Dobry den, Myslite, ze se da stihnout prestup za 1:05 min? Mate nejake skusenosti. Let PRG-IST-BKK a zpet, let je z TK Dekuji .

IST prestup

Založil(a) ve fóru Letiště

Dobry den,
Myslite, ze se da stihnout prestup za 1:05 min?
Mate nejake skusenosti.
Let PRG-IST-BKK a zpet, let je z TK

Dekuji

0

Přestupoval jsem tam v lednu,letiště je sice na můj vkus drobet nepřehledné a chaotické a při výstupu se tam tvoří tlačenice jelikož transferním cestujícím kontrolují letenky,ale pokud to přiletí na čas stihnout by se to mělo bez větších problémů.
Osobně tedy přestupy pod 2.h nedávám raději.

0 Citovat

Dekuji za odpoved.

Jeste se zeptam, je na tomto letisti volne dostupne wifi?

0 Citovat

Osobne si myslim ze je to hodne velky risk, navic pred dalkovkou ...bal bych se zpozdeni, staci 15minut cekat na stojanku pri priletu, GL smiley

0 Citovat

Pokud jsou letenky na jedné letence, není to problém.

0 Citovat

Letenky jsou na jedne letence.

Jake pripadne zpozdeni by tam mohlo vzniknout, kdyby to nestihnu.
Da se to nejak odhadnout, alespon zhruba?
Co to wifi?

Dekuji.

0 Citovat

Wifi dle informacích na webu letiště bude za poplatek, ale mohla by být třeba půlhodinka zdarma.. Vzhledem k letům do BKK bys letěl asi tak za 3 hodiny dalším letem smiley

0 Citovat

wifi je na ataturk zdarma ale je to tak zahlceny ze to neni k pouziti - bacha na turecky svatky - totalni chaos a nekdy trva i tri híodiny nez se dostanete ven z letiste - zadne pravidla ve frontach totalni zacpy a tisice lidi

0 Citovat

Jeden mail to snad zvladne ...

Dekuji

0 Citovat

wifi jsem zkoušel.....ukazovalo mi to možnost 30 min.zdarma,ale připojit se nešlo

0 Citovat

Zdravim, dufam, ze sa touto otazkou nedostanem do fora cestuj dementne :) ale... Prvy krat cestujem s prestupom VIE - IST-ZNZ a chcela by som vediet, ci ked na letisku vo viedni dostanem letenku uz rovno aj VIE-IST, IST-ZNZ alebo treba v Istanbule v transit zone vyzdvihnut dalsiu?

0 Citovat

pokud to mas na jedne letence (letis s jednou spolecnosti), tak si bagaz vyzvednes az na Zanzibaru. Pokud mas do IST jen nejaky priskok lowcostem, musis sibagaz v IST znovu odbavit. O zavazadlech vas budou informovat u check inu ve Vidni

0 Citovat

basova.lucia napsal(a):

Zdravim, dufam, ze sa touto otazkou nedostanem do fora cestuj dementne :) ale... Prvy krat cestujem s prestupom VIE - IST-ZNZ a chcela by som vediet, ci ked na letisku vo viedni dostanem letenku uz rovno aj VIE-IST, IST-ZNZ alebo treba v Istanbule v transit zone vyzdvihnut dalsiu?

Ahoj Lucia, ano, ve Vidni dostanes letenku i na let z IST na ZNZ.

0 Citovat

Možná by ty články z blogu mohl někdo uspořádat do přehledného FAQ a dát odkaz na nějaké hodně viditelné místo...

0 Citovat

To už tady taky několikrát bylo, včetně slibu, že to bude v rámci nové podoby stránek. Nové stránky jsou tady 2 roky.....

0 Citovat

eremi napsal(a):

To už tady taky několikrát bylo, včetně slibu, že to bude v rámci nové podoby stránek. Nové stránky jsou tady 2 roky.....

Je otázka, jestli zabere míň času dát dohromady FAQ nebo odpovídat pořád dokola na stejné dotazy... a nechat si tím zaplevelit fórum i diskuze pod průvodci.

0 Citovat

ludia i tak nebudu citat faq, to by ich stalo vela casu, radsej sa opytaju a cakaju a cakaju a cakaju

0 Citovat

baca12 napsal(a):

ludia i tak nebudu citat faq, to by ich stalo vela casu, radsej sa opytaju a cakaju a cakaju a cakaju

Ale pak by stačilo říct jim jenom FAQ jů. 😊 

0 Citovat

Ďakujem za info o batožine , hoci ta mi je jasná že poletí až do cieľovej destinácie 😉 Mna skôr metie toto (vid foto) že cesta tam je rozdelená na dva lety a spat len jeden ako keby, preto som sa pýtala na letenky 


bdedf6c3-a474-41ff-8dec-15264fca1c82.png
1c2ecb90-fe6a-479e-ba5b-953201d46d4f.png
f05af661-22a5-4bb6-9bae-deb8e50abf2f.png

0 Citovat

J0x napsal(a):

Je otázka, jestli zabere míň času dát dohromady FAQ nebo odpovídat pořád dokola na stejné dotazy... a nechat si tím zaplevelit fórum i diskuze pod průvodci.

Já v tom mám naprosto jasno, stejně jako Ty a myslím, že většina fóra, co zabere míň času a co ho plevelí....., jen kluci tady pořád slibují a nic se neděje. On na to většinou stejně někdo nakonec odpoví, tak je to netrápí.
0 Citovat

8 hodin 10 min v 737-800 ? Mate nekdo zkusenost? Nedovedu si to predstavit. 

0 Citovat

Nemam a doufam, ze nikdy nebudu mit.

0 Citovat

michaelp napsal(a):

8 hodin 10 min v 737-800 ? Mate nekdo zkusenost? Nedovedu si to predstavit. 

Letel som podobne so 757, teda tiež narrowbody. Keď je dobrý seatpitch, tak sa dá všetko. Len väčšina ľudí má zafixované 737/a320 s lowcostami, alebo variantmi na krátke lety. S takým AZAL A319 by sa dalo aj do Austrálie;))

0 Citovat

michaelp napsal(a): 8 hodin 10 min v 737-800 ? Mate nekdo zkusenost? Nedovedu si to predstavit. 

 B737-800 aj A321 spoločnosti Turkish Airlines, ktorými som letel na dlhých trasách, mali sklápacie sedadlá aj dostatok priestoru na nohy. Necítil som rozdiel medzi úzko a širokotrupým lietadlom.

0 Citovat

Ahoj, nevím kam to napsat, těch vláken je to víc, tak píšu sem :)

Včera jsem koupil letenky soul-istanbul-praha od Turkish. A čas na prestup byl 80 minut. A jejich systém mi to nabízel. To jsem si říkal, oukej, bude to na knop, ale dá se.
Ale dneska posunuli odlet ze Soulu na pozdější čas, takže rázem na přestup zůstává 40 minut. A to je podle mě už nereálný.

Zajímali by mě názory, co s tím? Díky za zkušenosti.

0