Rok 2022 se pomalu blizi ke konci, tak doufam, ze jste jiz stihli vycerpat vsech 4-6 volnych vstupu do lounges na LK nebo PP od premium uctu u bank. U me to letos byly vstupy v KRK (Kraków), WAW (Warszawa), LIS (Lisboa), SKG (Thessaloniki). Jeste vlastne i na award ticket pro domestic business class od TK: AYT (Antalya), IST (Istanbul). [Vcetne vstupu bez limitu na MasterCard World Elite: PRG T1 (Praha), VIE (Wien), BTS (Bratislava), BUD (Budapest), GRU (Sao Paulo)]. A u Vas?   .

Lounges & Salas VIP worldwide

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Konecne jsem mel moznost na LK navstivit relativne novou dvoupatrovou Business Lounge v KRK.

Snidanova nabidka byla optimalni. Z teplych jidel sice zatim jen parky. Ranni vejce chybela, ovsem krome syru, salamu, nechybel oblibeny polsky smalec, dale dobre ochuceny kureci salat. Ze sladkeho byl nej apple pie. Vina spanelska a australska, piva Tyskie a Lech, mezi trvdsim alkoholem i polska Żubrówka.

Tedy celkove spokojenost.

 
2 Citovat

Kdyby to náhodou ještě někdo nevěděl a vědět chtěl, návštěva salonku v Burgasu stojí za námahu jen v případě, že máte přebytečný LoungeKey vstup zdarma, který by vám jinak propadl. Můžete se pak uvnitř ze samého smutku nad luxusem, kterého se vám rozhodně nedostalo, namazat těmi pár nedopitými flaškami alkoholu, které tam při troše štěstí mezi oplatkami a krabicáky najdete nebo přinejhorším vydyndáte z tajných zásob u obsluhy. Není tam ale pak kde vrhnout, tak pozor na správné načasování odchodu. 🤣
Zavíračku nestanovuje oficiální údaj, ale recepční, která už chce jít domů.

5 Citovat

Zcela určitě se tam dá hulit. Už to samo může být pro někoho velká výhoda 😎

1 Citovat

V Burgasu se hulí všude, obzvlášť v té kavárně vlevo i vpravo. Chtěla jsem jít na čistý vzduch a nečekala jsem, že tam bude tolik huličů. Málem jsem se udusila. 

1 Citovat

  • prave sedim na T1, letiste CDG
  • LH lety jsou odbavovane z gate 60-68, ALE lounge pro StarAlliance ( v ramci Lounge Key) je u gate 11 (moje hloupost, neuvedomil jsem si to)
  • prosel jsem gate 60-68 security kontrolou a vratil jsem se (nebyl s tim problem)
  • LH kartickari a business, maji lounge LH primo vedle gate 62, takze protoze jsem chtel lounge vyuzit musel jsem cca 20 minut zpatky, protoze se musi oklikou
  • cesta z lounge pak byla do 10 minut
  • sdilim par fotek, snad pomuzou i dalsim

 


b8094ad9-152f-4ffa-a26e-35a73f15af63.jpeg
80700f0f-4b4d-42f5-84bd-9c97b0d42ef5.jpeg

2 Citovat

J0x napsal(a):

Kdyby to náhodou ještě někdo nevěděl a vědět chtěl, návštěva salonku v Burgasu stojí za námahu jen v případě, že máte přebytečný LoungeKey vstup zdarma, který by vám jinak propadl. Můžete se pak uvnitř ze samého smutku nad luxusem, kterého se vám rozhodně nedostalo, namazat těmi pár nedopitými flaškami alkoholu, které tam při troše štěstí mezi oplatkami a krabicáky najdete nebo přinejhorším vydyndáte z tajných zásob u obsluhy. Není tam ale pak kde vrhnout, tak pozor na správné načasování odchodu. 🤣
Zavíračku nestanovuje oficiální údaj, ale recepční, která už chce jít domů.

 

Tak ve Varně je v salonku jen nealko, jedna flaška vína pro všechny, nějaký to pivo, balené mini chalvy a občas tyčinky nebo oříšky. Vše doplňováno tak často, jak si početný personál chce všimnout...

0 Citovat

Ahoj, letiště Malpensa, Itálie MXP. Příjemný lounge Club S.E.A. - Sala, Terminál 1 . Byli jsme v odpoledních hodinách, takže spíše snacky, chutné, velké množství na výběr i sladkého, alkoholické nápoje, teplé, piva několik druhů včetně našeho Kozla. Úklid probíhal velmi často. Fajn lounge.


20231002-184333.jpg
20231002-184427.jpg
20231002-184329.jpg

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Konecne jsem mel moznost na LK navstivit relativne novou dvoupatrovou Business Lounge v KRK.

Snidanova nabidka byla optimalni. Z teplych jidel sice zatim jen parky. Ranni vejce chybela, ovsem krome syru, salamu, nechybel oblibeny polsky smalec, dale dobre ochuceny kureci salat. Ze sladkeho byl nej apple pie. Vina spanelska a australska, piva Tyskie a Lech, mezi trvdsim alkoholem i polska Żubrówka.

Tedy celkove spokojenost.

 

 

My opacne, vecerni zkusenost, dorazili jsme v 19:00. Právě před nosem nám začali uklízet teplnou nabídku, takže opět zůstalo snídaňové menu + saláty. Vzhledem k tomu, že je ještě čekalo pár hodin provozu, tak mne to zaskočilo. Ve sladkém bylo něco jako bublanina, jinak jen balené sladkosti.

