Vídeň Schwechat - salónek Sky Lounge

Založil před 2 měs Dan _S ve fóru Letiště

Potvrzuji vstup do Vienna lounge zdarma pro majitele karty MC World od KB ( kreditka 4U ), vyzkoušeno včera před letem do Kodaně - za druhou osobu k majiteli karty by chtěli " akčních " 35e místo 49e, jen jsem se zapomněla zeptat, do kdy akce platí.

0 Citovat

@Sykous

Ano, vím, dívala jsem se, ale cena neplatí. Chtěli po nás plnou cenu, žádné zvýhodnění jak je u Style uvedeno, bohužel. I v bance mi řekli, že se to stále mění a nemusí to, co mají na stránkách, platit.

0 Citovat

@JanaV _1

To je divne, bych se hádal. Se stejnou kartou jsem tam byl 23. a 26.12. zdarma.

0 Citovat

@Sykous

S kartou MasterCard Style? Zdarma? Vždyť ani na té fotce z banky není zdarma. Nemáte náhodou Premium? Já mám Style.

0 Citovat

JanaV _1

ano, samozřejmě, mám premium. Moje chyba, špatně jsem se podíval. Každopádně na stránkách mají stále napsáno u style 24,18 EUR, tak bych to chtěl po Raifce dorovnat. Neměli by si psát na web kraviny.

0 Citovat

@Sykous

Máte pravdu, bohužel mi řekli, že prý je tam někde malým písmem pod čarou (nehledala jsem to), že je třeba vždy zkontrolvat cenu přímo u salónku, protože za ni, vzhledem ke změnám, neručí.

Já mám doma např. letáček, který mi přišel spolu s kartou, kde se píše, že k mé kartě mám vstupy do salónků v Praze, Vídni i Bratislavě zdarma! Takže lež jak věž.

0