Zdravím, chtěl bych se zeptat jak se dostat nejlevněji do Porta, klidně i s přesedáním, či dojezdem busem někam. Díky .

Porto

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

15 reakcí

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak se dostat nejlevněji do Porta, klidně i s přesedáním, či dojezdem busem někam. Díky

0

Nejlevneji samozrejme pesky (=haha), ale pokud je to moc dlouhy, tak ja bych letel s Ryanem z Berlina, da se do 2000kc zpatecka bez kufru.. smiley

Jedes na Erasmus? smiley

0 Citovat

Z erasmu jsem teď přijel a kvůli slečně chci jet do Porta smiley Za 2000 zpátečka? Za 2000 leda tam smiley

0 Citovat

Taky hledám, ale Berlín je z Ovy z ruky a z okolních letišť to s přestupem vychází draze.

0 Citovat

Jako Ostravák Porto sleduju delší dobu, jako nejschůdnější možnost se mi jeví právě ta z Ostravy smiley, samozřejmě to bude o pár stovek levnější z Krakowa nebo Katowic, ale když připočtu náklady, tak se mi fakt vyplatí letět z Ostravy. Letiště mám skoro za barákem
http://azair.me/1DMFHIh

0 Citovat

Na konci měsíce se dá sehnat cca za 80 tam i zpět přes Brussel. Nevíte jak to má Ryainar, jestli ty letenky např. v květnu bude zlevnovat. Já že teď jsou mnohem levnější.

0 Citovat

Já vím,ale målo času na přestup,letí nás hodně a pokud chceme koupit třeba 10 letenek, cena se u Ryanair zvedá, bohužel.

0 Citovat

A ČSA s cenami na novou trasu do Porta taky zrovna nepotěší...

0 Citovat

Zdá se mi to neb prostě čím později letíte, tím to je dražší smiley Moc často nelítám, ale teď je nějaké levné období a v březnu se opět zvedají ceny.

0 Citovat

Cca mesic pred odletem jdou ceny dolu a doprodavaji se mista.

0 Citovat

Tak nakonec jsem sehnal cca 2.300 Praha-Brussel-Porto.

0 Citovat

Zpatecni? A s kym?

0 Citovat

ahoj, taky mám zálusk na čvc 4.-15. myslím, cena příjemných 120 E s Brussels Air. smiley Při odletech v červnu a návrat v čci je tam i po 100 E zpáteční smiley

0 Citovat

Tak nevím, buď jsem slepá, nebo je to pryč. Nic pod cca 4600 Kč za zpáteční letenku u Brussels nevidím (ani v termínech červen- červenec) smiley

0 Citovat

S Ryanair tam i zpět, akce to není, protože jsem potřeboval letenky na 21.3. Na červenec jsem ještě nekoukal. Jediná nevýhoda je, že budu přes noc na letišti.

0 Citovat

včera jsem na to koukala, ale už to taky nemám :-/ kdyby něco jo, dám semka echo smiley

0
15 reakcí