Je tady někdo ze zkušených lovců, kdo by mi pomohl s vyhledáním levné letenky na Nový Zéland? Konkrétně by šlo o PRG-CHC zhruba 23.-27.1.2016 a zpět AKL-PRG kolem 4.-8.3.2016, přičemž místo PRG by bylo možné i jiné letiště, kam lze dojet vlakem nebo busem, třeby MUC, VIE a podobně. Jsem ochoten se domluvit tak, že bychom stanovili nějakou reálnou, avšak nižší než obvyklou cenu, kterou bych byl ochoten zaplatit a pokud by se někomu podařilo najít nižší, rozdíl vyplatim jako odměnu za pomoc. Předem díky. .

Pomůže mi někdo hledat za odměnu?

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

1 reakce

Je tady někdo ze zkušených lovců, kdo by mi pomohl s vyhledáním levné letenky na Nový Zéland? Konkrétně by šlo o PRG-CHC zhruba 23.-27.1.2016 a zpět AKL-PRG kolem 4.-8.3.2016, přičemž místo PRG by bylo možné i jiné letiště, kam lze dojet vlakem nebo busem, třeby MUC, VIE a podobně. Jsem ochoten se domluvit tak, že bychom stanovili nějakou reálnou, avšak nižší než obvyklou cenu, kterou bych byl ochoten zaplatit a pokud by se někomu podařilo najít nižší, rozdíl vyplatim jako odměnu za pomoc. Předem díky.

0

napiš na email Lukis1178@gmail.com a určitě se domluvíme

0
1 reakce