tom, že to víte a že neporadíte smiley

0 Citovat

Ale já klidně poradím. Určitě to proletíš?

0 Citovat

Tuto trasu ne-e, děkuji. BKK nebo CMB by tam nebylo? smiley

0 Citovat

Použití "ocásku" chápu ale neměl by být na konci jako poslední let? Proto ocásek. Když ho dáš jako první let a nenastoupíš tak ti přeci vše propadne. Nebo se pletu?

0 Citovat

A na tohle řekneš co? smiley

PS: není to moje, ale Víti.. Netuším, jaký tam je kix.

0 Citovat

Libore, nepleteš se. Celé by se to muselo proletět.

haxs: CMB i BKK v téhle konstrukci za 9300 a nějaké drobné. Ale opravdu si myslíš, že to proletíš?

0 Citovat

Tak tohohle uz bych se trochu bal... Psychlogickou hranici pres ocean mam 6k, pod to bych se bal objevit na letisti smiley

0 Citovat

Jéé.. hned bych to koupil! smiley Když jsem mohl letět za stejnou cenu PRG-NYC-MXP, tak proč ně zpátečku z Mnichova smiley

0