Karibik

Napsal YahooSeeker [Bot] 2012-11-26T10:35:52+01:00 ve fóru Hledám letenku
6 odpovědí

Ahoj, radi bychom vycestovali do Karibiku, nejdrive behem prosince 2012 a nejpozdeji zacatek brezna 2013. Mate pro nas tip, kde si ceny hlidat? Skyscanneru nejak uz moc neverim.

Ahoj, na skyscanner zapomeň - je to naprosto neužitečný nástroj.

Pro tvou cestu doporučuji hlídat si nabídky na Ltur.de - lastminute letenky se dají sehnat pod 300€
Teď je tam zrovna Barbados za 281€

No pokud nechceš jet ještě busem, tak si musíš poměrně dost připlatit. Ale co jsem teď koukal na ten Barbados z Dusseldorfu, tak letenky s ČSA byla za necelých 5 tisíc, tedy cca 12tisíc z Prahy - což je stále slušná cena.

Poslední možnost je počkat si na nějakou akci z Lipska nebo Norimberku smiley Ještě čas, pokud to bude jako loni, tak se vyplatí koupit i byznys letenku s ČSA smiley

ahoj Dave,
možeš mi napísať ako vieš dohladat ceny na Ltur Barbados za 281,- euro - kde to mam hladat, mne to nejako nejde smiley
A ešte jedna otázočka, ak chcem ist do Thajska v druhej polovici roka 2013 - asi ma zmysel hladat letenky až začiatkom roka 2013 však? smiley)
Ďakujem za info.

Lubo

Nějak tam ty letenky za 300€ na Barbados nemůžu najít, nejméně za 629€, co dělám blbě? smiley

Ďakujem za info, chodím na tvoje stránky skoro každý deň, dúfam, že tie letenky do thajska neprepásnem.
Ako super akciu s Alitaliou - myslel som si, že to nemože prejst a teraz si bijem hlavu, že som mohol letiet za skvelé ceny.
Ešte raz ďakujem a držím palce na ďalšie SUPER akcie smiley)
Lubo

Ber to tak, že kdyby to neprošlo tak byla aspoň sranda - to že to nakonec někomu projde je jen důkaz toho nebát se smiley

Díky za podporu, již brzy uvedu nový design webu a pak se vrhnu na ty neposlušný letenky a nějak je sundám dolu.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!