Zdravím chtěli bychom zacatkem ledna letet do indonesie ci na filipiny. Nevíte nekdo o levných letenkách bud do manily (cca na 20 dni) ci do jakarty (cca na mesic)? Nejlevnejsi jsem sehnala 20tis. student agency. Diky za tipy! .

Manila/Jakarta levne letenky$

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Zdravím chtěli bychom zacatkem ledna letet do indonesie ci na filipiny. Nevíte nekdo o levných letenkách bud do manily (cca na 20 dni) ci do jakarty (cca na mesic)? Nejlevnejsi jsem sehnala 20tis. student agency. Diky za tipy!

0

Ahoj - stále jsou aktivní tarify od China Eastern airlines - pokud nejsou přískoky po Evropě problém, jdi do toho !
http://cestujlevne.com/2012/11/letenky- ... 11-647-kc/

0 Citovat

Manila
Paříž - Manila - Frankfurt 19.1.-12.2. za 14.754 Kč

Praha - Paříž / Frankfurt - Praha s ČSA za cca 3,5 tisíce.. Termínů je jak hnoje, stačí jen sladit lety a je to. Dokonce to vychází s fajn přestupama a možnost stop-over v Pekingu. Pokud byste letěli ke konci měsíce, cena se dá srazit cca o 1-2 tisíce

Obdobně jde nakombinovat i Džakarta

0 Citovat

Ahojte,vie niekto o letenke do Manily pre jednu osobu,termin 27.1 max do 2.3.2013,doba pobytu od 16-20 dni?odletovúe miesto nie je podstatne.ide o cenu.ak by ste nieco nasli tak by ma to potesilo smiley
Diky smiley

0 Citovat

Mozes mi hodit link,kde najdem tu akciu z FCO?momentalne sa mi najviac paci routing co som nasiel cez matrix 3.2 PRG-AMS-PEK-XMN-MNL a naspat 21.2 MNL-CAN-AMS-VIE a vychadza to vsetko na 614€ a nemusim riesit letenky do Rima alebo inych miest.

0
4 reakce