Ahoj, sháním letenku do NY s odletem v polovině června a návratem 21. září z LA (nebo jiného města v Californii, případně Vegas). Nejlevnější let jsem našla s Aeroflotem (18tis.) ale četla jsem na tuto společnost samé negativní recenze. Opravdu je Aeroflot tak hrozný? Mátě někdo zkušenosti s nima s letem do USA? Poradíte, jestli je lepší koupit letenku hned nebo zkusit ještě počkat zda jiné společnosti letenky nezlevní? Díky za odpovědi  .

letenka do USA s návrazem za 3,5 měsíce

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

2 reakce

Ahoj, sháním letenku do NY s odletem v polovině června a návratem 21. září z LA (nebo jiného města v Californii, případně Vegas). Nejlevnější let jsem našla s Aeroflotem (18tis.) ale četla jsem na tuto společnost samé negativní recenze. Opravdu je Aeroflot tak hrozný? Mátě někdo zkušenosti s nima s letem do USA? Poradíte, jestli je lepší koupit letenku hned nebo zkusit ještě počkat zda jiné společnosti letenky nezlevní? Díky za odpovědi smiley

0

Jestli letis v pulce cervna tak bych si to skoro koupil, moje draha polovicka takhle propasla 2 roky zpatky na konci cervna letenku do Seattlu a platila 30k za zpatecku.. Na letenku z PRG -> PRG je to vzhledem k sezone velmi slusna cena, vzdycky se muze objevit neco lepsiho, ale taky se to muze seredne prodrazit.. Za me koupit..

0 Citovat

Co se tyce Aeroflotu, tak ja byl maximalne spokojen...ciste a nove letadlo, prijemny personal,vsechno na cas a cena paradni...co vic si prat smiley

0
2 reakce