ahoj, vcera jsem udelal kolosalni blbost letenka koupena pres net ve 14 dnech vratit nelze, jeste me napadla reklamace platby pres banku, ale to asi neprojde dik za kazdou radu, zoufaly cestovatel TH  .

Turkish airlines, zmena dne odletu u letenky

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

1 reakce

ahoj, vcera jsem udelal kolosalni blbost smiley

koupil jsem si u turkish airlines 2 zpatecni letenky do istanbulu 3.6 - 8.6
ovsem letet potrebuji 5.6 - 8.6

NEPTEJTE SE proste jsem vul a uklikl jsem se ...

mate nekdo nejaky napad co s tim, zatim mi odepsali, ze datum samozrejme zmenit nelze

ted a lehky vitr, ze kdyz nepouziji letenku tam, propadne mi i ta zpatky no perfektne jsem to zkonil smiley

letenka koupena pres net ve 14 dnech vratit nelze,

jeste me napadla reklamace platby pres banku, ale to asi neprojde

dik za kazdou radu,

zoufaly cestovatel TH smiley

0

Stalo se mi zrovna tenhle tyden, ze mi agentura spatne koupila letenku a potreboval jsem upravu - byl to EasyJet (dost sok po vyletu do Sharmu businessem smiley) - chybu jsem nezavinil ja, takze jsem do agentury co nam to vyrizuje napsal a i presto, ze v podminkach bylo ze se zmenit neda, tak to vyridili jednim telefonickym hovorem a za 15 minut jsem mel v mailu novou letenku a jenom sem znova vygeneroval boarding passy.

Tzn. jestli si nekupoval letenku rovnou pres TH ale pres zprostredkovatele, tak ti jsou schopni pres svoje kanaly zaridit i nemozne - urcite bych to zkusil..

Jinak s tebou citim, uz se mi jednou stalo to same a kupoval sem dalsi letenku, nastesti jenom jednosmernou zpatecku, spatne jsem se ve stresu podival na zpatecni datum.. smiley Kazdopadne porad lepsi Istanbul, nez treba Sydney nebo Bali.. smiley

0
1 reakce