Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Koupili jsme si letenku Budapešť - Bologna - Budapešť. Problém je v tom, že do Bologně přilítáme pozdě večer, navíc nemáme ubytování přímo v Bologně, musíme jet ještě hodinu vlakem, navíc ani hotel nedovoluje tak pozdní check-in. Chtěli jsme to udělat tak, že si ubytování dáme až od následujícího dne a že přespíme na letišti a ráno se sbalíme a vyrazíme do hotelu. Nicméně by mě zajímalo, zda to nebude problém, když na letišti vlastně nečekáme na další let. Nebude někdo prudit, ať ukážeme letenku? Případně, je lepší odejít z bezcelní zóny nebo tam zůstat? Máme kufr k odbavení, který budeme muset vyzvednout. Ten stejný 'problém' máme i při cestě zpátky, do Budapeště to přiletí zase až někdy v 11 večer a busy do Prahy jedou až ráno. Předem díky za všechny typy!  .

Letiště Bologna/Budapešť

Založila ve fóru Letiště

3 reakce

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.

Koupili jsme si letenku Budapešť - Bologna - Budapešť. Problém je v tom, že do Bologně přilítáme pozdě večer, navíc nemáme ubytování přímo v Bologně, musíme jet ještě hodinu vlakem, navíc ani hotel nedovoluje tak pozdní check-in. Chtěli jsme to udělat tak, že si ubytování dáme až od následujícího dne a že přespíme na letišti a ráno se sbalíme a vyrazíme do hotelu. Nicméně by mě zajímalo, zda to nebude problém, když na letišti vlastně nečekáme na další let. Nebude někdo prudit, ať ukážeme letenku? Případně, je lepší odejít z bezcelní zóny nebo tam zůstat? Máme kufr k odbavení, který budeme muset vyzvednout.

Ten stejný 'problém' máme i při cestě zpátky, do Budapeště to přiletí zase až někdy v 11 večer a busy do Prahy jedou až ráno. smiley Tak opět, zda má někdo zkušenosti s tím, jestli je možné takhle na letišti zůstat? smiley

Předem díky za všechny typy! smiley

0

V bezcolnej zone ta asi nenechaju ale v pohode mozes na letisku ostat. Spali sme takto na letisku uz velmi vela krat (Stokholm, Oslo, Brusel, Budapest, Trapani, Gran Canaria, Dubaj atd...) a ostava takto na letiskach mnozstvo ludi takze ziadny problem.... Treba si len overit ci je letisko po celu noc otvorene kedze napriklad v Osle sa nam stalo ze sa letisko zatvaralo (vedeli sem o tom dopredu) tak sme museli tri hodiny cakat na parkovisku potom nas pustili spat smiley a rychlo si obsadit nejake miesta na sedenie pripadne lezanie ak su lebo vacsinou je na letisku do rana vela ludi a tym padom sa aj dobre miesta rychlo obsadia smiley .... pisal som aj clanok s par tipmi o spani na letisku tak mozes precitat: http://goo.gl/pbWwIC

0 Citovat

Existuje aj stranka http://www.sleepinginairports.net/ kde su rozne hodnotenia a skusenosti od ludi tak mozes pozriet aj tam...

0 Citovat

Díky za tipy. smiley Vypadá to dobře, riskneme přenocování jak v Budapešti, tak v Bologně, snad z toho nebude problém. smiley Ještě jednou díky.

0
3 reakce