[UN] VIE - DEL 7900,- kc

Založil kickass1 před 3 lety ve fóru Tipy na levné letenky
4 odpovědí

Letne / podzimni vylet do Indie se da udelat se spolecnosti Transaero z Vidne - zpatecni letenka v aktualne nahozenem tarifu stoji 7900kc (287euro). Ceny letenek po Indii se daji poridit okolo 1000kc, skvely (a levny) zazitek je i cesta vlakem.

Tarif je platny od cervence do rijna - koncem rijna jsem byl osobne v Goa a musim rict ze pocasi bylo paradni (nonstop slunicko), za cca 5 dni jsem videl jedinkrat par mracku na obloze.

Vzhledem k tomu, ze jsem tenhle tarif ukradl Polakum, tak doporucuju konat rychle - na jejich linku vidim cca poslednich 5 moznosti k navratu (odletu je vic) - jinak prestup v Moskve je nastesti v obou smerech pres VKO, takze vizum neni nutne a cena za cestu tim padem nevzroste.. smiley

A jestli to jde dumpnout netusim, takze mi nepiste smiley Lepsi cenu tezko poridite smiley

Ten tarif tu je už od prosince, asi není zájem smiley já spíš čekám, jak to zkombinují s tarify z PRG smiley

To thajsko i ta indie od nich by se mi sikla tak od listopadu 2015 nejpozdej do unora 2016 snad jim to vydrzi smiley smiley

Ahoj, nevíte o nějaké další, stejně úžasné nabídce do Indie? A kde bych to našel? Díky

Přihlášení a registrace