Ahojte Mate niekto nejake typy na parkovanie vo Viedni ? Do nedavna ked som mal ,,zajazdy,, na kratsiu dobu som parkoval u http://www.mazur-parken.at/ ... kde to vyslo ohodne lacnejsie ako na parkoviskach priamo pred terminalom a jazdi odtial free shuttle bus ale na 3 tyzdne to uz take vyhodne nieje Dik M. EDIT - DETAILNE INFO O MOZNOSTIACH PARKOVANIA ZADARMO  .

Letisko Wien (VIE) - Schwechat - parkovanie

Založil ve fóru Letiště

A viš určitě, že to byla ochranka! 😂😂

15 Citovat

Jestli jsem to správně pochopil, diskutér chce parkovat asi 4 dny ve Vídni a Parktiger za 5€ na den s kódem Urlaubstracker18 se mu zdá hodně. Našel tedy alternativu, která se zdá být riskantní, nicméně hodí 1,4€ denně, za čtyři dny nádherných 5,6€. Když uvážim, že lístek na vlak bude stát víc než 2,8€ jako že Schwechatu, dejme tomu o padoš jedna cesta, je to úspora 4,6€ za 4 dny. Tak to je pecka, může si před odletem dát i kafe. Jsme sice na cestujlevne, ale tohle je už moc. 

7 Citovat

Proč tohle někdo absolvuje? Připadá mi, že Mazur vychází cenově podobně jako Praha. Nebo jsme vždycky měli štěstí? Teď jsem kupovala na poslední chvíli 3 týdny za 120 €. Zdarma odvoz na letiště. Je to velké Parkoviště, žádný problém. Tak proč riskovat pokutu a nebo jezdit taxíkem za 50 €

5 Citovat

Retardovany nejsi ty ale floodland a spol. Vznesl sem tedy treti dotaz:

 

Hallo,

Entschuldigung für so viele Fragen, aber verstehe ich das gut, daß ich auf dem Parkplatz zum Beuspiel 10 Tage (für 36 EUR) in der Reihe parken kann? Ohne aus dem Parkplatz auszufuhren?

 

A treti odpoved:

Hallo,

ganz genau.

Mfg

 

 

Nazdar.

4 Citovat

Tady je dneska nějaky sraz retardovaných nebo co? Opět opakuji, že normálně by tam parkovat šlo. Ale ne za cenu 24hodinoveho stání x počet dní.

3 Citovat

Ja pouzivam Parktiger. Vlak 200m. ktery zatim co jsme jeli, tak na vterinu presne. Pod kamerama, klice od auta porad u sebe, nikdy nebyl problem s mistem. Moznost pouzit slevovy kod- Urlaubstracker18 je 18% dolu, Parktiger10 je 10%, Happy je 3eura. Urlaubstracker18 napr. v lednu, unoru nefungoval, ted zas jo. Je nutno pripocitat cenu vlaku, ale porad mi to vychazi nejlevneji

3 Citovat

Potvrzuji, že ve Fischamendu se už opravdu zdarma parkovat od 1.8. nedá. Ti co tam parkují tak dostávají za sklo pokutu 25 euro za každý den. Teď v pátek tam však pořád parkovalo hodně Čechů i Slováků a někteří měli za stěračem minimálně 10 pokut. 

Nechali jsme tedy auto na nádraží v Maria Ellend a bez problémů, jen tam není tolik parkovacích míst. 

3 Citovat

To není problém jen dnešního dne 😎

2 Citovat

Dík za opravu. Naposled jsem jel loni v říjnu a asi jsem si to popletl. 

2 Citovat

Na věci to ale nic nemění :-). Máš prostě pravdu.

2 Citovat

Petr St napsal(a):

Dík za opravu. Naposled jsem jel loni v říjnu a asi jsem si to popletl. 

Jasně, já to myslel spíš tak, že srovnáváme dopravu na letiště 1,90 eur z Parktiger vs. 4.30 eur z Erdberg. A to pak denní sazba, byť i 3,60 nevytrhne. Tedy podpora tvojí myšlenky 😉

2 Citovat

frankkk71 napsal(a):

Udělat ze sebe blbce a pak se tam nad tím chodit bavit, no, každy sme nějaký... Jak že to říkal ten tlustý farář? Blahoslaveni chudí duchem neboť jejich je království nebeské.

Nepoužívej biblické citáty, když neznáš jejich skutečný význam. Můžeš pak být za blbce nakonec ty;) 

2 Citovat

Tak ověřeno že parkování funguje tak ja jsem si představoval že by fungovat mělo - za 4 dny parkování roztažené do 5 kalendářních dní jsem v nadzemním krytém parkovišti ve Vídni zaplatil 14,4 Eura.


rsz-bez-nazvu.jpg

2 Citovat

Já mám pro místní pochopení. Když u nás jezdila ještě 119 na letiště a nebyly tu modrý zóny, tak tu bylo taky parkoviště plný písmenek. A kde parkují, jim bylo kolikrát úplně jedno. 

2 Citovat

teraz som na jednej FB skupine nasiel toto

Tak asi nejlepší možnost je P+R Gadnergasse. Na 11 dnů to vyšlo na 20e. Týden je za 10e. A je to hned u vlakové stanice(4 stanice od letiště)
2 Citovat

Este by som zabudol na "zazitok" z Parktigru spred 2 tyzdnov.

Som sa pokusal aj zavolat na ich infolinku ale automat ma nikam neprepojil. Tak som im poslal mail .. a podla vsetkeho uz tam takto bolo 2 dni minimalne


img-20240316-143515.jpg
img-20240316-143506.jpg

2 Citovat

No jestli to nebude nějaký stálejší přivýdělek. našich nových spoluobčanů. Mám chuť tam parkování v červenci zrušit. Není nic lepšího, než po příletu z dovolené i s celou rodinou řešit něco podobného.

2 Citovat

No, za tohle teda pár ušetřenejch EUR fakt nestojí.

2 Citovat

Možná by bylo dobré kdyby ti co to vyfotili dali fotky na mapy Google do recenzí Partkigera. Když tam podobné fotky budou přibývat, třeba s tím provozovatel parkoviště začne něco dělat (zaměstná hlídače nebo tak něco). Mám tam nejbližší rezervaci na květen a zvažuju, jestli to nezruším a nezaparkuju někde jinde.

2 Citovat

Tak ono si stačí přečíst tu první větu, že....

Currently all pre-sale products are  sold out  due to high demand and only day tickets are available at the entrance.

1 Citovat

Já ti nevím... ještě bych se pro jistotu zeptal, jestli tam za tu cenu můžeš parkovat několik dní bez opuštění parkoviště, případně jestli je tam doba parkování nějak omezena.

1 Citovat

Na stránkách bylo jasně napsaný, že jiný produkty, než denní parkovné, nejsou dostupné. Takže Černý Petr zůstal tobě a zbytečně se rozčiluješ.

1 Citovat

floodland napsal(a):

Postnout celé to nedávalo smysl, protože se tam jasně píše:

Day tickets can be. Nikde ani slovo o tom, že Day ticket can be.

Maj to celý naformulovaný dost zmatečně (ale je to google translation). Ale podle mě to tak je, i podle toho, co jsem viděl v recenzích. P+R Erdberg je parkhaus se závorou. U vjezdu dostaneš ticket a na výjezdu ho zaplatíš denní sazbou.

1 Citovat

Po vláknu v tagalogu o Kubě je toto moje druhé nejoblíbenější 😎

1 Citovat

To je fajn cena. A můžu se zeptat, kolik času a peněz pak vzal ten přesun na letiště. Díky

1