Ahoj.......poprosím o radu. Několik dní se nemůžu dostat na hlavní stránku Wizzairu.......neobjevuje se mi jejich fialová stránka, ale jakási černobílá s údaji, které nejdou rozkliknout...ani se přihlásit.......chce to po mně kód Wizzair apod. Nevíte, co s tím? Dík .

nemůžu se připojit

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

4 reakce

Ahoj.......poprosím o radu. Několik dní se nemůžu dostat na hlavní stránku Wizzairu.......neobjevuje se mi jejich fialová stránka, ale jakási černobílá s údaji, které nejdou rozkliknout...ani se přihlásit.......chce to po mně kód Wizzair apod.
Nevíte, co s tím?
Dík

0

mně to jde v pořádku. zkus přes odkaz https://wizzair.com/cs-CZ/Search nebo možná jiný prohlížeč?

0 Citovat

zkouším.........a nic

no ten řádek nahoře........kde se mi objeví www.wizz...............je zelený a to jsem si nikdy nevšimla
s počítačem to moc neumím

0 Citovat

Barvu řádku neřeš. Podstatné je, že stránky normálně fungují. Z toho vyplývá, že je problém u tebe v PC. Takže zkus jiný prohlížeč, jak radil jollburr a pokud to nepomůže, tak si musíš najít někoho v okolí, kdo ti koukne na PC (možná antivir, možná něco jiného - těch možností je určitě celá řada).

0 Citovat

jo, jo........díky

0
4 reakce