Nevite prosim nekdo, jestli je pro prijezd na SXF po dalnici od Drazdan potreba ekologicka plaketa na vjezd do mesta? .

SXF - Berlin Schönefeld

Založil(a) ve fóru Letiště

To zrumbuj.

0 Citovat

Jak doprčic rumbovat autobusy?

Pokud myslíš kódy na 15 až 30%, tak tu mám jeden na 20%, ale i tak to není nic moc 😀

0 Citovat

Ahoj, máte někdo čerstvé doporučení na parkování zdarma u Berlin Schönefeld? Klidně si pár zastávek S-Bahnem popojedu.


Nejde mi jenom o peníze, ale McParking letos na jaře u Tegelu byl pěkný opruz. Čekání na řidiče, volné místo až na úplném konci půlkilometrového placu, kde jsme ztratili dost času, a navíc parkování na prachu, takže po čtyřech dnech tam jsem vyjel s autem špinavým tak, že jsem si připadal jak ukrajinec...

0 Citovat

Ahoj,

Parkuji vždy na Hans-Grade-Allee a dojdu pěšky. Naposledy březen a ok jako vždy.

0 Citovat

Nemáte prosím někdo altuální info, doporučení z oslední doby na parkování zdarma v okolí SXF?

0 Citovat

andreko napsal(a):

Nemáte prosím někdo altuální info, doporučení z oslední doby na parkování zdarma v okolí SXF?

Hans Grade Allee, tam to v rijnu jeste slo

0 Citovat

Ok. Diky,mrknu na to.

0 Citovat

Opět něco z mého cestovatelského čarodějnictví:-)

Nabízím pár voucherů na parkování u SXF (dnes BER, terminál 5). Jsou to parkoviště  P54 a P56 hned u terminálu. Vouchery jsou v hodnotě 50,- EUR (teď 14 dnů stojí 58,-). Chci za ně 480,-Kč. Platnost do 31.12.2021.

https://ber.berlin-airport.de/de...arken.html

0 Citovat

cali napsal(a):

Opět něco z mého cestovatelského čarodějnictví:-)

Nabízím pár voucherů na parkování u SXF (dnes BER, terminál 5). Jsou to parkoviště  P54 a P56 hned u terminálu. Vouchery jsou v hodnotě 50,- EUR (teď 14 dnů stojí 58,-). Chci za ně 480,-Kč. Platnost do 31.12.2021.

https://ber.berlin-airport.de/de...arken.html

Koupím to, napiš mi do SZ :-)

0 Citovat

Nemá někdo zkušenosti s dopravcem Comati PSG?

Docela by se mi hodil jejich spoj pro cestu na BER z Prahy. Jen jestli to není jeden z těch, co má pak zpoždění x hodin. Vyjíždí to z Bukurešti. Čuchám problémy.


83835-920w.png

0 Citovat

Zavolej na Florenc, mají historická data příjezdů/odjezdů. Za mě: pokud letíš před polednem, nebral bych to – moje důvěra v tyhle dopravce, co překračují schengenskou hranici a ještě za COVIDu je lehce pod nulou.

0 Citovat

Souhlas s Honzou, tohle je sci-fi varianta. 

0 Citovat

@Honza: Dík, zkusím. Jinak to dneska v noci jede taky. Je tu nespavec, co by zkontroloval ve 3:00 odjezdovou tabuli a napsal zpoždění? Zatím tam nic není :-D Díky

http://florenc.cz/index.php?site...z&sr=0

0 Citovat

Ten bus zřejmě v Dánsku vstupuje do teleportu nebo stroje času, jinak si nedokážu představit jak může být v 18:30 v Arhusu a další zastávka je Odense v 17:15. Na závěr tam má z Kodaně do Aalborgu za 30 minut. Tak to leda tak vrtulníkem :-D 


screenshot-20210519-002246.png

0 Citovat

Jsou 3.45 a "Spoj opožděn", mrkněte někdo ráno. :D


obrazek-2021-05-19-034550.png

0 Citovat

Díky. Hmmm, to bude super spoj... :-D Hlavně tou dobou v Praze je na cestě už skoro jeden den.

0 Citovat

mmm ten opar v autobuse :))

0 Citovat

andreko napsal(a):

Ok. Diky,mrknu na to.

Dobrý den, povedlo se vám najít u Schonefeldu parkování zdarma? Díky

0