Celkem mě zaskočilo, že Wizzair nepodporuje mobilní check-in pro odlety z PRG..  .

Wizzair Mobile check-in

Založil ve fóru Letecké společnosti

14 reakcí

Celkem mě zaskočilo, že Wizzair nepodporuje mobilní check-in pro odlety z PRG.. smiley

0

Prosím o radu či zkušenost. Na letišti v Tiraně není podporován mobile check-in a píše mi to, že se mám odbavit on-line a vytisknout boarding passy. Na jiném místě se píše: "On-line a mobilní odbavení nemusí být na některých letištích k dispozici. V takových případech se odbavení na letišti nabízí zdarma." Má někdo zkušenost, jak to tedy je ? Mohu se odbavit na letišti v Tiraně zdarma? Případně stačí mít boarding pass v PDF v mobilu ? Díky moc.

0 Citovat

Pokud ti web Wizzu vygeneruje PDFko s BP, znamená to, že checkin na letišti zdarma není. Ten je jen v případě, že ti nevygeneruje ani to PDFko k vytištění.

Jestli bude BP stačit v PDF na mobilu, záleží na letišti. Některé letiště trvají na papírové formě a rády si ho např. i razítkují. Zejména ta různá východní. A legendou je Maroko, kde musíš mít opravdu papír a dostaneš na něj postupně dvě razítka.

0 Citovat

Díky za info, raději tedy budu shánět někoho, kdo mi to vytiskne. Každopádně informace na jejich webu je trochu zmatečná...

0 Citovat

Michal napsal(a):

Pokud ti web Wizzu vygeneruje PDFko s BP, znamená to, že checkin na letišti zdarma není. Ten je jen v případě, že ti nevygeneruje ani to PDFko k vytištění.

Jestli bude BP stačit v PDF na mobilu, záleží na letišti. Některé letiště trvají na papírové formě a rády si ho např. i razítkují. Zejména ta různá východní. A legendou je Maroko, kde musíš mít opravdu papír a dostaneš na něj postupně dvě razítka.

A ještě si tě zápišou do kroniky, žes tam byl, aby se na to nezapomnělo... 

Mně to smysl dává :D

0 Citovat

Dog napsal(a):

Díky za info, raději tedy budu shánět někoho, kdo mi to vytiskne. Každopádně informace na jejich webu je trochu zmatečná...

V Tiraně není potřeba nic tisknout, checkin je na schaltru zdarma.

0 Citovat

cali napsal(a):

[citace="Dog"]

Díky za info, raději tedy budu shánět někoho, kdo mi to vytiskne. Každopádně informace na jejich webu je trochu zmatečná...

V Tiraně není potřeba nic tisknout, checkin je na schaltru zdarma.

[/citace] 

To víš z vlastní zkušenosti? Díky

0 Citovat

Podle webu https://wizzair.com/cs-cz/inform...-na-palubu v Tiraně mobilní check-in není možný.


snimek-obrazovky-2021-08-20-101857.jpg

0 Citovat

Mám za to, že cali měl na mysli, že ti na check-inu v Tiraně zdarma vytisknou papírovou letenku.

0 Citovat

Samozřejmě že není možný mobilní check-in. A tím pádem je jaksi možný check-in zdarma na přepážce, jak píše Cali, který tam byl před měsícem, nebo jak je to dlouho.

0 Citovat

Jasně; však ty informace si vzájemně neodporují.

0 Citovat

Určitě vás spousty letělo z Tenerife s Wizzem. Píšou, že je potřeba mít vytištěný BP. Měli jste ho vytištěný nebo jste prošli s letenkou v telefonu? Co jsem tak četl, tak jiné aerolinky tohle nemají,  ale Wizz jo... 

Díky.

 

0 Citovat

Já jsem ho tiskl, tuším v nějaké půjčovně aut v Costa del Silencio... ale myslím, teda skoro určitě, že to nebylo zapotřebí. Už je to rok...

0 Citovat

Na TFS staci BP v mobile, vyskusane velakrat, naposledy asi pred mesiacom.

1 Citovat

Díky za info, tak snad to bude pohoda. Předpokládám, že to bylo pdf v mobilu?

0
14 reakcí