Ahoj. Každým dnem hledám letenku do Jakarty na termín 8.7. do 8.9. 2015. Teď je cena na nějákých 15 600 z Prahy. To se mi zdá v pohodě, ale samozřejmě bych rád ušetřil co nejvíce,ale vůbec netuším jak se ceny letenek pohybují v závisloti na čase a proto se ptám zkušenějších. Koupit či dál čekat ? Všechny názory a zkušenosti vítány. Děkuji .

Jakarta Léto 2015

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

1 reakce

Ahoj. Každým dnem hledám letenku do Jakarty na termín 8.7. do 8.9. 2015. Teď je cena na nějákých 15 600 z Prahy. To se mi zdá v pohodě, ale samozřejmě bych rád ušetřil co nejvíce,ale vůbec netuším jak se ceny letenek pohybují v závisloti na čase a proto se ptám zkušenějších. Koupit či dál čekat ? Všechny názory a zkušenosti vítány. Děkuji

0

Do Jakarty se taky chystám, ale zjistil jsem, že letenky stojí o pár tisíc méně když letíte mimo turistickou sezónu (tj asi od poloviny června do srpna , tuším). Když letíte v sezóně tak si připlatíte asi 1000 až 2000. Nejlevnější zpáteční letenku jsem našel za 14 730 Kč přes TripAdvisor (17. červen až 1. červenec 2015)

0
1 reakce