Ahoj, zaujala me nabidka business menu u CSA. Je to za priplatek jen 140 korun. Vyplati se to? Uz to nekdo zkousel? Co od toho muzu cekat? Diky .

ČSA - business menu

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

18 reakcí

Ahoj, zaujala me nabidka business menu u CSA. Je to za priplatek jen 140 korun. Vyplati se to? Uz to nekdo zkousel? Co od toho muzu cekat? Diky

0

Přikládám foto občerstvení ČSA business na letu z PRG do Milana

Stojí to za těch 140Kč ???? Nevím smiley

0 Citovat

Diky. To je docela odvaha nazvat tohle business menu smiley

0 Citovat

Na druhou stranu Dvořák má krásné nemovitosti....(blijící smajlík)

0 Citovat

smiley a když si koupite celou business letenku tak dostanete toto menu plus například v letadle ATR budete oddeleni zavesem od ostatních, jinak vse stejne jako v economy, místo na nohy, jidlo,max. pujdete první z letadla a vylezou Vam první kufry - za me palec dolu smiley

0 Citovat

Bohužel Vám první kufry nevylezou .... Nálepka PRIORITY na kufru nikoho moc nezajímá.

0 Citovat

(studené) Business jídlo nyní už za 220 Kč smiley , nemá někdo další fotky?

0 Citovat

Aktuální podoba byznys menu, ze kterého mi je stydno jen tu fotku vidím smiley


photo by Jiří Červenka https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

0 Citovat

tak zrovna v pondělí letím z ČSA do Milána a tak jsem nad tím uvažoval jestli jo či ne - no teď když to vidím tak 100% nee smiley

0 Citovat

Celkem vtipné je, že je to o dost horší než economy menu u "normálních" aerolinek, které je navíc zadarmo. Ale zas je tam parádní bonbón, no neber to za dvě kilča! smiley

0 Citovat

Hlavně ta houska zamotaná ve folii tak, že bych si to líp zabalil já, fakt business smiley

0 Citovat

tak aktuálně za 250 czk na lince Praha - Bologna


p1150726.jpg

0 Citovat

Lepší než drátem do oka. Na fotce to vypadá docela fajn. Ale 250 Kč za studené menu? To už fakt někomu v ČSA straší ve věži.

0 Citovat

Nemyslím, že by to nějak vybočovalo z obvyklých cen - za 9 eur na menu u konkurence většinou ani nedosáhneš.

Ale na druhou stranu není problém si za stejnou cenu koupit ve stánku dvě grilovaná kuřata, máš co okusovat celou cestu a zabavíš se. V termosáčku to vydrží ještě teplé.

0 Citovat

To máš pravdu. Ale nesmí tam být ani kapka sosu, jinak to neprojde přes letištní security ;)

0 Citovat

Z Prahy to může být drahé, ale v opačném případě je to levnější varianta než jíst na letišti či kdekoliv ve městě :) 10 € je menu v mekáči. Nemluvě o jiných linkách ze Skandinávie nebo Francie.

0 Citovat

Moje chyba, že se i ve Francii umím najíst levněji než za 10 éček (a v Mekáči fakt nejím). Naposledy v Paříži pár set metrů od Notre Dame teplé menu za 7 €. Jinak s tou Skandinávií máš pravdu. Tam jsem děkoval za svou bagetu z letištní Bily :)

0 Citovat

Někdo zmínil Skandinávii? :)

http://www.dailymail.co.uk/trave...lying.html

0 Citovat

OK 777  Varšava - Praha

 270 czk no když vezmem v potaz,že v ceně jsou tři nápoje,tak za mě dobré zpestření letu..

navrch tentokrát i káva nebyla do kelímku,ale porcelánu ..

dsc02867.jpg

0
18 reakcí