Ahoj, mám prosbu jestli by jste mi nepomohli prosím vyhledat let v období od 25.9. návrat 28.9 nebo 29.8. v brzkých ranních hodinách a abych stihl nástup do práce v 7.30 a pak děj se vůle boží myslím, že i Maroko či Egypt by se dalo stihnout. Cena letenky řekněme do cca 6.500Kč. Děkuji Vám všem moc za pomoc. ahoj Viktor  .

letenka PRG, DRS kamkoliv 25.9. -28.9.

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

0 reakcí

Ahoj, mám prosbu jestli by jste mi nepomohli prosím vyhledat let v období od 25.9. návrat 28.9 nebo 29.8. v brzkých ranních hodinách a abych stihl nástup do práce v 7.30 smiley ...bohužel nemám letos dovolenou, proto to řeším takto krkolomně. Při odletu v pátek jsem omezen časem, kdy v práci mohu skončit v 9.15h smiley a pak děj se vůle boží smiley , odlet z PRG není problém, bydliště je Kralupy, odlet z Drážďan nebo z Liska nevadí, ale na Drᡞďany potřebuji cca 2 hodiny cesty takže odlet až tak v 13.00 a z Lipska odlet cca 15.00. No a destinace? Jako každý správný Čech k moři smiley myslím, že i Maroko či Egypt by se dalo stihnout. Cena letenky řekněme do cca 6.500Kč. Děkuji Vám všem moc za pomoc. ahoj Viktor smiley

0
0 reakcí