AHoj, moc bych potreboval poradit, mam let 23:05 28 Oct 13:05 29 Oct Dallas Ft Worth (TX) (Dallas) Heathrow (London) BA1521 American Airlines Economy 15:45 29 Oct 18:45 29 Oct Heathrow (London) Gothenburg BA0792 British Airways Euro Traveller Jenze bych chtel jen s prirucnim zavazadlem vystoupit v Londyne a lete zase s British do Prahy 19:20 29 Oct LHR 22:20 29 OctPRG British Airways BA0858 Povoli my to system si koupit takto dve letenky? Nebo mi vyhodi hlasku u check in, ze neni mozne letet protoze uz letim jinam? Chtel jsem vystoupit v Londyne ale nechtel sem prejizdet za 50 liber / 2 osoby na Stanstead a pak ryanair za 700 Kc do Brna... Sice prilet letadla do GOT je uz pred odletem toho do Prahy...ale.... Diky za radu, nerad bych pak zustal viset v Londyne  .

Nenastoupeni s BA LON-GOT ale s BA LON-PRG stejny den?

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

AHoj, moc bych potreboval poradit, mam let

23:05
28 Oct
13:05
29 Oct Dallas Ft Worth (TX) (Dallas) Heathrow (London) BA1521
American Airlines Economy
15:45
29 Oct
18:45
29 Oct Heathrow (London) Gothenburg BA0792
British Airways Euro Traveller

Jenze bych chtel jen s prirucnim zavazadlem vystoupit v Londyne a lete zase s British do Prahy

19:20
29 Oct LHR
22:20
29 OctPRG
British Airways BA0858

Povoli my to system si koupit takto dve letenky? Nebo mi vyhodi hlasku u check in, ze neni mozne letet protoze uz letim jinam? Chtel jsem vystoupit v Londyne ale nechtel sem prejizdet za 50 liber / 2 osoby na Stanstead a pak ryanair za 700 Kc do Brna...

Sice prilet letadla do GOT je uz pred odletem toho do Prahy...ale....

Diky za radu, nerad bych pak zustal viset v Londyne smiley

0

Sice jsem nezkusil ale vubec bych se toho nebal smiley Jestli letis jenom s prirucnim zavazadlem.. Kamos ted vystoupil na podobnem routingu z Californie v Londyne vcetne velkeho zavazadla a pokracoval dalsim letem BA do Prahy misto do Osla.. Koupil to uplne v pohode, ani neprudili kvuli kufrum (duben 2015)..

0 Citovat

Ahoj. Muzes zjistit jestli mu to taky takto navazovalo a jestli my to pri check in neco nehlasilo. Z te Californie later taky s ba? Uz jen tato otazka jak se dostat z londyna a koupim to smiley Nevim jak bych si poradil v Londyne.... Teda vim ale bylo by to drahe smiley

0 Citovat

Jo covece ted sem se podival na ty casy a to bych URCITE neriskoval ani s palubnim zavazadlem - na LHR budes podle me menit terminal (1 -> 3 nebo obracene) a 35min je celkem sibenicni cas.. Myslim ze takovy prestup by ti nenabidli ani BA kdybys to chtel koupit na stejne letence (uz mi jednou zrusili let do NYC, kvuli tomu, ze se posunul odlet z PRG na LHR a diky tomu mi zbylo na prestup jen 85min - BA chteli aspon 90min)..

Jinak ten kamos tam mel 5hodin smiley

0 Citovat

@Kickassone - hele mozna se na to divas spatne......

Ja letim z Dallasu do Londyna , do Londyna priletim v 13:05 a mel bych navazat spojem Londyn - GOT v 15:45 z Londyna s priletem do GOT v 18:45

Tento let nastoupit nechci...

ale chci misto toho letet v 19:20 z Londyna do Prahy s priletem v 22:20

0 Citovat

Tak odvolavam co jsem odvolal a slibuju co jsem slibil smiley

V tom pripade to jde v pohode, tim spis jestli letis s kabinovym tak bych to neresil smiley At mas klid tak se nacheckinuj na ten druhej let online z telefonu pred tim nez vlezes do letadla z Dallasu, nemusis pak v LHR nic resit smiley

0 Citovat

Ahoj, tohle je naprosto OK! Jakmile letíš jen s příručním, nikdo tě nebude řešit, jen vyvolávat na letišti pár minut. Asi bych v US zkusil se jen odbavit do LON, aby si pak zbytečně nestrašil na čekačce.

Jinak tě samozřejmě žádný systém nepozná, že jsi na dvou letech. Vcelku je mu to i jedno smiley

PS: přejezd mezi letišti nevyjde ani na 10 liber - metro + easybus.

0 Citovat

Ahoja, moc dik vsem za pomoc, koupeno a letime ;o)

@Dave klidne to posun nekam ne na predni mista... Je to vyreseno a dik za reakci.....

Viva Las Vegas

No ted me jeste napadlo...safra musim zacit vydelavat vice penez smiley

Mejte se kluci

0
7 reakcí