ERROR: Do USA businessem za 400 ecek !

Založil kickass1 před 2 lety ve fóru Tipy na levné letenky
17 odpovědí

Upozornuju na aktualni super error BA - z Norska do USA (MIA, SFO, SEA, NYC) se da doletet za prijemnych 400e businessem s oneworldem !!! Je toho plny internet, tak staci googlit, nechci sem hazet odkazy na zahranicni konkurenci smiley

Funguje na nasledujici mesta az do cervna 2016:

New York
Orlando
Philadelphia
Miami
New Orleans
San Antonio
San Francisco
Minneapolis
Seattle
Portland
Seattle
San Diego
Pittsburgh
Phoenix
Tamp Bay
Charlotte

Dle informací už se rezervace ruší..

Aneb "too good to be true" smiley
Už jsem si vybíral termín do MIA a viděl se v A380 Club World smiley

Ceny už na 68 tisících smiley)

ale keby to stihnes kupit tak ze za 2 dni letis, teda keby to este bolo dostupne, tak to ti uz asi zrusit nemozu ci ? smiley

V Americe platí právo 24 hodin na storno letenky - oboustranně. V EU nic takového není, ale myslím, že každý počítá s určitým bojem i z druhé strany a tyhle storna mi přijdou OK.

Mimochodem, vypadalo to, že to jde koupit i na ba.com, navíc třeba do NYC mi to nabízelo za 15k Avios skoro poloviční cenu, v přepočtu asi 5500 czk, to už by byl fakt hukot.
Ruší to OTA? Co BA.com?

Tak podle me zalezi za kolik v tom ta aerolinka zahuci.. Je jasny ze DXB - AUS (a v EU jeste znamejsi kix LHR - DXB) se za ty prachy nikdy nemohl vyplatit - tzn. je jasny ze z toho budou chtit vybruslit.. Za na druhou stranu tech cca 570 ecek za west coast v C podle me je uz nekde okolo nakladu (ale fakt jen spekuluju - kdyz se da v zime doletet na west coast z Evropy za 400e a servis v C podle me urcite 170e nepresahne - tzn. je to nekde okolo nuly).. Spis si myslim ze tady muze bejt driver to, ze pokud se toho prodalo hodne, tak budou mit malo C sedadel a tim padem jim utece dost zisku, kdyz ty sedadla normalne prodavaji o 300% draz..

Pri takychto udalostiach rozmyslam, ci nie su niektore tie "errory" spravene naschval v ramci marketingu. Aerolinka to monitoruje, takze to opravi prave vcas, ked preda zelany pocet leteniek. Nezarobi na tom, ale vsade sa o nej hovori, pise, vsetci o nej vedia, dostane sa do povedomia. Potom tie letenky nestornuje, takze ziskava na imidzi serioznosti, lebo v ociach zakaznikov si prizna chybu a povoli im cestovat aj za zjavne chybnu cenu. Ti, co si kupili tento error sa nejako budu potrebovat dostat do Osla, mozno niektori z nich skoncia na letoch s BA uz za normalne ceny. Bolo by zaujimave (s pohladu spolocnosti) vidiet cisla navstev, konverzii, predajov tesne po takomto errore.

V pondělí jsem si dělal skromnou analýzu trhu - akčních letenek využije cca 2-4% cestujících v ČR. V objemu na tržbách je to klidně o řád méně.

Byť tvá teorie má smysl, čísly není podpořena. smiley

Ja si naopak myslim ze ta teorie je docela dobra - ja treba 75% cest litam kvuli praci, takze neresim cenu - pak je otazka jestli v te tvoji rozvaze jsou zapocitane chartery - podle me valna vetsina lidi z CR kteri leti jednou za rok letadlem na dovcu skonci u QS..

Takze je otazka, kolik ty 2-4% je opravdu z pohledu individualne prodanych letenek na soukrome ucely (nebo tvoje procenta jsou opravdu z pouze z podilu individualu bez charteru?), coz je podle me presne ten segment na ktery se potrebujes zamerit - to cislo muze byt realne mnohem priznivejsi.

Myslim ze airolinky se davno naucili vyuzivat radoby "errory" jako dobry viral na vyprodani offseason tarifu - treba malokdy se stane, ze by nejaka dobra chyba padla na prazdniny - vetsina se jich prekvapive trefuje prave do zimniho obdobi - ale je to samozrejme jenom dohad. Neverim tomu, ze BA davno nezjistili, ze polovina Evropy lita na double OJ tarifech za par korun - a ty ceny podle me rozhodne nejsou podnakladove. Napr SF tyhle tarify vzycky s velkou slavou inzeruji jako error fare - minimalne to uz je taky dobry marketing, i kdyz z druhe strany, nez je airolinka.

Víceméně souhlas. Ale to, že se pak vztekají nad "hidden city", by si mohli odpustit, pokud chtějí dělat takovýto "marketing".

Bral jsem v potaz dostupná data + můj odhad pro prodej letenek v rámci GDS - student, asiana, pelikán.. Nepočítám lowcosty ani chartery. Jen čistě lidi, co si koupí letenku v rámci nějaké OTA. K tomu jsem dodal své objemy a na základě návštěvností i zbytku portálů v ČR.

Tzn., současná situace je právě ty 2-4% lidí, co zná pojem levnější letenky a patří již do "uloveného segmentu". Skromný odhad je, že by číslo mohlo povyrůst k nějakým 7-8%, víc ne.

Brát DOJ u BA jako error fare mi nepřijde už vůbec zajímavé (trvá snad 2 roky), ale chápu, že SF je nový portál a potřebuje trochu oblbnout lid.

Tak na F4F píšou, že jim BA ty levný letenky uznali. O to víc mě mrzí, že jsem zrovna neměl kartu a nemohl jsem si letenku koupit smiley smiley

JJ stornovali akorat nektere OTA tem lidem, co nemeli vyticketovano, kdo mel, tak leti smiley

Ale rekl bych ze diky tomu prislo o letenky dost lidi - treba kralovna mi vyticketovala (regulerne koupene) letenky do MIA o den pozdeji nez sem zaplatil.. (A jak sem psal, kdyby CL fungovalo obednavani letenek v Safari, mohli byt bohatsi o dalsi commission z 2 x 13200kc) smiley

Mno, co dodat... smiley

Přihlášení a registrace