ČSA - business menu

Napsal Kubik 2015-06-26 20:30:20 ve fóru Letecké společnosti
18 odpovědí

Ahoj, zaujala me nabidka business menu u CSA. Je to za priplatek jen 140 korun. Vyplati se to? Uz to nekdo zkousel? Co od toho muzu cekat? Diky

Přikládám foto občerstvení ČSA business na letu z PRG do Milana

Stojí to za těch 140Kč ???? Nevím smiley

Diky. To je docela odvaha nazvat tohle business menu smiley

Na druhou stranu Dvořák má krásné nemovitosti....(blijící smajlík)

smiley a když si koupite celou business letenku tak dostanete toto menu plus například v letadle ATR budete oddeleni zavesem od ostatních, jinak vse stejne jako v economy, místo na nohy, jidlo,max. pujdete první z letadla a vylezou Vam první kufry - za me palec dolu smiley

Bohužel Vám první kufry nevylezou .... Nálepka PRIORITY na kufru nikoho moc nezajímá.

(studené) Business jídlo nyní už za 220 Kč smiley , nemá někdo další fotky?

Aktuální podoba byznys menu, ze kterého mi je stydno jen tu fotku vidím smiley

photo by Jiří Červenka https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

tak zrovna v pondělí letím z ČSA do Milána a tak jsem nad tím uvažoval jestli jo či ne - no teď když to vidím tak 100% nee smiley

Celkem vtipné je, že je to o dost horší než economy menu u "normálních" aerolinek, které je navíc zadarmo. Ale zas je tam parádní bonbón, no neber to za dvě kilča! smiley

Hlavně ta houska zamotaná ve folii tak, že bych si to líp zabalil já, fakt business smiley

tak aktuálně za 250 czk na lince Praha - Bologna

p1150726.JPG

Lepší než drátem do oka. Na fotce to vypadá docela fajn. Ale 250 Kč za studené menu? To už fakt někomu v ČSA straší ve věži.

Nemyslím, že by to nějak vybočovalo z obvyklých cen - za 9 eur na menu u konkurence většinou ani nedosáhneš.

Ale na druhou stranu není problém si za stejnou cenu koupit ve stánku dvě grilovaná kuřata, máš co okusovat celou cestu a zabavíš se. V termosáčku to vydrží ještě teplé.

To máš pravdu. Ale nesmí tam být ani kapka sosu, jinak to neprojde přes letištní security ;)

Z Prahy to může být drahé, ale v opačném případě je to levnější varianta než jíst na letišti či kdekoliv ve městě :) 10 € je menu v mekáči. Nemluvě o jiných linkách ze Skandinávie nebo Francie.

Moje chyba, že se i ve Francii umím najíst levněji než za 10 éček (a v Mekáči fakt nejím). Naposledy v Paříži pár set metrů od Notre Dame teplé menu za 7 €. Jinak s tou Skandinávií máš pravdu. Tam jsem děkoval za svou bagetu z letištní Bily :)

Někdo zmínil Skandinávii? :)

http://www.dailymail.co.uk/trave...lying.html

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!