Odbavená zavazadla

Napsal Trapper 2015-04-30T10:30:51+02:00 ve fóru Letecké společnosti
9 odpovědí

Ahoj, za měsíc letíme s kámošem Brno - Stansted a zpět na týdenní vandr. Řešíme zavazadla, do kabinového se nám to nevejde. Je u Ryanairu problém dvě krosny stáhnout fólií, že by to bylo jako jedno zavazadlo? Pokud to jde, nevíte někdo maximální možné rozměry? (váha, pokud se nepletu), je 20 kg..)
díky!

55cm x 40cm x 20cm a 10kg..

Jinak nevim co si vezete na vejlet sebou, ale kdyz si predstavim vandr, tak bych rekl ze minimalne budete potrebovat veci typu nuz / sekerka / zapalovac etc. ktere stejne v kabine mit nemuzete.. smiley

Ale rozhodne prideluju jednoho bludistaka za vynalezavost smiley

Jsem zvědavý, čím ty bágly zabalíte na zpáteční cestu. Jinak pokud se nepletu tak maximální povolený rozměr čehokoliv převáženého je 81x119x119cm. Pokud to bude dobře zabalené (krosny vč. popruhů...) a bude na to kde přidělat visačku tak si myslím, že to řešit nebudou. Ledaže by to neprošlo bezpečnostním SCANem, to by pak mohla být docela sranda.

Svázání dvou krosen do jednoho zavazadla je běžnou záležitostí a není s tím problém. Zabalí je na každém letišti obalovací fólií smiley

Na JFK jsem přišel s kufrem zabaleným ve folii a ještě před frontou na check-in jsem ho musel odbalit, že prý to nesmí být - asi aby to nemusela odbalovat TSA.

Jo, pro USA a Izrael platí zcela jiné podmínky smiley

Ahoj, díky za radu! Měl bych ještě jeden dotaz - když jsem přidal odbavená zavazadla, musím mít v ruce na letišti nějaké papírové potvrzení? Nebo stačí přijít s vytištěnou letenkou?

Stačí boarding pass

Ahoj, s Ryanairem letím poprvé a bohužel s sebou musím mít velký kufr. Chtěl jsem se zeptat kde tento kufr nechám odbavit, pokud (jestli jsem to dobře pohopil) nemá ryanair na letišti stánek.
Děkuji za odpověď.

Stanek ma, musis k prepazce, akorat si nezapomen vytisknout boarding pass smiley Kolega pri posledni sluzebce do UK (letel Wizzem kvuli poloze letiste a schuzky) nevedel ze musi vytisknout boarding pass a ze velke zavazadlo neni v cene - docela se divil smiley smiley smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!