Ahoj, hledám zpáteční letenku na leden, únor, březen 2013 do Austrálie. Děkuji za pomoc. Vlasta .

Austrálie

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Ahoj, hledám zpáteční letenku na leden, únor, březen 2013 do Austrálie. Děkuji za pomoc. Vlasta

0

Délka pobytu, bude zavazadlo k odbavení, odkud chceš odlétat - resp. nejbližší letiště?

0 Citovat

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kdy je nejlepší doba na koupi letenek do Austrálie, přesněji do Melbourne, v termínu únor/březen 2018 na cca 1měsíc. Nejoptimálnější variantu jsem našla za 25tisíc se dvěma přestupama tam i zpět, koupit to nebo počkat? je mi jasné, že cena se razantně nezmění, ale zajímalo by mě zda se vůbec může vtomto období změnit k lepšímu, děkuji předem za odpověď.

0 Citovat

Do Austrálie mívá občas akci Air Asia z Kuala Lumpur chce to vysledovat to jejich "Big Sale" ,já letěl takto před třemi lety zpátečka Praha - Kuala Lumpur přes Istanbul s Turkish a jednosměrky právě od Air Asia KL - Adelaide a Sydney - KL mě vyšlo celkem na necelých 20t ..

0 Citovat

Vyuzijem toto vlakno, nesledujete niekto ceny leteniek do Australie? Pozeram, ze to islo dost hore, aktualne sa mi podarilo najst refundovatelne letenky za 1200 eur spiatocne vratane 30kg batoziny a len 23 hodin na ceste... vyhodu vidim v tom, ze sa daju za maly poplatok zrusit, kedze planujeme letiet az pocas septembra a plany sa este mozu zmenit... ale trocha vaham ci nebude este nieco lacnejsie?

1 Citovat

Záleží odkud chcete letět a kdy. 1200eur je taková běžná cena. V minulosti byly akce z Mnichova kolem 17-18.000,- korun. Třeba i s Etihadem. Ještě bych tam taky vyrazil, ale ty ceny se celkem drží, neklesají. Občas je něco levnějšího se Scoot třeba z Berlína, ale já třeba tam nechci letět za každou cenu levně.

 

1 Citovat

Sleduji Evropa - BNE. nejlevnější je china airlines VIE-BNE pak Eva air. Dá se najít QR anebo SQ ze CPH za slusne peníze. 

1 Citovat

Slušná cena do Austrálie je dle mého někde mezi 20 - 23 tisíci s jedním přestupem. 

0
7 reakcí