0 Citovat

  • prave sedim v lounge, letiste BRU (terminal A, EU lety)
  • tento Diamond lounge je vedle StarAlliance Loft lounge (pobliz gate A42, na patre)
  • mile prekvapilo, ze maji menu, ktere meni (viz foto)
  • jsem rad, ze si mohu natocit Leffe mistni pivo a dat snidanove menu
  • zasilam foto, jake cenove nabidky na miste nabizi
  • za mne 4* z 5*, protoze je tu z ceho vybrat, je tu relativne rusno ale porad doplnuji jidlo a piti

 


img-5137.jpeg
img-5144.jpeg
img-5139.jpeg
img-5141.jpeg
img-5140.jpeg

1 Citovat

Ahoj, jakou kartu byste doporucili zridit, kdyz nejvice vyuzivam praha a viden salonky. Naposled jsme letěli před covidem a to jsem si to bud platila nebo vyuzivala erste. 
Není ale žádnou nemám a přemýšlím zřídit výhradní kvuli salonkum. Vím, že jsou tam podmínky jako hotovost na účtě a nebo nějaký pohyb na účtu, což by nebyl problém. Děkuji moc za rady

0 Citovat

Ahoj, v Praze a Vídni můžeš s kreditkou od ČSOB Premium v klidu( Mastercard salonek i ty 2 vídeňské jsou s prémiovou World Elite zdarma), podmínky se daji splnit snadno + 4 vstupy na Lounge Key jako bonus. 

0 Citovat

Sala VIP Jable letiště Fuerteventura airport

na google maps hodnocení jen 3.0. Ale celkem spokojenost. velmi milá obsluha. lounge je dost malý, ale v době návštěvy (1.12.2023) byl poloprázdný,, resp. dokonce jsme byli později i sami. při příchodu kolem 16.00 dokonce i teplé jídlo-masové kuličky v rajčatové omáčce a těstovinový salát. ale už jen zbytek a později odnesli a už nedoplnili.

studené mísy - šunky, jamón, sýry. ovoce. něco málo sladkého. bramborovo vaječný koláč. asi 6 druhů víná, 2x Cava. Jogurty a džusy. Nealko ve skle, 3 druhy piva.

Lounge není nic extra, ale jsou i daleko horší.. dle stránek možno až 4 hodiny pobytu a v případě zpoždění letu i déle. Pěkná venkovní terasa. Vstup je až úplně vzadu letiště, u B gatu...


20231201-161928.jpg
20231201-161926.jpg
20231201-161924.jpg

2 Citovat

Rok 2023 se pomalu blizi ke konci, tak doufam, ze jste jiz stihli vycerpat vsech 4-6 nebo vice volnych vstupu do lounges na LK nebo PP od premium uctu u bank.

U me to letos byly vstupy v WRO (Wrocław),  STN (London Stansted), KRK (Kraków), STN (London Stansted).

Jeste vlastne i na business class ticket od Finnairu: BUD (Budapest) 2 lounges, HEL (Helsinki), LAX (Los Angeles).

[Vcetne vstupu bez limitu na kartu MasterCard World Elite: PRG T1 (Praha), VIE (Wien), BTS (Bratislava)].

0 Citovat

Já nevyčerpal ani jeden.

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Rok 2023 se pomalu blizi ke konci, tak doufam, ze jste jiz stihli vycerpat vsech 4-6 nebo vice volnych vstupu do lounges na LK nebo PP od premium uctu u bank.

U me to letos byly vstupy v WRO (Wrocław),  STN (London Stansted), KRK (Kraków), STN (London Stansted).

Jeste vlastne i na business class ticket od Finnairu: BUD (Budapest) 2 lounges, HEL (Helsinki), LAX (Los Angeles).

[Vcetne vstupu bez limitu na kartu MasterCard World Elite: PRG T1 (Praha), VIE (Wien), BTS (Bratislava)].

A přeléval jsi nebo ne?

1 Citovat

Přeléval jsem do úst Bitter na STN a Żubrówku na KRK. 🐂

2 Citovat

Business Lounge OSR

- po zazvonění (v cca 4 h ráno) přijde obsluha, která pripravi kafe a panini dle aktuální nabídky.

- jinak lednice s nealkem, pivem v plechu a alkoholem a vedle pak vozík se sladkostmi.

-výhled na plochu mizerný přes reklamní fólii.


img-1618.jpeg
img-1623.jpeg
img-1617.jpeg
img-1621.jpeg
img-1622.jpeg
img-1620.jpeg

4 Citovat

Řím Fiumicino dnes cca v 17h. Dost mě překvapilo, že na T1 jsou všechny tři lounges hned vedle sebe. Nebyl jsem ještě nikdy na tomto letišti....

Ve dvou lounges jsem viděl přes skleněné příčky, že je narváno. Do Prima Vista Lounge nejde nahlédnout,.... takže jsem šel naslepo. Byl jsem tam na volňásek z "Lounge Key" a palec nahoru pro tuto lounge.


screenshot-20240114-231751-gallery.jpg
screenshot-20240114-231738-gallery.jpg
screenshot-20240114-231727-gallery.jpg

1 Citovat

Ony dvě "lounges by mastercard black" v GRU (São Paulo Guarulhos) jsou na jídlo a pití spíš takové průměrné, ale zase na nelimitovaný vstup na mastercard world elite se vždy hodí.

Bývají plnější. Z jídla ovoce, různé slané a sladké drobnosti. Na pití nealko, piva Heineken a Spaten, vína chilská, portugalská, apod. Také jejich signature drink: koktejl s ginem (asi jen v té ve spodním patře).


p-20240215-203511-bf.jpg
p-20240215-203918-vhdr-auto.jpg
p-20240215-220309-vhdr-auto.jpg
p-20240215-220258-vhdr-auto.jpg
p-20240215-205200-vhdr-auto.jpg
p-20240215-204343-vhdr-auto.jpg

0